Publicista Klíma Johnovi: Radku, ani jako novinář jsi nebyl dobrej! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Publicista Klíma Johnovi: Radku, ani jako novinář jsi nebyl dobrej!

Pohlavek exministrovi a poslanci Radku Johnovi (57, VV) uštědřil jeho bývalý kolega, publicista Josef Klíma (61). Prohlásil například, že šéf Věcí veřejných už deset let jako novinář nestál za nic. A nejen to!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vuhp
06. 05. 2013 16:05

Kdysi byl Radek John dobrý spisovatel a novinář. Když v Československu začali drogy , vzpomínám na jeho vynikajívcí knihu Memento.Četla jsem ji synům, aby nebrali drogy.

lukreciaborgia
06. 11. 2012 08:05

Já si taky myslím,že teprve za Johna se začalo mluvit o korupci v nejvyšších místech a konkrétně upozorňovat a hlavně veřejně na kauzy na nejvyšších místech.Lessyho tam taky prosadili VV,proto musel odejít,protože chtěl začít dělat pořádek.Ale nejde to tak jedno­duše­.Kalou­sek,Ne­šas,Von­dra,syn Benda,Bendl a jiní tam smrdí už přes 20 let a už tam zarostli.Ti neodejdou.A když,tak s miliardovým odstupným i kdyby Česko mělo padnout.Teprve dějiny ukáži,co ti zmetci dokázali s českým ,téměř soběstačným státem.

repro
05. 11. 2012 20:22

Klíma taky řekl, že základem novináře je NESTRANNOST , kdežto u politika je to STRANICKOST. Takže naprostý konflikt zájmů, chce-li vystupovat současně jako politik (který zjevně patří k určité straně) i jako novinář (který bude hlásat vše pod úhlem pohledu své strany). A to je to, co je všem jasné, jen Johnovi NE!

solochov
05. 11. 2012 19:34

nebo špatný úmysl ze strany Klímy. Myslím si, že řekl nahlas něco, co si všichni okolo Johna myslí, ale nemají odvahu to vyslovit. V politice se John absolutně neosvědčil, jako novináři mu nikdo nebude věřit....

selmalita
05. 11. 2012 18:18

Nevím co vede Klímu k takovému pomlouvání-asi závist.Je naprosto evidentní,že John a jeho strana začala přinejmenším veřejně a konkrétně upozorňovat na kauzy,které nás stály miliardy a chce-li v tom p.John pokračovat, je třeba mu jen poděkovat a ne ho pomlouvat.Vyčítat mu,že nějak sám nezakročil je přinejmenším naivní.To by musel být Pinochet a mít jeho pravomoci.

valenta008
05. 11. 2012 17:36

vážím si toho,že to jde i bez nadávání a urážek.proto také odpo­vídám­.Samoz­řejmě že toho mnoho neudělal a ani nestihl udělat.Tak to už u nás chodí.Na druhé straně se ale jeho zásliuhou a zásluhou VV konečně začalo veřejně mluvit o tunelech a dalších lumpárnách což předtím nebylo a je snaha politiků znovu vše zahrát do autu a nebát se,že někdo na tyto lumpárny bude upozorňovat.

valenta008
05. 11. 2012 15:32

zkoušíš se zviditelňovat?Tady se jako vždy v těchto diskuzích najde dost chytrých a všehoznalých mudrců a nemusíš kopat do bývalého spolu­pracov­níka­.Pokud to mohu posoudit selským rozumem, tak John a VV konečně poukazují na lumpárny a proto je potřeba je zlikvidovat což se bohužel daří.Je to však jednoduché.Já budu p.Johna posuzovat jestli se vzdá mandátu a nechá se buď zaplatit,nebo zastrašit, nebo zůstane poslancem,bude hlasovat proti vládě a dál bude alespoň poukazovat na tunely a zlodějny.To je p.KLÍMO pro nás důležitější než se stále hrabat v lidském neštěstí a kriminálním prostředí.

blastr
05. 11. 2012 16:44

Ano názor může mít na oba každý jaký chce, ale mám jeden dotaz: co John v politice dokázal? A s čím jako ministr vnitra zatočil? Můj názor je, že točil jedině tak palcama.

trkic
05. 11. 2012 13:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

solochov
05. 11. 2012 19:35

Kdepak! Zdaleka není poslední! Naopak je úctyhodné, že je tak vytrvalý a houževnatý!!!

denia
05. 11. 2012 12:13

když někdo nezvládá obdiv k vlastní osobě.John má pocit,že umí všechno a tak ve svých téměř 60 letech se nehodí vlastně k niče­mu.Nej­důle­žitěj­ší je pro něj vůně peněz.Etika a charakter mu nic neříká už dávno.

avina
05. 11. 2012 10:45

Uváděl pouze pořad-práci dělali jiní.Wolfová a pod.za náklonnost měli práci...to se věsělo,že byl a je vychytralý příživník.I stranu za něj vedl jiný-on je jen loutka líná.Bral vše,kde se sypaly peníze-není to rovný chlap.

solochov
05. 11. 2012 19:36

blastr
05. 11. 2012 07:08

Na svůj předvolední slogan na téma jak zatočí s "dinosaury" a jak zatočí s korupcí zapoměl v momentě, kdy se dostal k levné poslanecké nálevně a jídelně. V jednom má Klíma pravdu, dneska už si o jeho Na vlastní oči myslím svoje a Klímovo prohlášení mi příjde věrohodné. Jakou kolonoskopii předvedl John v kauze Bárta mi celkem stačilo.

seba
05. 11. 2012 08:08

starypes
05. 11. 2012 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.