Znalci: Petrovi K. v Egyptě hrozí, že brzy v hotelu zemře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Znalci: Petrovi K. v Egyptě hrozí, že brzy v hotelu zemře!

Odborníci se začínají vážně strachovat o život Petra K., který v Egyptě stále čeká na výsledky vyšetřování podivného úmrtí jeho ženy Moniky (†36) a dcery Klárky (†8). Nebezpečí ale podle nich nespočívá v občanských nepokojích, které zemi faraonů zachvátily.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

belaa
25. 08. 2013 17:10

od zacatku lhlal.byl to on.jemu nic neni.on to tam klidne vydrzi..je na internetu tak vi co onem lidi pisou..ma dost casu si vse dobre promyslet jak bude na detekdoru lzi odpovidat.uz ted to tam trenuje.je to herec.segra mu vola.kazdy den .mozna ze uz bude porad v egypte

belaa
25. 08. 2013 16:58

nevim jestli to udelal.ale myslim si ze nejak ani netruchli.chtel do egypta tak at si ho uzije nevim kde ma toho psa.porad cekam ze se uz sam prizna.zatim nic.jedina az bude ve vezeni.neverim mu je to lhar

petruss
23. 08. 2013 06:55

Podle informací dostupných z ruzných článků měla celá rodina zkušenost se střevními problémy z dovolené v Egyptě v loňském roce. Proto si také vezli z ČR lék Ercefuril , který je podáván v kapslích. Ty kapsle lze otevřít , obsah vysypat a naplnit jinou látkou. Prázdné kapsle se také prodávají běžně v lékárně. Obsah Ercefurilu v jedné tobolce je 200 mg. Smrtelná dávka strychninu je 1mg na 1 kg váhy ( asi 50mg by tedy zabilo člověka o váze 50 kg). Zbytek místa v tobolce by mohl být doplněn třeba louhem. Tobolka se rozpustí až v žaludku!!! Takže vrahem nemusí být žádný chemický genius. Obsah lékárničky uložené v zavazadle nikdo na letišti nekontroluje.Přísné kontrole podléhají jen palubní zavazadla. Takže takový scénář by mohla připravit i dutá hlava. Do Egypta jezdím každý rok již asi 15 let. V hotelu používají uklizeči běžné úklidové prostředky jako u nás, žádné dryáky. U programu All Inclusive si hosté nealko nápoje většinou čepují sami. Proti panu Kramnému pracuje čas, žádný zločin není dokonalý. Řekl bych, že po konečných výsledcích pitev a uzavření šetření egyptské a české policie ho to položí a přizná se.

hejkalsamicka
23. 08. 2013 12:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

3dots
23. 08. 2013 14:02

Báječná studie, petruss!
Teď jen vědět, jestli si kulčibu pěstoval doma v květináči nebo si dojel do zahraničí pro pesticid, který s. obsahuje (u nás už ne) anebo dokonce si od strýčka nenechal poslat kurare z jižní Ameriky.
Trošičku (ale jenom malilinkato) nesedí průběh otravy, smrt v následku obrny dýchacího centra pod obrazem tetanických křečí.
150 mg hydroxidu (zkuste si to navážit, pokud máte něco lepšího než kuchyňskou váhu) je špetička, která žaludek nezdevastuje

radulala
23. 08. 2013 01:17

Přesně ti jsem čekala kdy to přij­de.Ch­udák­!Poj­ďme ho prozmenu litovat

leeloo
22. 08. 2013 23:11

a nemel by tam mit ze zakona nejakeho psychologa, kdyz je zadrzovanej? anebo v ramci zdravotniho pojisteni???

hejkalsamicka
22. 08. 2013 20:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janouch62
22. 08. 2013 18:09

Stejně se jednou pověsí.S tím cejchem se nedá žít....

reiner
23. 08. 2013 12:39

Je neuvěřitelné, jak jsou někteří hned s úsudkem hotovi, např. "má zlý pohled". Kdo ví, jak člověk někdy sám na fotce vypadá a jak ho druzí posuzují. Jak se říká: "horší lidský spiknutí, než Boží dopuštění"....

inocenta
22. 08. 2013 18:02

Já bych takovou advokátku vyškrtla z advokacie. Občas se tam vyskytují až hrůzné charaktery. Tohel je takový "stádní" projev. mnoho občanů není schopno rozmýšlet, analyzovat a jen když něco zaslechne, tak to přijímá za své. Jednoduchost je nebezpečná , protoýe takový jedinec může sám stát na hranici a dav bude nadšeně řvát. POodobně se chovýme v přípoade MUDr Ratha. Kdo kvalitněji sleduje, přemýšlí, tak musí pochybovat a nebude vypouštět z úst unáhlené závěry- Pro myslícího člověka je více možností,jak se to stalo, jelikož kolem kauzy je hodně nejasností a i pro laika zjevná pochybení při vyšetřování. Proč ho drží, snad dopravdu doufají že se oběsí....Louh v žaludku, byla amaterskáchyba patologa, který by měl vědět jak se tam mohl dostal, když ne ústy.Těla musela mít vpichy do břicha, ale o tom nic lékař neřekl. Muselo by se to totiž fotograficky zdokumentovat. Petr K se mně jeví jako snadná oběť, která měla zachránit turistický ruch,.Tedˇ už se tam ale oni vraždí vzájemně, takže turismus už jim nic nezachrání.

mikasindy
22. 08. 2013 16:42

Když přežil to, že vedle něho umírala dceruška s manželkou, tak snad přežije i tu nejistotu na co policie přijde a na co ne. A nikdo mně nepřesvědčí o tom, že není vrah.Stačí jen ten jeho zlý pohled a je to jasné

abvydavatelstvi
22. 08. 2013 18:07

Osobně si myslím že není vrah ......
Jeho manželka z dcerou mohly dostat nějaké bonbóny ve kterých byl jed .... protože jak se psalo neměli poleptanou sliznici tak jed nemohli vypít ....
Měly rozleptany Žaludek tak musely něco snist spolu.... co začalo účinkovat třeba po několika hodinách ....
Vím že na Slovensku u jedné školy rozdavali nějací idioti bonbóny které byly napichane drogami.... chtěli tak vypestovat novou drogovou klientelu.... aby měli penize.....
Často se stává na diskotékach že grazli nakapou mladým holkám drogy do nápoje... omami je někam zatahnou a znasilni.....
Proto je důležité si dávat na všechno Velký pozor..... hodně lidi je zakernych.....

marianu
22. 08. 2013 16:19

No, jasně! Takový hloupý článek.... Pomoc psychiatra aj. odmítl. V pokoji zamčený není, může jít ven, kdy se mu chce a kam chce. Telefon má taky. Byla jsem v zahraničí sama 10 měsíců s pouhou základní znalostí jazyka, s češtinou jen po telefonu a internetu...Nikoho jsem nezabila, tak jsem neměla potřebu se schovávat před lidmi a netížilo mne svědomí, abych uvažovala o sebevraždě. Znám jiný lidi, co se díky situaci v této zemi, cítí bezvýchodně!!!!

winterfreshka
22. 08. 2013 12:19

Nevím proč,ale už delší dobu čuju nějakou zradu našich orgánů při vyšetřování.Ať mě někdo opraví,jestli se mýlím...

pavucinka
22. 08. 2013 11:51

Každý človk je určitě jinak pschicky odolný. Může to udělat, protože asi vím jak se tu o něm píše, že je to fakticky mediální lynč a že stress tady bude pokračovat. I když bude prohlášen za nevinného, vždy určité podezření sním půjde. V Egyptě to vyšetřování spackali, možná i schválně,protože se báli o turismus, Nakonec tedˇ,když mají občnskou válku za dveřmi, stejuně jim tam nikdo jezdit nebude. jÁ JSEM NIKDY DO MUSLIMSKÝCH ZEMÍ ANI NEJEZDILA, JE TOLIK JINÝCH MOŽNOSTÍ......

hopus
22. 08. 2013 11:46

Jeeezis, to jsou aaaale kecy... Kolik lidi, zejmena starych zije izolovano, bez kontaktu s lidmi a nekteri nemaji ani takovou peci, jak ma P.K. - 2x denne jidlo - svedske stoly. Telefonuje s konsulkou, sestrou, je v kontakru s TV NOVA, je tam spousta ceskych turistu, pry chodi do kavrny PRAHA - prosim vas, nedejelte uz s toho kovjoku, opravdu uz je to k smichu...A je to evidentne obycejnej cynik, nic vic...

inocenta
22. 08. 2013 18:03

Každý člověk je jiný, neházej nás do jednoho pytle. Kdo vychovává děti tak to ví. Souroenci a jaždý je jiný. Ba i zvířata mají svůj charakter.

filuska77
22. 08. 2013 09:34

Ha už zase všechno zveličuje bulvár jako s IB. Z každé její blbé věty nebo huhlotu uplete dramatický článek. Tady se bude ptát psychiatrů, jestli PK spáchá sebevraždu. Jasné je, že může. Proč by to ale dělal teď? pokud je nevinen tak za 70 dní je doma a to není fakt dlouhá doba. Spojení s kdekým přes net a mobil má... a domluvit se snad trochu může, protože tam každý personál a obchodníci švadroní trochu česky, rusky, německy a anglicky. takže nedělala bych z toho kovbojku. A pokud bude Blesk a Aha furt psát o případné sebevraždě, tak se postarají o tom, že nám demonstračku PK předvede.

egyptanka
22. 08. 2013 09:30

Kdyby ho vzali v Egyptě do vazby,to by ještě s láskou vzpomínal na ten pokoj,kde má soukromí. Tam to přežije,nedělejte vlny!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.