PROSTŘENO – Hanka: »chésekake«? Snad se nepokakám…+RECEPTY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

PROSTŘENO – Hanka: »chésekake«? Snad se nepokakám…+RECEPTY

Karlovarské Prostřeno pokračuje hostinou u Míši, jejíž menu není pro důchodkyni Hanku příliš srozumitelné? Co jen to může být ten »chésekake«?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivonka1
10. 11. 2011 23:43

zavist se prihlasila a mstit se bude i zitra u blondate Misi....kdyz jim u mne nechutnalo, tak mne u ostatnich taky ne!

sabartnok
10. 11. 2011 21:20

je nulová. Nedívám se dlouho, teprve od doby, kdy se objevil ten pán ve špinavém vesnickém domě, jak měl rozbitý nos. Před tím jsem to vnímala jen z vyprávění jako pořad o vaření a nyní, když jsem to i sledovala pár týdnů, shledávám, že to je pořad o lidské hlouposti, nesnášenlivosti, závisti, nataktnosti a naprosté absenci jakékoli znalosti etiky. Otřesné "šmejdění", které zalézá až do intimních šuplíků a nechutných erotických detailů, pološílená snaha pobavit za každou cenu spolustolovníky, protože je to součástí pořadu, přispívá akorát ke ztrátě sledovanosti Primy, jejíž repertoir už delší dobu postrádá jakoukoli atraktivitu - nejen na Prostřeno.

bobina
10. 11. 2011 20:53

jsou opravdu k po.bli.tí! O jídlo jde až na posledním místě,a je to jen o ženské závisti,bl.bosti a jízlivosti. Stará baba Hanička je rozjuchaná jako kráva z leknutí,její kecy ke každému jídlu jsou ubohé a jsem ráda,že nevyhraje.Ona srovnává své vaření s vařením 20ti leté holky střevo jedno starý! A ty dvě nány Míši,ty by se mohliy vzít za ruku a skočit ze skály,určitě by tou svojí namachrovaností i lítaly! Zdena je mladá holka,ale je to takové divné stvoření,že nevím co si o ní myslet. Nejnormálnější se mi zdá "robertková králov­na"!Jas­ná,str­učná,­ale trému měla takovou,že k robertkům baterky ani nepotřebuje,vibruje dost sama. Koukám na slováky na jejich vaření a to je naprosto o něčem jiném,je to o dobré partě lidí,ne o závisti a pomluvách!

stekavka
10. 11. 2011 15:45

Z babičky byly holky nadšené a teď se z ní vyklubala pěkná sviňa

baronessa
10. 11. 2011 11:35

tady už vůbec o vaření nejde, ale o umělé konflikty, jděte už s tím pořadem do pyhele.

Pedro
10. 11. 2011 11:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
10. 11. 2011 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lysohlavek02
10. 11. 2011 13:46

.."doma" ve chlívě žereš šlichtu z koryta ,smrdíš i přes monitor a tady machruješ..zdechni hajtro!!!!

hillarka
11. 11. 2011 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

serzant1
10. 11. 2011 11:02

jak to, že jsi ještě nic k té babě na zabití nenapsal? Je naprosto příšerná. Představ si, že bys ji měl doma místo té své. Na tuhle by asi starý Brůna nezabral!

komodor
10. 11. 2011 14:12

No ja hledal furt tu hezkou dlouhovlasku a vona je tam u toho na fotce tahle carodejnice. No strasny! Ja ji mit doma tak ji dam k ledu a nerozmrazim ani ledlampou. Jezismarja to je hruza! Zlata moje baba.

dandova
10. 11. 2011 17:47

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.