Eva Gerová-Šanovcová (92): Poslední zapomenutá filmová hvězda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Eva Gerová-Šanovcová (92): Poslední zapomenutá filmová hvězda!

Krátce po skonu herečky Zity Kabátové přišel do redakce dopis: »Všichni zapomínají, že poslední žijící hvězdou stříbrného plátna je Eva Gerová. Pokuste se ji najít, rozhovor by byl jistě zajímavý«. Přání čtenáře pro nás bylo inspirující. A skutečně, paní Eva Gerová (92) žije na pražských Vinohradech a těší se dobrému zdraví. Nuže...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
24. 06. 2012 18:10

já miluji některé filmy v kterých hrajete ( Otec Kondelík a ženich Vejvara , Kariéra matky Lízalky ). Byla jste hodně mladinká a neskušená , ale přesto jste to všechno krásně zvládla! Hrát vedle takových veličin jako třeba Pan Pištěk a paní Nedošínska ! Děkuji Vám za Vaše diváky a přeji Vám stálé zdraví a všechno co Vám ještě dělá radost !

hillaarkaa
25. 06. 2012 09:40

Kariéra matky Lízalky to musel bejt vejvar

soorry
24. 06. 2012 17:19

určitě není, ale poslední herečka a pamětnice ano. Kdo by neznal Pepičku Kondelíkovou, že? Škoda, že se nenatočilo pokračování, oba díly mám doma.

monza
24. 06. 2012 13:29

Tato stařena nebyla nikdy filmovou hvězdou.
Jako "herečka" fungovala 2 roky a to od svých 16 do 18 let.Následně po ní pes neštěkl.Tečka.

laskonkaa
24. 06. 2012 16:17

Monzo, ty bys žádnému psovi nestál za štěknutí ani dneska, natož za 70 let. Pani Gerová natočila filmy, na které se lidi dívají i po letech. Zajímalo by mě, co zbyde jednou po tobě, ale myslím, že to nebudou ani ty primitivní příspěvky v diskuzích. Někteří lidi jsou zkrátka zbyteční a mám dojem, že to je právě tvůj případ...

monza
24. 06. 2012 18:21

Klídek ať to s tebou nesekne.
Napsal jsem pouze fakta-hrála od svých 16 do 18 let víceméně podřadné role a to navíc velice amatérsky.Shrnuto-žádná hvězda,
pouze jedna z mnohých průměrných hereček té doby.Lze toto vstřebat tvým slepičím mozkem?

nyxx
24. 06. 2012 18:30

Přeji paní pevné zdraví a spokojenost,ale já se přidám,pro mě to taky žádná velká hvězda nikdy nebyla.

jity
25. 06. 2012 11:21

No a co, tak nebyla žádná hvězda. Oni to tenkrát hrály všechny herečky přemrštěně a jejich zpěv byl ukníkaný. Byla taková doba, hrálo se tak a diváci si při těch jejich filmech odpočinou rozhodně lépe, než u blbých amerických filmů. Zrovna nedavno tady 15ti letý kluk skopal klučinu, že chudák ten napadený skončil v nemocnici. Alespoň v těch starých filmech nic brutálního nebylo. Dnes počítačové hry, rvačky ve filmech, krev teče z obrazovky a jak se lidé k sobě chovají vidíme denně ve zprávách. Této dámě přeji zdraví a i za to málo co zahrála dík.

hillaarkaa
25. 06. 2012 09:42

To jsi po klystýru a výplachu mozkovny nejspíš

lillyli
25. 06. 2012 07:46

Teda laskonkoo, ty jsi mu to nandala! On je to takový místní prudič a zamindrákovaný hulvát.

hillaarkaa
25. 06. 2012 09:41

Po něm zbyde forman,pár neukojených homoklád,smradlavý vejfuk a tlama a syfilis

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.