Zuřivému důchodci vadil štěkot psů a zachoval se jako prase… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. května 2024

Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena

Zuřivému důchodci vadil štěkot psů a zachoval se jako prase…

Hodně kuriózní a notně zapáchající případ řeší policisté z Českých Budějovic. Vzteklý důchodce tam útočí na psy, polévá je výkaly!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pandrhola
02. 09. 2014 14:35

No, staříkovi se ani nedivím, ale zkuste bydlet pod nájemníkem který odchází do práce v 5 hodin, vrací se v 18 hod. Ať si přijdou poslechnout ,,OCHRÁNCI ZVÍŘAT", co ten pes tam dělá, jak vyje, štěká, doslova pláče, těmto páníčkům se nic neděje a dědek dostane pokutu. Takový tyátr mám každdý den, co stím, když panička na dotaz co stím, řekne ,,bohužel" pohodí svou oškubanou,, hlavinkou" a jde dál.Přál bych to všem ochráncům, aby měli taky takové krasné každodenní ráno.

evinka1111
31. 03. 2012 10:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
29. 01. 2012 17:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

seba
31. 01. 2012 07:34

To raději budu poslouchat čtěkající čokly, než takové vemeno jako je bohatý podnikatel alias tranvestita hillarka, který má z huby senkrovnu. Tomu by měl dědek nalít h.o.v.n.a na palici nebo si ho vzít cigáni do parády. Nic není nemožné.

gabi50
29. 01. 2012 12:45

Pánovi fandím, mně osobně nevadí štěkání, ale ty haldy psích exkrementů, které po svých mazlíčcích jejich samolibí páníčci zásadně neuklízejí (omlouvám se těm několika málo slušným, kteří poctivě uklízejí)). Často si člověk to psí ho@no na botě přinese až domů a to pak mám opravdu podobné myšlenky jako onen důchodce. A teď už se těším na tu smršť odsuzujících reakcí zavilých milovníků čoklů

xell
29. 01. 2012 12:55

gabi50, takhle vylít ten kýbl na hlavu tobě, to bys tomu pánovi jistě nefandila

gabi50
29. 01. 2012 19:08

Proč by ho měl lít na hlavu mně,nechápu? Já nikde neštěkám, ani ne.*** po trávě

jity
30. 01. 2012 11:30

Páníček pokud chce psa, tak ho musí umět zvládnout a když to neumí, tak ten kýbl sraček jemu. To zvíře za nic nemůže, to se chová jak mu příroda dala do vínku. Exkrementy po psíkovi uklízím i doma na zahradě, natož někde na chodníku, to bych si nedovolila tam nechat. Ne psi, ale lidi jsou prasata.

eva56fr
30. 01. 2012 19:51

ze psi stekaji je jasne, kdyz to budou kocky budou mnoukat.Jinak ale uklizet po svych psech by mel kazdy. kdo ale nema rad zvirata, nema rad ani lidi a mne osobne jsou milejsi mi psi nez nektery lidi

bobina
29. 01. 2012 16:17

gabi,já s tebou souhlasím v tom,že mám podobné myšlenky a zvedá mi to žaludek po každém dešti a nebo když sleze sníh!Jelikož máme vedle sebe v baráku blby,kteří mají 3 psy a ti nezavřou tlamu od rána do večera,slušně k tomu při každém projetí sanity vyjí a naproti nám je další výtečník který jim zdatně sekunduje,tak bych to přála poslouchat to těm kteří se pejskařů a pejsků zastávají! Naprosto znehodnotí bydlení i tam,kde do nedávna byl klid,ale na to jen můžeme vzpomínat! Na druhou stranu si říkám,že pes je pes a ten se chová tak,jak mu jeho majitel dovolí. Pes je vychovatelný tvor a proto já bych nakopala pr.del páníčkovi,nebo bych ten kýbl s psími výkaly vylila na jeho palici!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.