Nemajetná nevěsta Vlaďka Řepková: Přátelé se nám složili na svatební cestu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Nemajetná nevěsta Vlaďka Řepková: Přátelé se nám složili na svatební cestu!

Na den D si musela modelka Vlaďka Erbová (32) počkat, ale po necelých dvou letech od zásnub konečně nastal. V pondělí řekla své »ano« fotbalistovi Tomáši Řepkovi (39). „Byl to naprosto dokonalý den, přesně tak, jak jsem si to představovala,“ rozplývala se novopečená manželka, která deníku Aha! poskytla první rozhovor jako paní Řepková.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bubusenka
25. 07. 2013 17:47

vaše komentáře mne pobavily, hlavně ten, že jsem nejspíš cikna...asi tě zklamu, nejsem cikánka

veronikasadrova
24. 07. 2013 20:04

Ahoj! Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, jak pro ženy, tak pro pány! Už od začátku května si takto sama přivydělávám a je to naprosto super Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Více info na Objeveno.WZ.cz

bubusenka
24. 07. 2013 16:56

Všechny jen závidíte, byla krásná a do jejich soukromí vám nic není.Možná by jste se měly držet přísloví ,, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno"

alexa-lexa
24. 07. 2013 19:19

A co by ji jako měli všechny závidět?? To,že její dcera vyrůstá bez otce a to,že rozvrátila rodinu se dvěma dětmi?? Nebo snad ty její nafouklý silikony a další zákroky?? No promiň teda,ale tohle jí nikdo nezávidí,ale tady jsou názory normálních žen,kterým se prostě nelíbí,že tahle rozhoďnožka odvlekla tátu od rodiny!!! Žádná závist v tom není.

hillaarkaa
25. 07. 2013 10:31

Bubu bude nejspíš podobná cikna Jen se divím,že najednou je možnost se k ní vyjádřit.jindy bývá solárko bez diskuze

honzina
24. 07. 2013 19:38

Tak tohle mě vždycky fascinuje!!!! Když si někdo dovolí kritiku a neleze do řiti, tak hned je z toho závist. Nevím co bychom měli cikorce a řepákovi závidět, já jim to přeju ze srdce, ono se uvidí. Na každýho totiž vždycky dojde!!!!!!!!!!!!

jacaranda
24. 07. 2013 20:59

Já jsem nepsala, že byla ošklivá nevěsta, mne jenom vadí, že si stěžují, že jsou na tom finančně špatně, vždy když to říká v TV, tak čekám, že se na obrazovce objeví čislo účtu, na který můžeme přispívat.Finančně špatně se má např. člověk, který žije jenom z mateřské. Jinak šaty měla nádherné, ale vždy si říkám, že dát jí blonďatou dlouhovlasou paruku, tak vypadá jako exmanželka.

mandat
24. 07. 2013 14:00

Nemaji penize,ale dcera chodi do soukrome skoly, ve skolce delaal pary vic jak za 100 tisic Kc. Ze oni chteji,aby jsme na ne vybirali penize,aby mohli na luxusni svatebni cestu ???????????

jacaranda
24. 07. 2013 13:37

Prosím vás nepište nemajetná. Začínají mi připomínat pana Pomeje, kterému taky všechno platil někdo jiný. U manželů Řepkových je to jen divadlo kvůli bývalé manželce pana Řepku. Já bych si na místě pana Řepku připadala hrozně, styděla bych se, že mi někdo musí všechno platit, protože takhle vypadá jako chlap, který se nedokáže postarat o svojí rodinu

j-a-n-a
24. 07. 2013 14:45

Však on se taky o rodinu starat nebude,haksny bude roztahovat ona.......briketa jedna ošklivá.Kdo může o ní napsat,že to byla sexy nevěsta??Jen dement s 20-ti dioptriema!! Kdyby nebyla vycpaná silikonem,má prsa jak uši baseta,hlavu má jako když kopne do drnu,tak jakápak sexy nevěsta!!!

anezat
24. 07. 2013 18:57

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.