Ital Ridi: Mstí se za Daru Rolins! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Ital Ridi: Mstí se za Daru Rolins!

Tragická nehoda Dary Rolins (38), při níž pod koly zpěvaččina auta zahynul motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), má »další oběť«!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
20. 10. 2011 08:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
20. 10. 2011 09:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
20. 10. 2011 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leninos
19. 10. 2011 21:27

byla v právu tak to nepodepisuje a právník by si na tom smlsnul... takhle je to jen pokus o zviditelnění

illis
19. 10. 2011 23:26

To jsi fakt přehnal, proč by se měla dcera paní Rotreklové zviditelňovat. Tohle je pěkně hnusné. Lence

bohatypodnikatel
19. 10. 2011 19:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
20. 10. 2011 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

salamandr1
19. 10. 2011 19:18

a jeste "jine kvality"... pokud jde o muzske dosahne sveho, to je o tehlete rozhodnozce zname.
Trest ji stejne nemine, kdyz nepujde do krimu tak se ji osud vymsti jinak . bozi mlyny, darino

fantom08
19. 10. 2011 18:35

Tak proč to podepisovala???? Měla se nechat vyhodit, aby aspoň dostala odstupné. Blbka

Pedro
19. 10. 2011 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
19. 10. 2011 17:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vungtao
19. 10. 2011 17:16

v primitivnosti dosáhnou výše "hillarky", "boha­tého­podni­kate­le", a "nejezchleby", nes klobouk dolů, vyhrála to "jaselka".Asi má ráda "Zvonky štěstí".Nevím, pokud pošle někdo malou holku ze slovenské maštale do pražského showbuss. nebezpečí, nemůže se divit, že po letech holčička bude jezdit jeepem, kupovat hadry u Diora a škrpále u LV, pořád to bude spratek zkažený.Já jí ráda nemám, ale Vaše zasvěcené názory o její nevině či vině by měl řešit nezávislý soud (vím, spojení, kterému se usmívá i hillarka),nechat rodině, co si nárokuje a nehrát si tady na Haag - pro bohatého podnikatele a jaselku - to je takové město v Holandsku, ale...Vám jako když perly sviním hážeš.

bohatypodnikatel
19. 10. 2011 17:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
20. 10. 2011 09:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
19. 10. 2011 16:50

Tento článek vychází ze spekulací p.Rotreklové a bulváru. Napovídat lze cokoliv, nicméně jako zaměstnavatel nejspíš věděl, co dělá. Pokud jeho servírka přistoupila na výpověď dohodou, není co řešit. Určitě ji nikdo nedržel pod krkem a neřval, aby podepsala. Nelíbí se mi celá tahle záležitost, mnozí soudí, aniž by měli informace a právo vyřknout rozsudek.Osobně počkám na celé skončení případu, bulvár není tím pravým, kdo mi může cokoliv relevantního sdělit!

paralenka
19. 10. 2011 17:00

Pardon, dole má kdosi pravdu - výpověď dohodou neexistuje, omlouvám se. Buď je výpověď a zákonné lhůty nebo dohoda o ukončení prac. poměru. No jo, ulítlo mi to.

j-a-n-a
19. 10. 2011 16:19

Nedávno se psalo,že bude Dara vydávat nové album a netrvalo dlouho a už vdova Rotreklová vyprávěla novinám,jak ji Dara zničila život,že musela být i u psychiatra,při tom musí mít podle mě nervy ze železa,když tenkrát,po oznámení,že ji někdo porazil muže,byla schopná hned zamířit na místo nehody,jak sama tvrdila!!!Přišla jsem před několika lety,také při nehodě kterou zavinil jiný řidič,o švagra a na ono místo jsem byla schopná zajet až po dvou letech,takže nějaké řeči,že je na dně a já nevím co ještě,jsou od ní blábol!! Nikomu nepřeji prožívat bolest ze ztráty blízkého člověka,ale tohle on ní není bolest,to je jen chamtivost!!Teď se zase začalo psát o Ridim a buch ho,zase vyrukuje Rotreklová do novin s tím,jak moc je jim ubližováno!!!Pokud její dcera dostala výpověď,proč by jako měl za ní chodit majitel,na to má své lidi,jako každý větší podnikatel.Kdyby ji chtěl vyhodit kvůli pomstě,už by to paní Rotreklová udělal dávno.Nestydíte se napadat ho,když teď prožívají doma těžké období??Styďte se a už nenapadejte lidi.Jste jen chamtivá,nic víc,Váš muž by se za Vás musel stydět!!!Koho známého jste ještě v životě potkala???Ten (Ti) by se tedy měl(i) začít bát,aby jste je náhodou nenařkla a nevláčela jejich jména v bulváru!!!Je to směšné!!!

bohatypodnikatel
19. 10. 2011 16:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiricka156
19. 10. 2011 16:07

Určitě si najde jiné místo a možná bude i lépe placené.Kdo je dlouho na svém místě ,je brán jako inventář a platově je na tom hůř než nově příchozí zaměstnanec.Slečnu znám pouze z jejich smutné kauzy s Darou.Přeju jí ,aby její život nabral ten správný směr a dařilo se jí co nejlépe.

majojo
19. 10. 2011 15:53

Dara dědouše Rotrekla porazial, to, že zemřel na krvácení do břich mají na svědomí saniťáci (mimochodem prý kámoši) ze Střešovic, kteříá ho nechali umírat na nisítkách na chodbě, Rotreklová holt větří prachy a tak jde veškerá pieta do pryč. No a teď do toho ta psychopatická rodinka zatáhne i chudáka Ridiho?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.