Důchodkyně Hana Hetfleišová: Nemám co do žaludku... A Kalousek dál připravuje zmrazení už tak bídných důchodů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Důchodkyně Hana Hetfleišová: Nemám co do žaludku... A Kalousek dál připravuje zmrazení už tak bídných důchodů!

Nakupovat pouze důležité věci, pokud možno zlevněné! Vařit jídlo hned na několik dní! A zapomenout na nějakou tu parádu na sebe! Tak dnes žije řada důchodců. Je to i případ Hany Hetfleišové (70) z Lipnice u Dvora Králové. Každý měsíc musí vyžít s ani ne desetitisícovou penzí, což při jejích nutných výdajích a dnešních vysokých cenách není vůbec jednoduché.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janulli
22. 02. 2012 16:33

taky i podnikám, jinak bychom nesplatili hypotéku a neměli kde bydlet Nikdo mě nenutil mít děti, ovšem v době kdy jsme se pro ně rozhodli jsme měli situaci podstatně jinou, ale to by bylo na delší povídání. U nás v kraji je velká nezaměstnanost a nízké platy. Jsem ráda za to co mám.

alenotak
22. 02. 2012 17:39

Až nikdo nebude mít děti jen proto, že ho nikdo nenutí anebo proto, že je to pohodlnější, kdo potom bude pracovat na Vás, až tu bude starých lidí výrazný převis nad mladými? Z Vašich dnešních příspěvků mám pocit, že se Vám daří a všichni, kteří jsou na tom zle jsou podle Vás výhradně líní a neschopní lempli. Takových chytrých kteří mají ve všem jasno už jsem poznala....

vlaku
22. 02. 2012 13:47

Takových lidí je u nás na statisíce. Santové a další darebáci se jen smějí. Přece kapitalismus bude, až si lidé budou mezi sebou prodávat oblečení. Santa si dělá za státní prachy mezinárodní výlety, protože ví, že už je v prd.e.li v politice i s věkem. On nejvíce při privatizaci, ostatní průběžne, ale není už skoro co. Pokud nenastane přírodní katastrofa, nebo nebude válka, tak tady už nikdo nic nezmění.

gordon
22. 02. 2012 12:47

musí se ušetřit na odměny asis­tentká­m,se­kretář­kám,ve­d.ka­bine­tů a podobným děvám,které dřou jako koně,aby byly povolné i nadále,co prosím vás s důchodkyní.Té stačí jeden kamrlík,ale šéf NKÚ musí mít dva byty větší jak 100 m2, což uznala i naše proslavená justice.To podle hesla já na bráchu, brácha na mne...

mnpv
22. 02. 2012 17:24

njn on ten šéf NKÚ má poněkud jiné příjmy a poněkud více dětí než důchodkyně.

gordon
23. 02. 2012 18:58

kdyby si ty byty platil ze svého,ať má třeba na každý týden jiný.Ale on to platil ze státních prostředků a justice mu to odkývala,že je to tak v pohodě,fuj

pelagie
22. 02. 2012 12:28

je pí Hana je spousta, skoro všichni důchodci až na několik vyjímek....všichni musíme nějak vyjít s penězi, tak nemá smysl to honit přes AHA, stejně ji v tom nepomůžou ....hlavně, že jsme zdraví

kana2
22. 02. 2012 12:11

70 let měla už dávno umřít aby si těch 9000 mohli rozdělit zasloužilí poslanci a jejich pohůnci na odměnách

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.