Šteindlerova komedie Vrať se do hrobu: Po natáčení záhadně zemřela herečka Věra Vlčková (†45) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Šteindlerova komedie Vrať se do hrobu: Po natáčení záhadně zemřela herečka Věra Vlčková (†45)

Příliš mnoho dramatických událostí na jeden film! Nejdříve hledání herců, pak den co den bouřlivé mejdany a na konci smutný pohřeb…  Halina Pawlowská (58) a Milan Šteindler (56) při psaní scénáře k filmu Vrať se do hrobu ani netušili, co všechno se stane. „Chtěli generační výpověď, tak ji měli mít,“ prozradil Šteindler, který se ujal režisérské taktovky a posléze, byť o tom ze začátku nechtěl ani slyšet, i hlavní role.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dandova
27. 08. 2013 08:20

Chtěla bych pracovat v Aha! .

nyxx
12. 08. 2013 10:25

Jestli herečka Vlčková zemřela na infarkt, tak nevidím na její smrti nic záhadného, jak se snaží vsugerovat v titulku.Prostě jen zemřela moc mladá.

malenabald
12. 08. 2013 10:21

Autor článku zřejmě nezná jméno herečky, která hrála ředitelku gymnázia - nechal v textu jen pár teček - asi že pak jméno doplní (až zjistí, kdo ji hrál) a zapomněl...

opportunity
12. 08. 2013 12:27

Taky jsem si toho všimla, je to trapné:
"Těsně před slavnostní premiérou zemřela v pouhých pětačtyřiceti letech –, která ztvárnila postavu ředitelky gymnázia."

ivkanatka
12. 08. 2013 18:26

A co chcete od HAHA ?!? To je stejné jako v PLESKU - píšou krávoviny, hrubky, nesmysly a ještě je za to platí !!! Já dělám ruční práce, které musí být na milimetr přesnéa mám za to 5 litrů - takže za ta kovéhle trapárny a ***amotnost bych je vyhodila na hodinu - co na hodinu - přesně na 1 vteřinu !!!

ivkanatka
12. 08. 2013 18:27

Oprava : takovéhle trapárny

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.