Iveta Bartošová v šoku: Policejní zásah u ní doma! Šlo o vraždu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Iveta Bartošová v šoku: Policejní zásah u ní doma! Šlo o vraždu!

O svátcích klidu a míru si mohla věčně zdeptaná zpěvačka Iveta Bartošová (46) nechat jenom zdát. Již druhým rokem se o pořádný rozruch postaral Ivetin ctitel Zdeněk Macura (38). Ten ke své lásce poslal policii, protože se domníval, že jí hrozí smrt ze strany jejího partnera Josefa Rychtáře (54). „Došla mi trpělivost, podám na něho trestní oznámení pro urážku,“ prozradil deníku Aha! rozzlobený Rychtář.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
03. 01. 2013 15:16

Pane rejpal,vy jste zajisté univerzitní profesor,tak prosím omluvte,že píši přispěvky které já považuji za aktuální.Nevím v jakém ústavu fungujete/asi má trochu jiný název /,ale pokud jste na psychyně, tak se vaši reakci nedivím. Jinak našim heslem je: zduř prut!!!

rejpal3
03. 01. 2013 15:38

Milá Mirko Mrrrdavá,

ve Vašem předchozím textu je špatně už oslovení - nepíše se Pane rejpal, ale Pane Rejpale... (5. pád) Prosil bych velké R - je to mé jméno...

Dále Váš text obsahuje pět hrubých chyb - chybí Vám dvě čárky v souvětí, máte krátké namísto dlouhého "í" ve dvou zájmenech přivlastňovacích a chybné je také malé "z" ve větě za dvojtečkou - správně: Zduř prut!!!

Chyby v mezerách a chybný druh použitých závorek nepočítám, chápu, že by to bylo na Vaši inteligenci příliš...

Snad bych si ještě dovolil podotknout, že psychina je vytvořena znetvořením slova psychiatrie, takže tvrdé Y si strčte do pííííči...

A ve slovech Vy, Vaším atd. bych prosil více úcty k mé osobě a velké "V"...

Takže zduřujte si v kterémkoliv ústavu, co chcete, ale hlavně méně mééérdejte a více studujte...

Uživatel_776269
03. 01. 2013 16:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
03. 01. 2013 16:38

Vždyť oni si tu o nás myslí, že jsme bratři (asi v triku)... Ti byli tři - tak třetí bude asi hillarka...

rejpal3
03. 01. 2013 16:44

Jo a hele - zase si to nepleť - když chytáš opičky za ocásky, to není mééérdání, to je roztomilá zlomyslnost...

mirkazam
03. 01. 2013 18:13

No, kdo nemá v hlavě, v apatice nekoupí,že rejpal?? A když dojdou slova,což je u tebe co si hraješ na chytrolína normál,tak nastupuje sprostota.

rejpal3
03. 01. 2013 18:24

No to snad platí spíše o Vás, madam... Vy máte hlavu mnohem dutější než bambus a s takovými se toho po dobrém a po slušném moc nenadělá, víte, milá psychino... Ale ta vaše blbost je někdy i psina...

rejpal3
03. 01. 2013 18:29

Jo a chybějí Vám v textu dvě čárky, což se klasifikuje jako hrubá chyba, a apatyka se pro změnu píše s tvrdým...

Tak abychom si to zopákli, milá mrrrdavá žákyně - psychina vždy s měkkým (je to asi nějaký eunuch ) a apatyka vždy s tvrdým - je ženského rodu a to byste měla, mrrrdavá studentko, vědět, že s měkkým to prostě nějde...

anezat
03. 01. 2013 21:40

rejpal3
03. 01. 2013 18:53

Mrrrdavko, nebudeš mi to věřit, ale aktuálnost příspěvků a pravopisné chyby v nich spolu opravdu nemají nic společného...

A ještě jsem ti chtěl napsat, že komu není shůry dáno, apatyku ani nenajde - natož pak třeba knihkupectví - tak mi pošli adresu a já ti daruji vlastní rukou podepsaný Slovník spisovné češtiny a Pravidla českého pravopisu...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.