Těhotná Kocábová si stěžuje na důchodce: V autobusu kvůli nim musím stát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Těhotná Kocábová si stěžuje na důchodce: V autobusu kvůli nim musím stát!

Zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová (27) se v pokročilém stádiu těhotenství bojí cestovat městskou hromadnou dopravou. Má totiž nepříjemný zážitek se seniorkami, které jí bezohledně zabraly sedadlo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hu11
07. 03. 2012 08:09

A nebo na to nemá

hillarka
07. 03. 2012 08:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ouha
07. 03. 2012 08:07

jela asi poprvé tramvají. To je tedy fakt drama, že ji nepustili sednout. Bojovní důchodci, ale ani těhotné ženy by si neměli myslet, že se z nich všichni automaticky posadí na zadek. Vzájemná ohleduplnost a slušnost by měla platit obecně. A koneckonců o uvolnění místa k sezení lze případně i poprosit - těhotné ženě nebo důchodkyni málokdo místo odepře.

pea.p
07. 03. 2012 08:11

Pokud jí ta paní na místo pomalu skocila a ona nad ní stála v 8 měsíci s panděrem-tak to asi přehlédnout nešlo. Otázkou je kolik tam sedělo zdravých mladých, kteří měli být ohleduplní a pustit ji sednout.

lukreciaborgia
07. 03. 2012 09:41

S žádným panděrem,vždyť se všude chlubí,že nepřibrala moc,ještě nedávno to na ni nebylo vidět,takže jaké panděro.Tady jde o něco jiného!!!Praha totiž asi málo píše o jejím těhotenství,zato Lejla byla v Blesku i AHA,takže honem něco vymyslet!!!A při její výchově a IQ co vymyslet???Tak jedině naházet šppínu na důchodce!Přece ať mi nevykládá,že celá tramvaj byli důchodci??Proč ji nepustil někdo sednout z mladých?Z její generace!!To všichni četli??Proč je nepoprosila o místo??

mnpv
07. 03. 2012 10:08

jj, tak nějak to bude

mondego
07. 03. 2012 11:37

bobina
07. 03. 2012 07:50

je to prostě nanynka,která má chování a myšlení hlupáka a nýmanda. Je vidět,že americká matka a absentující český otec jí nenaučili nic,natož základní pravidla slušného chování! Nakonec otec už sklízí co zasel a dcera mu to dává notně sežrat! Tato paní mě prostě nebere a její názory jsou natolik mimozemské,že nestojí snad ani za kritiku. Bohužel,není to jen ona,dnes tak smýšlí podstatná část mladé populace,a nedivila bych se vůbec,kdybychom se za chvíli dožili výzvy na nettu "zastřel svého dědka s bábou"!Těhotná Kocábová jen svým chováním zapadá do změk­čilé,­rozma­řilé,­frac­kovi­té a namachrované části mladé populace,která svým chováním naznačuje,že nad ně není! Život je spravedlivý alespoň v tom,že ani ona nebude věčně mladá a zdravá a určitě si jí podobná nanynka někdy také vychutná až bude starší,na to se může spolehnout.

bledulka
07. 03. 2012 08:37

Ať si vy zde přítomní přispívatelé hážete špínu na Kocábovou, stejně je to bohužel pravda, že jsou některé starší ženy k mladším neohleduplné. A netýká se to jenom dopravy. Třeba čekání u lékaře. Nedávno se nad jejich chováním pozastavovala i zdr.sestra a lékař v jené ordinaci. Maminky s malými křičícími dětmi musely čekat až na konec, protože je prostě důchodkyně (taky ženy) nepustily. Bohužel, nejen mladá generace je neohleduplná...

lukreciaborgia
07. 03. 2012 09:27

Maminky s kříčícími dětmi jsou dost mazané!!!Já sama uvažuji,že si vždycky půjčím malé dítě a budu mít přednost všude.MIlé maminky s dětmi jdou vždycky tam,kde jsou fronty.Než poslouchat ječící dítě,tak je raději všichni pustí!!Já,když jsem stála kdysi frontu s dítětem,tak buď spalo,anebo jsem ho zabavila.Nosila jsem příruční taštičku,kde jsem měla pro dítě pastel­ky,ma­ňáska,­omalo­vánky a ještě nějakou drobnost.Tím jsem je zabavila a neobtěžovala druhé!!Sama jsem byla u lékaře a v čekárně matky s ječícími dětmi čuměly do blba,anebo je okřikovaly.Začla jsem se s dětmi bavit o školce o paní učitelce,kde bydlí,jak se jmenují a děcka byly kolem mně a povídali jsme si.Ty mladé trubky čuměly!!Když vyšla sestra ,tak se divila,co jsem s nimi udělala.A byl klid.To chce výchovu a ne uplatňovat nároky na všechno.Všichni jsou povinni,protože já..já...já...

mnpv
07. 03. 2012 10:06

jj souhlasím, napsala jste to přesně. A pak jsou ještě fajn dětičky v obchoďáku, které sedí v nákupním koši a ve frontě u pokladny se baví tím, že kopou toho před sebou. A matka hledí jak čerstvě vyoraná myš, ví o tom ale dělá , že nic, je tak otrávená a znuděná, musela právě nakoupit, tak je unavená na týden dopředu. Tam mívám pravidelně konflikty.

jity
07. 03. 2012 09:35

Ano už se nám kazí i senioři, nejen mládež. Je to vše v lidech známá, když byla těhotná, tak ji nikdo nepustil sednout a když už, tak to byli vždycky ti starší. Mladí se vůbec neobtěžovali a nyní když jela s kočárkem na polikliniku, tak ji dva mladí lidé ještě před kočárkem přibouchli dveře. Natálko báby holt slušné chování zapomněly a mladé ho nikdo neučí, takový je život. Jinak Natálce přeji zdravé dítě a vše nej.

hillarka
07. 03. 2012 08:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lysohlavek02
07. 03. 2012 14:08

..tady káže jak nějaká bláznivá sektářka .sežeń si bábo nerudná pořádnej vibrátor,vymeť si tam dole pavučiny a udělej si pořádnej masturbing ať si něco taky užiješ !!

montevideo
07. 03. 2012 07:46

Souhlasím s tím, že řada důchodců v dopravních prostředcích svého stáří zneužívá. Kdysi mě zvedla jedna důchodkyně ze sedačky i s osmiměsíčním dítětem, kterého jsem pak musela miát na ruce. Jiný důchodce mě zvedl, ač byla polovina míst volná, protože chtěl právě moje místo. Také nechápu, proč jsou ve špičkách, kdy lidé jezdí do práce a děti do školy (a také zpět) dopravní prostředky plné důchodců.

bobina
07. 03. 2012 07:59

Možná proto" mondevideo",že si neřídí své životy podle lidí tvého typu,ale podle toho kdy a jak je jim dobře nebo špatně. Apropó,styděla bych se napsat to,co jsi napsala ty,patrně své rodiče jednou odsoudíš také,nebo je rovnou odložíš aby ti neotravovali život! Pro tebe je zřejmě nepochopitelný i fakt,že ten důchodce si vybral místo,ze kterého se mu lépe vstane,pro tebe je nepochopitelné i to,že tě zvedne stará ženská z místa? No tak to snad ani nepotřebuje komentář! Mohla bych ti odpovědět stejně. Proč matka cestuje ve špičce s dítětem v náruči a ne v kočárku? Protože většina mladé generace je dnes neskutečně rozmazlená,líná a pohodlná a zlá .

montevideo
07. 03. 2012 08:14

Bobino, ty jsi zřejmě nepochopila, že já jsem také stará ženská. Takže už mám možnost leccos posuzovat z obou stran. Ale ty jsi zřejmě mladý rapl, který rychleji píše, než myslí. Vkládáš mi do úst soudy, které jsem nikdy nevyslovila a ani si je nemyslím. To o těch mých rodičích bylo od tebe maximálně sprosté. Omlouvá tě jen tvá hloupost, kterou projevuješ na všech diskuzích, na kterých se objevíš.

trkic
07. 03. 2012 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
07. 03. 2012 09:47

lukreciaborgia
07. 03. 2012 09:51

pro montevideo-taky bych to pochopila tak ,jako bobina.Jak se vůbec můžete divit,kdy jezdí důchodci?Co když je tak doktor objednal?Ve špičku?A kdy je špička??To by nesměli vůbec vyjet!!Máte vy vůbec rozum?To vy projevujete zášť vůči starším!!Jak vás mohl důchodce "zvednout"ze sedadla s malým dítětem?To je fakt úsměvné!!!Nebuďte zlá!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.