Zoufalá matka šesti dětí žije z 10 Kč na den: Umírá hlady! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zoufalá matka šesti dětí žije z 10 Kč na den: Umírá hlady!

Místo toho, aby měla klidné stáří, je Marcela Denemarková (62) z Milovic na pokraji zoufalství. Kvůli obrovským dluhům, které nasekal její nejmladší syn Honza (27), má na svůj důchod 16 exekucí! Když zaplatí nájem a léky, zbývá jí měsíčně 300 Kč!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Inka
24. 10. 2017 15:49

...nějak mi uniklo, kde je těch dalších pět dětí... ale paní je taková růžovoučká, baculatá...a pes taktéž 😂😂

eremita
17. 09. 2013 22:55

Umírá hlady? Kromě problematického průseráře má ještě další potomky, ti jí nepomohou? A že to bývala zámožná paní, kolik dluhů synovi zapravila. Když promrhala miliony, které jiné rodiny nedají dohromady za celý život, co vlastně chce? Soucit ostatních, vlastních dětí, dotování od státu...nějak jí nerozumím.

fill-ll
17. 09. 2013 03:52

Je to prolhana svine co si nezaslouzi ani dejchat na ulici bych ji vyhodil vlastnorucne a nes.rat se s takovou hyenou kdyz jsem cetl komenty jejich vlastnich deti v nymburskym deniku tak se mi protaceli panenky.mela by se jit obesit a ne skemrat jak chudina.nakopat do pi.cea zapalit hlavu.SVINE

fill-ll
17. 09. 2013 03:53

Opr. protacely

saryka
16. 09. 2013 12:37

sfině hnusná prolhaná

montevideo
16. 09. 2013 08:52

Takže zase tady pologramotní redaktoři bulváru něco naplácali, aniž si to ověřili. Jako vždy !

popocatepetl
16. 09. 2013 08:31

Hmm, tak toto je ukázka bulvární práce jako hrom... 1. Původní článek je z Deníku ze 9. října 2012 (skoro před rokem). 2. Níže dva komentátoři odkazují na příspěvky jejích vlastních dětí. Příspěvek dcery se blastrovi nezobrazil celý, ale stojí za přečtení, takže přetiskuji: "alexandra kusinova, dcera
vazena redakce , je zajimave jak muzete psat neco co se ani z poloviny nezaklada na pravde. bohuzel jsem jedno z deti pi. Denemarkove.Nez napisete jaka je chudinka a nestastnice , jak je mozne ze si nevyslechnete i ostatni nazory a nejlepe jejich deti , vzdy jen druhe zneuzivala a nas jak psychycky tak fizicky tyrala , ty co meli dost sil utekli k otci jako maly , ja vydrzela do svych 18 let a nejhur dopadl muj bratr pavel , ktereho doslovne zavirala , o vse ho okradla a pripravila ho o bajecnou zenu, co se me osoby tyce peklo ktere mi delala kdyz si me vzala k sobe po 8letech , vzhledem k tomu ze me dala jako mominko babicce a udelala dobre , mela jsem stastnych 8let , ale potom nastal teror vlastni matky,bylo by to mozna na cele noviny povidat co vse se delo.Dale by me zajimalo kde jste vzali jeji skoly ,ona je vyucena zahradnice.nic mene podam i dalsi informace , o nasem souziti s nasi bohuzel matkou pokud bude ve vasem zajmu,ale nelibi se mi ze pisete nepravdive informace.S pozdravem Alexandra(dcera))"

oooo.
16. 09. 2013 07:48

nemá na jídlo, ale živí psa-nepochopím takové lidi, kteří si neumí spočítat zda na to mají nebo ne, tady by byla jediná možnost psa dát do opatrovnictví třeba dětem, nebo někomu známému a jíst normálně, ať počítám jak počítám z čeho živí toho psa? Nejlevnější granule stojí víc jak 10 kč na den! To je nějaká kachna

chapsy
15. 09. 2013 22:47

nymbur­sky.de­nik.cz­/dis­kuse/­marce­la-denemarkova-v-patek-bych-mela-skoncit-na-ulici.html

chapsy
15. 09. 2013 22:47

http­://nym­bursky­.denik­.cz/dis­kuse/­marce­la-denemarkova-v-patek-bych-mela-skoncit-na-ulici.html

blastr
16. 09. 2013 07:41

No podle komentářů jejích dětí pod článkem, je naprosto jasné, proč se o "maminku" napostarali a očividně nepostarají. Navíc pravda o jejím synovi taky bude někde jinde.
Pokud se vám nechce hledat, tohle jsou komentáře jejích dvou dětí pod článkem, co odkazuje chapsy:

pravda
denemark jan 16.4.2013 18:17
Dobry den, rad bych vam jen dal najevo mou nespokojenost tato pani na obrazku je mam matka.Cely zivot zije na ukor nekoho ostatniho.Pravde je takova ze jedinou exekuci co ma ma za sebe,ostatni dve deti zadluzila stacisicovymi pohledavkami,oni jako mladi lide,ted akorat splaceji a ze zivota diky nasi v uvozovkach milovane mamince nic nemaji.Je to pro me tezke jako pro nejmladsiho syna toto napsat o sve matce ale musim,bratri se proti ni boji jit,ja ne a jeste to povazuji za jakousi splatnost vsi slusnosti vuci mym sourozencum a aspon rict jak se veci maji.Me ve 14ti letech jako nezletileho vyhodila z bytu,na ulici.Dobra postavil jsem se na nohy naka pomoc od statu atd.Ma matka je manipulativni hlavne podotykam velmi zakerny clovek ktery si nezaslouzi trochu litosti,.Z peti deti ktere u ni vyrustali vychovala psychycky pokrivene trosky,my jsme se z toho dostali jen diky tomu jak jsme postupne odchazeli a dali se do poradku.DRuheho bratra v uvozovkach jen zadluzila.Tretiho dvakrat vymyslem dostala pred soud,jeste do statisicovych dluhu vymysly ho mpripravila o snoubenku.A dalsiho znicila uplne.To je pribeh nasi matky ja jsem ted opravdu rozlobeny,protoze jsme vuci ni bezmocni.Lzi ji vzdy vychazeli a hrat si na chudaka,ale verte mi neni..To jsem vam dal maly nacrtek co mate na fotce za cloveka abyste vedeli.Nashle Denemark

1 2 Marcela Denemarkova-Clanek
alexandra kusinova 17.4.2013 09:34
vazena redakce , je zajimave jak muzete psat neco co se ani z poloviny nezaklada na pravde. bohuzel jsem jedno z deti pi. Denemarkove.Nez napisete jaka je chudinka a nestastnice , jak je mozne ze si nevyslechnete i ostatni nazory a nejlepe jejich deti , vzdy jen druhe zneuzi

adelinda
15. 09. 2013 20:46

Dost často jsou lidi tlustí, když se živí třeba jen samými rohlíky, protože na nic jiného nemají. Samozřejmě jim chybí veškeré živiny a jsou defacto podvyživení. Nebo stačí onemocnění třeba štítné žláuy, nebo nemocé tělo je samý otok a zadržuje vodu. Takže by bylo lépe zdržet se zlých komentářů

oooo.
16. 09. 2013 07:53

jen hlupák se živí rohlíky , existuje daleko výživnější jídlo za pár korun na den s vitamíny a živinami které tělo potřebuje, pochybuji , že paní strádá, jeí pes podvýživou také neumdlévá je živený velmi dobře dle fota-zamyslete se nad tím...člověk co má hluboko do kapsy se mazlíčků postupně vzdává aby přežil, což je logické pokud není na jídlo.

mnpv
16. 09. 2013 10:14

Paní není oteklá, paní je vyžraná. Už jste viděli někoho, kdo se vrátil z koncentračního tábora takhle obézního? Nakonec nade mnou příspěvky jejich dětí mluví za všechno.

colombina
15. 09. 2013 19:36

takhle hladový člověk nevypadá - je naopak docela vyžraná tlustá, vypadá spíš jako ulhaná vyžírka.. navíc nechápu, proč nechtěla do toho malého bytu, když by ji tam pustili i s pejskem?

b.r.s.a
15. 09. 2013 19:12

Já tyhle články nesnáším.Má snad ještě 5 dětí.Kdyby dal každý 300 a to není tak moc,tak má na den 60,-Kč.
Žádná sláva,ale víc jak 10 . A ať neříkají,že nedostane příspěvky na bydlení atd... Co se tu píše je hnusný a už to přestává bavit.

olinka2201
15. 09. 2013 18:50

Milé AHA, jako správní novináři byste si měli nejdříve zjistit informace. Více najdete na stránkách Nymburského deníku z října 2012, kde v diskusi odpovídají i děti paní Denemarkové.

colombina
15. 09. 2013 19:40

diskuse tam žádná není

olinka2201
15. 09. 2013 19:46

Jsou tam celkem 3 články o paní Denemarkové, z 5. 9. a 12. 10.2012. Myslím, že diskuse je k tomu z 5.12. Na stránkách Nymburského deníku jsem si dala do vyhledavače Denemarková a tam jsem to našla

fortin
15. 09. 2013 18:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.