Těhotná Kocábová si stěžuje na důchodce: V autobusu kvůli nim musím stát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Těhotná Kocábová si stěžuje na důchodce: V autobusu kvůli nim musím stát!

Zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová (27) se v pokročilém stádiu těhotenství bojí cestovat městskou hromadnou dopravou. Má totiž nepříjemný zážitek se seniorkami, které jí bezohledně zabraly sedadlo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiriforman
07. 03. 2012 07:44

taková "paní zpěvačka a spisovatelka" na to určitě má.

hillarka
07. 03. 2012 08:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
07. 03. 2012 09:38

Ty socko zase chceš být duchaplná a vtipná. Bohužel, zůstáváš jen u zbožného přání.

robin5
07. 03. 2012 07:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

587587
07. 03. 2012 07:37

že v tom autobuse jeli samí důchodci! Proč nevstal někdo mladší a proč hned útočíte na důchodce?

alaluja
07. 03. 2012 07:25

Co to tu na AHa vytváříte za přirovnání.Těhotná žena není přece nemocná,ale očekává radostnou událost.Jestliže čekala,že si před ní všichni sednou na zadek ,tak se opravdu dočkala a přišla o místo.Lidé jsou různí a nejde podle nich posuzovat celou věkovou kategorii.Úcta k stáří by měla být , nesmíme zapomínat,že také jednou zestárneme. Nevím zda by jí v tramvaji pustil sednout někdo mladý,pochybuju

simeonsimeonovic
07. 03. 2012 07:14

Já zažil úplně stejnou situaci, důchodkyně běžela jako na olympiádě, aby mi vyfoukla sedačku, na druhou hodila tašku pro kámošku a druhou rukou držela ještě místo před sebou. Co mi nasralo, když vedli debatu, zda jdou večer cvičit a v pátek na tůru s důchodci. Fyzicky zdatné a dělají takové prasárny v mhd. A teď co jim Kalousek zmrazí důchody, tak budou ještě agresivnější. Přitom jsou to ještě ti důchodci, co z toho vypluli dobře, s důchody a brzských odchodem do nich, co čeká další generaci? Proto se Kocábové nedivím, že nadává. Na druhou stranu, /a to se netýká Kocábový/ dneska jsou těhotná ženský ve věku, kdy tak před 25 lety byly už babičkama, po zdatném budováním kariér a několika umělých oplodnění rodí po 30, všechny jsou rizikový, takže pro ně to je fakt nemoc.

montevideo
07. 03. 2012 07:47

Jo tyto "spartakiádnice" mě také vytáčejí do běla.

paula
07. 03. 2012 06:50

těhotenství není nemoc a pokud slečna Natálie je zdravá, klidně může postát .. a pokud má potíže, má sedět doma na p*deli a nelézt do MHD a pak si stěžovat ...

pea.p
07. 03. 2012 08:09

Nechápu proč by těhotná nemohla cestovat v MHD . Jen proto, že jsou autobusy plné důchodců, kteří objíždějí slevy kauflandu,penny ap.? A pokud vím, věk je jen jedním ukazatelem. To že má někdo 60 neznamená že na tam musí být zdravotně hůř než jiný který je třeba o 20 let starší. Je to individuální.

mnpv
07. 03. 2012 06:36

Někteří lidé jsou ***. Na druhé straně, ještě před pár lety těhotenství nebyla nemoc. Dnes většina budoucích matek jak zjistí, že je těhotná, odchází na pracovní neschopnost a marodí až do mateřské. Kdysi se chodilo na mateřskou 14 dní před porodem, někdo stihl odvoz do porodnice přímo z práce.Oproti tomu většina důchodců má zdravotní problémy, umělé klouby atd a jsou rádi, že si sednou.

bobina
07. 03. 2012 08:05

Ano,máte pravdu jako vždy,mě vždycky při čtení podobných "výkřiků do tmy" že chudáci v tomto případě jsou opravdu ti mladí. Jsou prostě chudí duchem,bez empatie a staří myšlením už v tak mladém věku. Je to jejich škoda když se jim život smrskne jen do nadá­vek,kr­itiky,­zlos­ti a nevraživosti. A při tom život je tak krásný,bohatý ,jen ale pro toho,kdo si toho života váží váží a umí ho žít.!!!

hezkyden
07. 03. 2012 08:14

Já bych ty mladé nezatracovala jako vy,připadá mi ,že jim přikládáte moc netativních vlastností.Možná je to tím,že jsme se snažili ,aby se měli lépe než my a umetali jsme jim cestičky a teď sklízíme co jsme zasili.Mládí je radostné a beztarostné a hlavně krásné.Ale to už je bohužel dávno pryč.Hezký den

laetitia
07. 03. 2012 05:51

Paní Kocábová, to není o důchodcích. To je o tom, že burani jsou a budou, ať je jim 15 nebo 70 let.

montevideo
07. 03. 2012 08:21

Ano, přesně tak to je !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.