VIP PROSTŘENO: "Teplej" Harapes o Fialové: Kdyby byla chlap, zmlátí ji někdo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

VIP PROSTŘENO: "Teplej" Harapes o Fialové: Kdyby byla chlap, zmlátí ji někdo!

Herečka Květa Fialová (83) je svérázná žena, která si nebere servítky a často si nevidí do pusy - to je známá věc. Někteří s ní ale mají tak úděsné zkušenosti, že by raději zemřeli, než se s ní znovu potkali. Patří mezi ně i »baleťák« Vlastimil Harapes (66), který si s ní za čtyřicet let jejich známosti užil až až. „Má štěstí, že není mužskej, protože ty řeči, co ona má, to už by ji někdo zmlátil, že by se nepoznala,“ říká Harapes, kterého nepotěšila ani vařením v pořadu VIP Prostřeno. „Mé dýňové polévce se ta její nemohla rovnat, ale rozhodně byla lepší než ten předkrm s kusy skořápek,“ hodnotí Vlastimil, který nemá rád »předžvýkané« mleté maso, a proto se skoro nedotkl hlavního chodu. „Vypadá to hrozně,“ nešetřil Harapes Fialovou, které to bylo jedno a jídlo po něm dojedla. Neodpustila si ale další z řady uštěpačných poznámek: „Harapes má přeslazenou hubu!“
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiriforman
10. 11. 2012 17:59

náhodou ten bohatypodniikatel alias hillaarkaa, její p.r.d.e.l a cukrousekbeda?

winterfreshka
10. 11. 2012 09:15

Ale co vím,Fialová má homosexuály v oblibě Baba z těch skřítků a všeho už cvokatí.Pálenka to doladila

teni
09. 11. 2012 21:32

V pořadu se mi úplně zhnusila. Jak je stará, tak se neumí absolutně chovat! Nebo si myslí, že ji její věk opravňuje urážet ostatní? Je to ubohá, dementní stařena.

hanaafricana
09. 11. 2012 18:01

.... ta žena nikdy ve své profesi nevynikala a momentálně s úctou k jejímu stáří mi nezbývá než dodat, že je mi ji srdečně líto a myslím, že všem, ta baba jedu, zkazila celé natáčení.

solochov
10. 11. 2012 12:54

1ivnz
09. 11. 2012 16:52

PRostřeno je dobrý pořad,ale fakt,že díky němu jsem změnila na spoustu celbrit názor, ty co mi byli vždy nesympatiční,tak překlvapili a ty co se mi vždy líbili,tak mě moc zklamali přímo se mi zhnusili- viz. Heidi Janků,­K.Fi­alová,­M.Hr­ubešo­vá.

mirkazam
09. 11. 2012 15:17

že pani Fialová je pošuk,který si myslí, že s jejich rádoby pomatených názorů jsou všichni paf...

mnpv
09. 11. 2012 14:49

proto mezi tyto senily nelezla.

jajas
09. 11. 2012 14:43

Každý si může říkat co chce, jen je na něm, jak si konkrétní situaci vyhodnotí. Já také říkám co chci, ale podle toho komu a kdy a jak. A pokud si myslím, že ta pravda není momentálně vhodná, raději neříkám nic. Život je krátký.......

fortin
09. 11. 2012 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
09. 11. 2012 14:47

To nebyla pravda ale hulvátství a neuvěřitelná sprostota.Hraje si na éterickou bytostm, při tom by si o ní slušný člověk kolo nedopřel. I pravda se dá říct kultivovaně, ale to tahle čarodějnice neví co je.

solochov
10. 11. 2012 12:55

moje slova....

lillyli
09. 11. 2012 14:31

ale berte ji s nadhledem. Je už hodně stará a zažila si své. Asi má pocit, že se už nemusí přetvařovat a může si říkat co chce. Stáří je asi hrozné, ale svým způsobem to je svoboda. Je vám jedno, co si kdo pomyslí. A že je v téhle branži soustředěno hodně blbců, kteří ve škole propadali a nechce se jim dělat, to je taky pravda.

mnpv
09. 11. 2012 14:45

A Fialová je jedním z nich.

avina
09. 11. 2012 13:29

nepřčíjemná už dávno:řeči proti mužům-že byla v dět.zn­euži­ta..­.man­želství podce­ňova­la,nad­náše­la sebe...Moc sladká,zlá řečmi.Stáří to omlouvá,u ní ne.

verajc
09. 11. 2012 13:23

Všichni byli skvělí a Pan Harapes na jedničku co se týče vaření a vystupování.Paní Fialová za to nemůže jaká je.Je to stáří, ta žije v jiném - svém sětě.

solochov
10. 11. 2012 12:57

jajas
09. 11. 2012 13:12

Líbilo se mi, jak pan Harapes odrážel slovní útoky Fialové. Zasloužila si to. Říkal to co si myslel, protože i Fialová říkala na plnou hubu co si myslí. Nechápu, kde ta paní bere tu sebejistotu a chová se, jako by byla ředitel zeměkoule. Nechutná, zlá a pichlavá-tak jestli takhle vypadá moudré stáří tak to potěš pán bůh!!!!!!! Jinak lituji Naděnku a přeji ji hodně pevné nervy se svou "kamarádkou" Fialovou.

mnpv
09. 11. 2012 14:44

Přesně

solochov
10. 11. 2012 12:54

Harapes ač se choval jako gentleman, dokázal Fialovou kulantně usadit. I když ona sama si to v té opilosti a při své senilitě ani neuvědomovala. "Naděnka", která jde v jejích šlépějích ji ani neusměrnila. Jsou obě stejné, bodejť by jim to spolu neklapalo. Divím se, že ještě spolu nežijí, když se to o nich ví .....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.