Dagmar Havlová: Smutní po smrti pejska! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dagmar Havlová: Smutní po smrti pejska!

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (58) se po nedávné smrti své milované fenky Almy rozhodla, že stresu a smutku, jaký zažívala v posledních měsících hlavně kvůli churavějícímu manželovi Václavu Havlovi (†75), který zemřel už 18. prosince, udělá přítrž.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
14. 03. 2012 21:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

step1
28. 02. 2012 15:27

Je mi z vás na zvracení co tady zase píšete! Lidi nechte jí už bejt! Přejte jí to! Stejně s tím nic neuděláte! Já jí fandím a mám jí ráda - jen ať si teď konečně začně užívat a přeju jí nějakého chlapa -to zas média budou mít co psát
Dagmar hodně sil, zdraví a štěstí

evinka1111
27. 02. 2012 23:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
25. 02. 2012 12:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

loft
24. 02. 2012 23:45

Utýraným obětem od kriminálníků, které Havel nesmyslně vypustil na tento lid a jejich blízkým bylo hůř a stále je !!!!
Dáša smutní pro psa. Dášo, když dal Havel -Tvůj muž rozsáhlou NESMYSLNOU AMNESTII, díky které bylo zavraždeno, NEBO ZMRZAČENO spousta lidí-nezapomenu na to utýrané miminko kriminálníkem PROPUŠTĚNÝM HAVLEM v nemocnici ( znásilnění 3.měsíční holčičky tak, že ji krininálník rozthal a udusil)a ještě se na ní ožrelej vychrápal,až ho ráno našli- TO MĚ BUDE DĚSIT DO SMRTI !! tOT HAVLOVI NIKDY NEZAPOMENU. JAK ASI BYLO RODIČŮM TOHOOTO MIMINKA ? jSEM MATKA, UČITELKA MALÝCH DĚTÍ - DO SMRTI NA TOTO NEZAPOMENU a HAVLOVI TAKÉ NE. Doufám, že se za to sma-ží v pek- le !!

vlamore
25. 02. 2012 00:23

avina
24. 02. 2012 22:28

má služku na domácí práce,opérku na hlídání vnučky...no,prý dáma.
Křivá huba při úsměvu po špatné plastice,krk plný vrásek...stáří nezastaví,užije si peníze.Zasloužila si to,Vašík jí vrátil nevěru a to nesmaže.

egyptanka
24. 02. 2012 17:01

Proc nadavate lidem? Ze maji jiny nazor nez Vy? Tak se nad sebou zamyslete hu11.

kecyvpeci
24. 02. 2012 16:02

***o, neverim, ze bys sem koukla, ale presto: nam kdyz umrel pes, bylo to sileny...a ze psa jsme , kdyz teda jsem jeste bydlel v Chebu, meli vzdycky.
Pro "AHA" apod. budes porad ´sousto´, to mas marny, a ty to vis. Btw na fcb jsem si o tobe psal ze zpevakem Ivanem Kralem, kterej ti na koncertu , kde jsme prestali smutnit za tvym muzem, venoval pisnicku. Vzpominas?))...
...tak hlavu vzhuru , narovnej se a
Moc te pozdravuje: ja taky!!! ....jak mi rikala ma babicka: "Frantisku, hele, mas za sebou desny udobi, ale ted uz se narovnej a "di"! Vo hrbace nikdo nestoji...a je tak.
Fandim ti, ***o....ahoj.

aksura
26. 02. 2012 11:09

setug
24. 02. 2012 15:29

už by se o ní mělo přestat psát. Ať si žije jak chce. Nejvíc je mně líto pana Ivana Havla, kterému musí být hodně smutno z toho, že většina majetku Havlových se dostala do rukou Veškrnek.

herecka
24. 02. 2012 21:35

S tím souhlasím. Vypočítavá Veškrnka s ošklivkou Ninou shrábly rodinný majetek, který jim nikdy nepatřil a patřit neměl. Proto celá ta šaškárna s rychlou svatbou... co kdyby Váša tak dlouho nevydržel....
Nemůžu se na ni ani podívat, co je to za ženskou. A do kosmetického salonu? To bude ještě umělejší než dosud? Mají dostatek vosku?
Že byla nejkrásnější z prvních dam? Tak především, tahle ženská měla k dámě vždycky hodně daleko a tak to zůstane. Můžete se tu na mě vrhnout jako vosy, je to tak.

ivkanatka
24. 02. 2012 14:38

Lidem umírají děti, dětem mladí rodiče. Chápu sice smutek po smrti psa, ale pořád je to jen zvíře - bohužel !!! To, co tady píšete je už moc, taky jsem měla psa i kočky - teď nemohu, jsem na jejich srst alergická, taky jsem jejich smrt oželela a obulela, ale to se děje dnes a denně spoustě lidí. Měli byste psát o skutečných tragediích, které potkávají právě ty výše uvedené rodiny. Těm je třeba pomoci, jak po stránce psychické, tak i leckdy finanční. Vím, že bulvár je a bude, ale přeci jen.
Pokud nemáte o čem jiném psát, tak to radši zabalte. Můj, nebo váš pes i pes paní Havlové tomu stejně nerozumí, co píšete a lidi mají dnes daleko větší starosti - hlavně jak slušně a vůbec přežít v tomhle bordelu !!!!!!!

ivkanatka
24. 02. 2012 14:40

Jo a chybí mi tady komentáře pisatelky " evinka1111 ". Její srdíčka, palečky, nadávky a urážky.

zkrat
24. 02. 2012 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
24. 02. 2012 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
24. 02. 2012 14:57

Ano, to je dobře napsané a popravdě !! Zdvihám palec - Děkuji

johanka
24. 02. 2012 15:19

Souhlasím s tím, jak to napsala ivkanatka. Ještě bych chtěla doplnit, že paní Havlová si asi nepamatuje, jak sprostě vyhnala fenku Ďulu, která patřila paní Olze Havlové. Když se Dáša přistěhovala do domu Venouška, vyhnala Ďulu a ani se nestaděla, ani jí nebylo chudáka psa, který byl v domě zvyklý žít, líto. Je pravda, že mezi člověkem a jeho psem se vytvoří velmi silné pouto. Znám to také. Máme psa a je to člen rodiny. Ale že by musel (byť bulvár), informovat národ o tom, že "milované"Dáše zemřela její fenka - to myslím není až tak důležitá zpráva. Ona se Dáša v tom salónu krásy určitě vzpamatovala. A ještě něco - připadá mi (ale možná že opravdu mi to jen připadá), že paní Havlová truchlí po ztrátě její milované fenky víc, než když odešel pan Havel......

ivkanatka
24. 02. 2012 16:45

To si to myslí víc lidí, asi to tak bude. Nechci paní Dáše ubližovat, ale ta Ďula u nich přeci mohla zůstat, pokud má psy, jak říká, ráda. Asi jí ale vadila právě proto,že to byla fenka oblíbené paní Olgy. Pořád je paní Dáša pro mne jen hééérečka a komediantka a žena, která se nestyděla udržovat vztah s " Venouškem " už v době těžké nemoci paní Olgy.

herecka
24. 02. 2012 21:37

Měla by rodina Havlů hnát Dášenu jako ona kdysi nastoupila za Olgu a pak vyhnala Ďulu.
A že truchlí? Po fence možná, po Vencovi - to bylo jen divadýlko pro lidi. Moc průhledné divadýlko.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.