EXKLUZIVNĚ Iveta Bartošová: Pomoci si můžu jedině já sama... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

EXKLUZIVNĚ Iveta Bartošová: Pomoci si můžu jedině já sama...

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) neprožívá nejradaostnější období svého života. Jak to ale vypadá, blýská se na lepší zítřky. Je zamilovaná do svého ochránce Josefa Rychtáře a chce se vrátit na koncertní pódia. "Jsem přesvědčená, že si sobě pomůžu jenom já sama," řekla v chatu Ahaonline.cz
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

drakoska11
03. 12. 2011 19:44

Tak jestli si bude pomáhat sama,... "tak pomáhej Bůh".. Vždyť ta koza vychlastaná už ani neví, co dělá...
Jen je mi líto toho kluka, který už zase má někoho "moc rád..". Nebude chtít aby ho adoptoval.. , jako I.B. říkala, že to chce po "Pomyjem"

hillarka
02. 12. 2011 16:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
02. 12. 2011 17:10

Máš pravdu bohatý podnikateli alias hillarko, neměl bys co žrát, žumpa a hovna jsou tvá specialita. To víš, každému, co mu patří-odpad k odpadu, ty, taková stoka to dobře znáš

bohatypodnikatel
03. 12. 2011 10:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
03. 12. 2011 20:08

To je fakt, ruce pryč od tebe, seš *** až za ušima, tak lepíš, ***i. Zkus někdy ženskou ať víš o čem to š----je, buzíku a umyj si pazoury, lepíííííš

bohatypodnikatel
03. 12. 2011 20:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martakaba
02. 12. 2011 12:14

kdy tahle lemra líná sjetá už pochopí, že je konec.. pokud se nazačne s tou hlavou léčit.. její rozhovory na úrovni 5letého děcka - i to má IQ vyšší, neschopná dát dohromady souvislou větu - viz rozhovor po premiéře Hranařů, o syna Přišla, práci nemá, všichni chlapi byli vždycky ti nej, všechny měl Arťa rás a oni jeho.. ten kluk je fakt chudák. Ta ženská by měla být zbavená svéprávnosti. Jí nechybí kus kosti v rameni, ale kus mozku v hlavě! Blábolí pořád jedny a ty samé naučené nesmysly jako papoušek. Je směšná, jen ten její slavný ř.i.ťo.lezecký a vymaštěný fanclub na Fb jí utěšuje jak je skvělá. Velí tomu ten ÚCHYL Rychtář s vybraným slovníkem a stejným IQ jako Ivefetka . To je hnus - prý popopvá princezna .
Seleblita?? tak to se máme čím pyšnit. Nebude to dlouho trvat a dozvíme se pravdu . Hezký předvánoční čas)

bohatypodnikatel
03. 12. 2011 10:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martakaba
03. 12. 2011 13:59

ty jsi kus žumpy.. nevím kam na to chodíš... jsi vřed, blbečku a měl by ses asi léčit...

bohatypodnikatel
03. 12. 2011 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
02. 12. 2011 11:09

Ono toho nesedělo více a hlavěn mě rozčiluje, že Artur má rád Pomeje, Marticciho,Rychtáře a tedy každého,kdo se vyskytne. Ono je to jen přání Ivety. Ale asi to tak má více žen , i Lucie Bílá. Její Filip taky velmi miloval Noida / a údajně to bylo oboustranné. Ona to může být pouze snaha syna vyjít s jejím přítelem a přítel se také "snaží"....ale takto snadno si opravdového přítele nenacházíme. Takovén střídaní partnerů není pro ždáné dítě přínosné a vítané. Dítě ho vždy více méně chápe jako vetřelce, který mu bere matku: Přijímá ho jen málokdy, někdy se ani navenek o to nesnaží. Asi by to býval měl Artur také tak udělat a říci NE a DOST. Vůbec jakékoliv rozmazlování Ivetě škodí. / není tot ak dlouho co uváděla, že jí narostla pakost v rameni,že to špatně srostlo, lámalo se to,odoperovávalo a nyní říká, že kost zmizela, nebo něco podobného. Musí si dávat pozor co kde řekne a nejlépe je neříkat nic o svém zdravotním stavu. Existuje lékařská utajenost a není už nic intimnějšího.

hejhej
02. 12. 2011 19:57

U Ivety intimnost.Vždyť veřejně ukazovala velikost dělohy.Ona je schopna do bulváru vyblít cokoliv,jen,aby se o ni psalo.Kdyby si to nepřála,tak není na chatu,nepodává informace.S tím ramenem a pozdní návštěvou lékaře to určitě nebylo,jak uvádí,Když někomu něco je,tak jde na ošetření.Proč jí ten její blb Rychtář neodvezl zakrytou deku-s tím má Iveta
bohaté zkušenosti.Spíš byla pořádně sjetá a čekali až vystřízliví,pak volali lékaři.Iveta umí jen lhát,lhát.lhát.

Jirka1313
02. 12. 2011 10:18

je to "nejblestivější" stránka jejího života, jak píše Blesk. A ta paní Bartošová celý život na někoho čeká a vždycky ho najde. Teď nějakého seniora z Říčan. A bude hůř.

leninos
02. 12. 2011 09:50

by už exkluzivně skočit do zdi nebo z mostu? Chvíli je to fakt *** sledovat tu zoufalku, ale už na to nemám.

hafyhaf
02. 12. 2011 11:15

ticho sakra, copak nechápete že jí dáváte jen další témata která může prodat bulváru.
Jen si to představte Iveta stojí na nějaké lávce nad potokem který tak tak 50 cm široký a 30 cm hluboký a u lávky klečí oba Rychtářovic kluci a kubík a prosí jí aby neskákala. A to všechno fotí spousta novinářů a IB u toho dává rozhovor jak jí jen všichni ubližují. Ale nakonec se sebere a neskočí, protože má povinost vůči svým fanouškům. Takže sleze z lávky a zapózuje s Pepou pro pár fotek. Slíbí nám koncert a půjde domů. A pak o tom budeme číst ještě 14 dní. Tohle fakt chcete?

hejhej
02. 12. 2011 19:58

aksura
03. 12. 2011 08:52

kkrampota
02. 12. 2011 08:18

http­://re­vue.id­nes.cz­/video-boli-to-jako-prase-vsechno-se-se-mluvi-otevrene-bartosova-psi-/lidic­ky.as­px?c=A­111201­_21450­2_li­dicky_­ved

decathlon
01. 12. 2011 22:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
01. 12. 2011 21:45

Zpěvačka Iveta Bartošová nazpívala vokály včas tak, jak producent Zdeněk Kubík požadoval. Za svou práci následně dostala i slíbený honorář. Záhy se ale ukázalo, že ji oslovil v okamžiku, kdy dokončovací práce na snímku byly hotovy. Divák, který v Hranařích bude čekat na zpěvaččin hlas, tak bude zklamán. Ve filmu jej neuslyší.
"To, že se ve filmu nepoužila muzika s nazpívanými vokály od Ivety Bartošové, je jen a jen moje chyba. Byl jsem ve své hlavě posunutý o měsíc a říkal jsem si, že je do prosince času dost. Nahrávalo se v pondělí a uzávěrka zvuku byla v neděli před tím..."

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.