Zatkli hejtmana Davida Ratha: Dostal 7 milionů v krabici od bot! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zatkli hejtmana Davida Ratha: Dostal 7 milionů v krabici od bot!

Stejně rychle jako sklapla policejní past, sklaplo i věčně užvaněnému středočeskému hejtmanovi a poslanci Davidu Rathovi (46, ČSSD). Přestože si založil pověst na nadávkách a urážkách údajně úplatných politických soupeřů, jeho samotného v pondělí večer zadrželi policisté s několika miliony korun, zřejmě úplatkem. Rath ihned putoval do cely a včera si – stejně jako jeho sedm kompliců – vyslechl obvinění.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lukreciaborgia
18. 05. 2012 14:10

Vážení,to je ta paní,která se zasadila o to,aby cikán z Krupky,který dostal 10 let za zmrzačení kluka,co šel za mámou,nedostal 10,ale 5 let.Ten druhý byl propuštěn pro mládí.No tak to mně potěš!!!Je to druhá superstar!Ta první je v Ostravě ,státní zástupkyně Brigita Bilíková,která odsoudila kluky z Vítkova na 22 let!!!To jsou skutečně spra­vedli­vé,am­bici­ozní a kruté superstar!!

bobina
17. 05. 2012 07:48

s velkou pompou,dobře nastudovaná hra pokračuje a uvidíme jaký bude závěr komedie až spadne opona! ;- Mě v tuto chvíli zajímá jen kdo tuto trapnou hru zadal a kdo jí režíruje! Ostatní je totiž opravdu jen zmatek hozený do hlediště k pobavení!

ochman
16. 05. 2012 20:50

TĚCH 30 MILIONŮ NENAŠLI V RATHOVĚ DOMĚ ALE U NĚKOHO JINÝHO !!

rejpal3
16. 05. 2012 16:39

Tak David měl doma pod podlahou 30 "míčů". Měl to na lakýrky a na víno, chlapec spořivý.
A oni mu to zabavili, darebáci z protikorupčního. Teď aby chodil střízlivý a bos.

Přátelé, nezdá se vám to celé divné ?? Denně se u nás předávají desítky úplatků a oni chytnou zrovna Ratha ??!! A pak hned šup do jeho "domečku" a hned trefa do černého - a hle, nečekané odhalení - jen tak se tam šlape po třiceti melounech ?? Tedy o některých se ví, jak, kdy, kde a od koho berou a komu rozdávají a nikdo je při činu nechytí, natož aby našel jejich tajné skrýše.

Nevím, jak vám, ale mně to dost smrdí ...

girasole.
16. 05. 2012 16:41

..strìzlivy, bos a v pyzamku..

girasole.
16. 05. 2012 16:32

diskuse, toto trvalo

rejpal3
16. 05. 2012 16:39

Moje řeč

girasole.
16. 05. 2012 16:43

..a na plesku nevìs ani kam drìv skocit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.