VIDEO Iveta Bartošová: To byla poprava! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

VIDEO Iveta Bartošová: To byla poprava!

Pět měsíců se připravovala na ten okamžik, kdy znova jako bohyně předstoupí před davy lidí a vyloudí ze svého hrdla tón. Zpěvačka Iveta Bartošová (45) ve čtvrtek večer sice stanula na pódiu, ale místo úspěchu přišla bohužel všemi očekávaná poprava.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
04. 04. 2012 19:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kubajakub
29. 11. 2011 18:58

nemá Marfuša na sobě pod tím myším kožíškem ten špinavý upocený rolák, který nosil půl roku starý kriminálník Pepa??

hustik
28. 11. 2011 13:00

Připojil jsem se na Facebook IB. Bylo tam 21 názorů a během chvíle zbylo 9. Já myslím, že Ti dva co to s ní myslí dobře z ní skutečně chtějí udělat naprostou trapku. 1. 12. 2011 má ten film premiéru, tak jsem zvědavá, kde bude Kubík alias Novák potom. Jak jí bude pomáhat.

kubajakub
29. 11. 2011 18:58

hustik
28. 11. 2011 13:00

Připojil jsem se na Facebook IB. Bylo tam 21 názorů a během chvíle zbylo 9. Já myslím, že Ti dva co to s ní myslí dobře z ní skutečně chtějí udělat naprostou trapku. 1. 12. 2011 má ten film premiéru, tak jsem zvědavá, kde bude Kubík alias Novák potom. Jak jí bude pomáhat.

sport17
28. 11. 2011 13:54

O víkendu tam směl psát kdokoli cokoli,protože nehrozilo,že by IB dostala noťas do ruky.Raz dva tam bylo víc odsouzení než chvály a Kubík se tam s Honzíkem prezentovali jako obvykle.jako tupá ***.Teď jí asi noťas na chvíli půjčí,aby tam napsala,jak to bylo všechno zmanipulované a že ona zvládla všechno na výbornou.Obviní několik lidí ze lži a manipulace a nezapomene na své rameno.Přidá něco únavy.stresu a fobie a slíbí další famózní úspěch,

turbulence
27. 11. 2011 20:43

Proč tam leze trapačka zpívat neumí ale včem je profík to chlast a prášky u to ho má zůstat a ne se takhle strapnovat kravka o na ji asi nestačí ta ostuda m co má nechápu asi se budu chovat jako ona dementně takhle mi asi všechno projde trapas­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

montevideo
27. 11. 2011 19:29

Po zpěvačce chtěli, aby zpívala ! Jaký podraz ! Doufám, že už Ivetě došlo, jak na tom skutečně je.

ivuska1
29. 11. 2011 20:36

to si dovolili ale dost, chtit po zpevacce aby zaspivala

hejhej
27. 11. 2011 19:15

Iveta se na toto vystoupení chystala 5 měsíců.Že se nestrefila do playbecku,to nekomentuje ani ona,ani Rychtář-ten tomu taky ani nerozumí.A Tři oříšky? To nevěděla dopředu,že bude zpívat - a to si říká zpěvačka ? Prý to bylo špatně ozvučené.Falešný zpěv a neznalost slov byla víc než jasná.Tiskový mluvčí,milenec a ochránce Ivety Rychtář nám všem ještě ukáže.Hlavně,že tam stál jako idiot a díval se,jak se ztrapňuje.I HV dokáže bez přípravy přidávat na živo a je skoro o generaci starší než Iveta.Ale nechlastá!!!

ivuska1
29. 11. 2011 20:39

Pravda , souhlasim s tebou uplne ve vsem.

jaselka
27. 11. 2011 16:32

Dlouho předem ohlašované a tedy s jistým napětím očekávané vystoupení "superstár" IB je tedy za námi. Představte si, že by IB večer přišla plná sebedůvěry, usměvavá, maximálně připravená, zaspívala by čistě a bezchybně , zvláště pak píseň kterou zpívala naživo se vydařila.Se všemi, zvláště pak s panem Páskem by mluvila duchaplně a s přehledem. Až mi při té představě zatrnulo. Už bychom nemohli říci - "Vždyť jsem to říkal/a! No, tak to bychom tedy měli. Teď ještě aby IB rychle našla viníka, kterým bezpochyby bude Rychtář.Asi to tak dopadlo, jelikoš ji špatně nakulmoval.Asi si chtěl získat slávu jako kadeřník celebrit, takže kadeřnici, která měla Ivet česat namluvi, že kdyby Ivet načesala sebelíp, že jí Ivetka stejně nezaplatí. A to bude ten důvod. Rychtář měl tento plán hotový, už když přijel pro Ivet do blázince.Hlídání už stejně neneslo, tak co takhle nový kaděřnický salon.

321946
27. 11. 2011 13:37

co tam dělal ten slavný Rychtář,její ochránce,když nechá svoji milenku tak ponižovat.Je vidět,že asi o ni tolik nestojí jak říká,jinak by toto nedovolil aby s ní tam ti hejsci dělali,v rozhovorech říká,kdoIvetě ublíží,tomu rozbije hubu,proč to neudělal měl šanci chytrák jeden

sport17
27. 11. 2011 13:43

Protože by dostal od Páska na budku.Pepa je rozdíl od Páska jen provinciální šmejdík,tak dělal statečného jen hubou do novin a hlavně až po odchodu z kasina.A pro peníze by jí dovolil cokoli a ještě by jí postrčil.A uraženou ctnost by zase dělal až potom.

vesnicankavemeste
27. 11. 2011 13:56

asi tak

ivuska1
29. 11. 2011 20:47

duncinela
27. 11. 2011 16:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vesnicankavemeste
27. 11. 2011 10:39

A docela signifikantni pro tuto figurku ceskyho showbiznisu byla otazka na mrdouna potetovanyho Rosenberga - bude ten prysti rok lepsi? Pri zasmani jsem si temer ucvrkla. Rikam temer! Bozinku,ja snad miluju Ivetu

vesnicankavemeste
27. 11. 2011 10:19

A neni snad? Kazdyho nadrzaneho chlapa vysaje a odkopne. To ceka jeste Pepana Rychtare. Vsimnete si toho mladyho Rychtare,slinta u ni jak mladej cokl,nedivila bych se,kdyby se pozdeji provalilo i to,ze vopichala i jeho Vypelichanej Pepino si to pak necha projit hlavou­,...­.prin­cezna pojede konecne do blazince..... a pohadky je konec. Tedy recka tragedie na cesky spusob.

qwertina
27. 11. 2011 13:54

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.