Sladký život Kateřiny Zemanové (19): Krásná vila a úslužný řidič... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Sladký život Kateřiny Zemanové (19): Krásná vila a úslužný řidič...

Z paneláku do vily! Taková změna čeká dceru prezidenta Miloše Zemana (68, SPOZ) Kateřinu (19), která se spolu s rodiči brzy přestěhuje do hradní Lumbeho vily. Po dlouhém váhání, kde se rodinka na pět let usadí, rozhodla první dáma.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzina
13. 03. 2013 14:08

že se tady tvrdí, že pan Zeman vyhrál s nadpoloviční většinou, ale já se nějak nemůžu dopočítat, volilo 60% lidí, 40% se na to vybodlo, protože nestáli ani o Zemana ani o Schwarzenberga, takže pokud umím počítat je Zeman prezidentem 30% lidí, 30% volilo knížete a zbytek nevolil. No a ta jeho dcrunka se na to všechno jen klepe, ještě nebylo po inauguraci a ten hajzlík rozcapenej si nechal vládním vozidlem rozvážet svoje kamarádíčky z diskotéky, na to tady peníze jsou, co????? Ale přidat důchodcům, na to není!­!!!!!!­!!!!Jd­ěte i s Kačenkou do p.r.d­.e.l­.e!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!

zamlzena
12. 03. 2013 19:42

Něco se naučil ale nic moc, napříkald si drobí do motýlka. Přečtěte si hodnocení čeké mentality psychologem Hubálkem který dnes zemřel.... je to velmi výstižné.

zuzilka
12. 03. 2013 11:39

Zcela s Vámi souhladím,vystihla jste to ,tak jak si myslím já a nejen já,ano působí stádovitě a to má český člověk rád-nevystupovat z řady.Kníže má neuvěřitelný šarm a noblesu a když jsem včera slyšela zemana mluvit s diplomaty anglicky,tak mi to rvalo uši,fráze jako ze školních lavic o výslovnosti pomlčím.jinak z té paní se nedá asi nic udělat,není pěkná,zavalité,té nepomůže ani Blanka M.,návrhářka chudých..

iiii
12. 03. 2013 13:50

Kníže se velmi noblesně smál při inauguračním projevu presidenta,to svědčí o dobrém a noblesním vychování.Šarmem myslíte asi jeho věčné usínání?Krásný pohled.

hillaarkaa
13. 03. 2013 12:01

Tak,táák-z někoho tu kape modrý sliz

mariama
12. 03. 2013 11:33

Ziji leta v zahranici (na zapad od Ase), ale deni v Ceske republice sleduji. Volila jsem knizete nebot uprednostnuji slusnost, pokoru, vzdelani, schopnost se domluvit cizi reci (u knizete je to vedle nemciny i francouzstina a anglictina) a taky spolecenskou uroven. Dle meho nazoru (a nejen meho) je prezident nejvyssim reprezentantem zeme. Nema prilis pravomoci, ale o to vic je treba, aby svou zemi dobre a dustojne reprezentoval v zahranici. Knize byl pro mne prototypem takoveho cloveka, pan Zeman rozhodne ne. Zeptala jsem se zde nekolika svych pratel, kteri sleduji politiku a deni v jinych evropskych zemich, na jejich nazor. Vetsina z nich mi bez skurpuli sdelila, ze ma vizaz alkoholika..... Asi tak nejak bych to prezentovala tez. Pokud jde o pani Zemanovou, je na ni vice nez zrejme, ze ze sve nove role neni nadsena a prinasi ji stres. Nedivim se nebot ne kazdemu vyhovuje zajem verejnosti a neustala pozornost novinaru a to o to vic, pokud je manzelstvi jen na oko a s partnerem si dlouha leta nerozumi a davno s nim nezije. Prekvapilo mne (vlastne od prumerneho ceskeho obcana ani ne), jak pozitivne a libive pani Zemanova na sve spoluobcany pusobi. Neznam ji, zadny rozhovor jsem s ni necetla, tudiz nemohu posoudit jeji chovani a zpusob mysleni. Mozna je to prijemna zena se spravnym zebrickem hodnot. Pokud jde o vizaz, nemyslim, ze bude svou "krasou" dobre reprezentovat svou zemi, jak tu nekteri jiz psali. Jelikoz se vsak vzhledove ztotoznuje s prumernou ceskou zenou kolem padesatky, verim, ze rade ceskych obcanu absolutne vyhovuje, jelikoz kdokoliv vymykajici se prumeru je spatny (pro mnohe doslova neprijatelny). Pani Zemanova neni ani prilis hezka a ani sarmantni a uz vubec nema vkus hodny zeny reprezentujici svou zemi na tak vysoke urovni. Na inaguraci pusobila jako vesnicka tetka. Verim vsak, ze si ji odbornici vezmou do parady a podari se jim z pani Zemanove udelat prijatelne vyhlizejici damu, kterou ceka pristich pet let vysoke postaveni po boku jejiho muze;-)

iiii
12. 03. 2013 15:51

Vesnická tetka?To snad opravdu přeháníte.A mimoc­hodem­,šlech­tické tituly jsou dávno zrušeny.
Je ve vás hodně zloby,milá paní,na západ od Aše.

mariama
12. 03. 2013 16:48

Zloba ve mne opravdu neni, spis zklamani nebo presvedceni v tom, ze prumerny Cech se od padu byvaleho rezimu ve svem mysleni bohuzel vubec nezmenil. Mate pravdu, ze slechticke tituly jsou v nekterych zemich zruseny, ale nic to nemeni na faktu, ze clovek s aristokratickym puvodem zustane aristokratem ve svem smysleni, vystupovani a take vzezreni. A je jedno, zda titul pouziva nebo ne! Ano, knize (chcete-li pan Schwarzenberg) se pri proslovu noveho prezidenta usmival, ale ja se mu vubec nedivim. Byl to pohled skutecne usmevny - neco jako predseda JZD prezidentem republiky...... Staci nebo chcete jeste dalsi vysvetleni?

honzina
13. 03. 2013 14:11

souhlasím s vámi co se týče pánů Zemana i Schwanzenberga, ale nesouhlasím s tou tetkou, paní Zemanová jen nestojí o takovouhle pozornost, podstrojená bylateda příšerně, ale počkejte za chvíli, vizážisti si jí vezmou do parády.

zuzilka
12. 03. 2013 10:22

Nevolila jsem jej a byla jsem překvapená jak se předvedl v televizi po skončení volby,ostuda,opilý Hůlka,pak Bohdalka,takhle by se hlava státu neměla presentovat,ale budiž,ale co se voličům nebude líbit,že v nedělní debatě řekl,že na návrh minimální mzdy nemá cenu reagovat,že ji pobírá jen 2 procenta pracujících,takže navrhované zvýšení o 1000 kč,nedovolí,ale 500 kč musí těmto lidem stačit,tak a už je to tady.Ted jste spokojeni?

3hillaarkaa3
12. 03. 2013 11:17

Tobě se stýská po vožralém a prohuleném Chrchlovi,viď-hoď barvu,soudružko

bohatyprdnikatel
12. 03. 2013 11:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
12. 03. 2013 11:24

Prduchu, nekecej a mazej makat ať máš na plenky.

3hillaarkaa3
12. 03. 2013 11:27

Na ty tvoje,připossrané??

bohatyprdnikatel
12. 03. 2013 11:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
12. 03. 2013 11:50

Já je narozdíl od toho tvého Prducha impotentního, inkontinetního a prdícího ještě nepotřebuju.

bohatyprdnikatel
12. 03. 2013 11:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
12. 03. 2013 11:48

To mi ani nemusíš říkat. Stačí když vidím jak se mi z toho smradu vzdouvá monitor. Pro jistotu jsem si šel koupit náhradní.

zuzilka
12. 03. 2013 08:39

Přejme jim to bydlení,snad president nebude bydlet v paneláku,ale rodinné štěstí si nekoupí.ti dva se nemusí,na vámi opěvované krásné paní je vidět jen otrávenost.někdo tu včera psal,že se nemusí každý křenit,ale myslím,že tak slavnostní akt jako inaugurace si zaslouží trochu přetvářky,vždyt to také přetvářka je.Dneska ráno jsem viděla šot,kdy novináři s ní chtěli mluvit a odpověděla jako hokynářka.Chápu nemají rádi novináře,ale pak je lépe být obyčejným občanem,zájem novinářů musí být,informují lid,co se stalo a děje s presidentskou rodinkou.Holky je mi líto,vypadá,žeby spíše měla učit,ono nic netrvá věčně,tomu snad musíte dát za pravdu...

gabi50
12. 03. 2013 08:45

Máte naprostou pravdu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.