Uvařte si menu Jaruš Hanušové: Za 172 Kč nakrmíte čtyři lidi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Uvařte si menu Jaruš Hanušové: Za 172 Kč nakrmíte čtyři lidi!

Jaroslava Hanušová ve VIP Prostřenu šokovala »důchodcovským« menu, které pořídila za pár korun. Vyzkoušejte si její recepty, k nimž nejlépe chutná rum. Pochutnali si na nich i Petr Janda, Martin Severa a Lucie Zedníčková.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
22. 10. 2012 16:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
01. 10. 2012 12:09

Když už jsme u levných a trochu nezdravých jídel, dnes jsem fofrem uvařila fazolovou polévku s mnou vypěstovaných ještě neuschlých, velkých fazolí a k tomu slovenské lokše potřené sádlem, pak došlo, tak máslem s hodně česnekem. Česnek pro zdraví, žlučník už nemám. Finanční náročnost tohoto oběda je cca 20,-Kč pro 2 lidi. Upozorňuji, že česnek máme také svůj.Do těch lokší nebo-li bramborových placek nedávají vajíčko, jen hladkou, nebo polohrubou mouku.

winterfreshka
30. 09. 2012 09:53

Kterej šikmookec sedí v redakci???

winterfreshka
30. 09. 2012 09:39

Bych si jídlo dala ráda,když si vzpomenu,jak vařila Kořínková její "kytičky",bylo mi na zvracení

goska
29. 09. 2012 13:18

Toto menu je sice skromné, vhodné více pro vegetariány, ale může být docela chutné. Mně by to k obědu docela stačilo a pochutnala bych si. Škvarky si kupuji občas v masně, kde jsou velmi chutné, lepší než domácí a s čerstvým chlebem je to docela pochoutka, zapékané brambory mám ráda, jsou dobré i bez masa, ale já bych do nich raději dala kousek šunky. A mrkvový salát s jablky je také vynikající. Jenom ten rum se mi nelíbí, ten používám jen do pečiva. Když musíte počítat každou korunu, je někdy obtížné se "vejít" do rozpočtu, ale některé naše hospodyně jsou kouzelnice a dovedou to moc dobře.

baronessa
29. 09. 2012 08:25

Tohle míváme taky, jen ty škvarky dělávám ze syrového sádla, takže to tak levno nevyjde a rozhodně bych k tomu nepodávala rum, to chce pivo a trochu kysaného zelí na talířek. Květáková polévka vypadá odpudivě, kde je zelená petrželka? Zapečené brambory bych si dala, do mrkvičky patří cukr nebo med, jinak to není ono.

mnpv
29. 09. 2012 09:06

Jinak si troufám tvrdit, že moje osmiletá vnučka by to zvládla líp.Sádlo škvaříme doma odjakživa, většinou kvůli řízkům a guláši. Nedovedu si představit tato jídla připravená na olivovém oleji. Škvarky sežere většinou naše německá doga.

baronessa
29. 09. 2012 09:30

já dělám ze škvarků výborné slané škvarkové prsty. Je to kynuté těsto s mletými škvarky, rozválené a pokrájené na nepravidelné malé vějířky do červena a křupava upečené. Se špenátem je to moc dobré.

mnpv
29. 09. 2012 09:46

Taky dělávám třeba pagáče tuším slovenský recept, zřejmě něco podobného, překládané kynuté těsto plněné po vrstvách mletými škvarky, velmi dobré, bohužel kaloricky hodnotné. Jen sem tam,většinou v zimě, třeba s fazolovou, hustou nebo dršťkovou polévkou to nemá chybu. Jenže už nám není dvacet, bohužel, tak musíme s citem. Jediní mladíci v našem domě jsou psi, tak si pochutnají oni. Nemusí si hlídat ani kila ani cholesterol.

baronessa
29. 09. 2012 09:59

přesně tak. Nejchutnější jídla jsou bohužel nejmíň zdravá, na seniorských posezeních bohužel vedou

mnpv
29. 09. 2012 07:02

a ne aby jí peníze projedli. Potřebuje aby zbylo na rumíka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.