Dara Rolins si užívá na Bali, dcera Rotreklové se do ní pustila u soudu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Dara Rolins si užívá na Bali, dcera Rotreklové se do ní pustila u soudu!

Soudní spor mezi Darou Rolins (39) a vdovou Olgou Rotreklovou má další pokračování. Na posledním přelíčení ale zpěvačka chyběla, protože dala přednost dovolené s dcerou Laurou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shelby16
15. 03. 2012 01:32

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě Neuvěřitelná arogance té blondaté nemá obdoby !

alun-ka
14. 03. 2012 21:59

jisté je,že by jí příslušelo trochu pokory a ne se pořád předvádět.Taky jsem bohužel přesvědčena,že bude souzena jinak,než by soudili někoho z nás.To vysvětluje i to,že dokáže v klidu užívat u moře,když má soud.

zkrat
14. 03. 2012 22:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janulac
14. 03. 2012 22:38

jade
14. 03. 2012 21:21

Přeji Daře, ať vše dobře dopadne. A vám všem závistivcům, aby vám v krku zaskočila kuří noha.

va45
15. 03. 2012 01:24

Já zas tobě přeji aby ti taková slepice jak je Dara přejela fotra a já se příjdu podívat jak se budeš na to tvářit.Asi ji ještě za to poděkuješ.Jak může někdo být takový pako.Takže Darina může bestrestně usmrtit člověka a ty ji budeš ještě k tomu fandit.Jdi se léčit.

evinka1111
14. 03. 2012 19:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobosa
14. 03. 2012 17:33

To dovede ***... kdyz vam nekdo zabije clena rodiny a vrah se vesele natrasa v TV a chlubi se jak si za penize z Hlasu uziva zivota..Nebojte se ona ta slovenska čuza pujde sedet.

knkn
14. 03. 2012 18:04

Mělo by to tak být, ale BOJÍM SE, BOJÍM, že má podplacené !! a proto je docela klidná ! Bojím se ,že nepůjde a bude si užívat dál s pocitém, že "célebrita" může všechno, když má prachy ! kdyby to bylo v jiném státě, byla bych klidnější, že k potrestání dojde, v této státní "HRŮZĚ" se to zamete pod koberec, nebo se nanejvýš dočká nějakého směšného trestíku, který ji nijak neublíží -ty, ty darinko, rok nebodeš řídit auto, nebo 3.měs podmíněně ! Budete vidět ! Přesto přeze všechno Vám pani Rotreklová moc přeji, aby potrestaná byla. někdo, kdo se chlubí veřejně v televizi, tím, že jezdí jak pra-se, 160km/hod i víc, že nesnese kolona a když prý jsou-klidně vjede na chodník přes rantl a všechny předjede a jede si dál-TOTO JSEM OSOBNĚ SLYŠELA NA VLASTNÍ UŠI,KDYŽ SE TAKHLE CHVÁSTALA V NĚJAKÉM POŘADU V TELEVIZI,a určitě jsem to neslyšela jen já, JEZDÍ SI SE SANITKOU SE ZAPMNUTOU HOUKAČKOU PO MĚSTĚ Z ESTRÁDY DOMŮ SE PŘEVLÉCT NA DALŠÍ ESTRÁDU A ZASE JELA SANITOU SE ZAPNUTOU HOUKAČKOU - TohOHLE VŠECHNO ZASLOUŽÍ POTRESTÁNÍ !! JE TO SEBESTŘEDNÉ KURVIS-KO, NIC VÍC !!!

bohatypodnikatel
14. 03. 2012 18:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
14. 03. 2012 18:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janulac
14. 03. 2012 22:38

A co jako ma delat?Protoze ji nejakej chlapek vjel do protismeru a bohuzel to dopadlo, jak dopadlo, tak prece nebude sedet vkoutku.Vydelava penize a mozna hur, nez kdokoliv z nas a nevidim nic spatneho , kdyz jede s dcerou na dovolenou.Neni to taky diky bulvaru, ze radeji odjela?Me to pripada, jak hon na carodejnice.Pisou, ze to byla vina padesat na padesat, tak co.Manzelka toho pana a dcera se chteji akorat zvelicovat, jsme vsichni smrtelni a bohuzel jeji manzel odesel predcasne, ale co je matek co jim naejaky prase zavrazdi deti?Pripada me to ze proste to se stalo Dare, tak je z toho velky sou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.