Dara Rolins: Ukradli její akty, a pak ji dusili u výslechu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Dara Rolins: Ukradli její akty, a pak ji dusili u výslechu!

Včerejší den nebude patřit k těm, na něž bude Dara Rolins (38) vzpomínat ráda! Už ráno totiž zjistila, že někdo poněkud předčasně do médií rozeslal fotografii, která bude zdobit titul jejího nového alba! Na té Dara pózuje nahá a ukazuje ňadra i zadeček.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aznom
21. 09. 2011 16:21

Proč nespácháš sebevraždu ty přiblblá slepice?Kdákáš tady jako nadržená siamská koza.Krákorej doma se svojím ožralým starým u flašky rumu,co denně ukradnete v samošce.Zasra-la si tady celej net blábolama,co jsi slyšela u popelnic rajdo!

lepabrena
21. 09. 2011 12:55

Je mi z vás diskutujících blivno! To vám skutečně peníze úplně zaslepily mozek? Rubáš nemá kapsy, až zemřete, na onen svět si nic nevezmete. To skutečně závidíte vdově paní Rotreklové, že by mohla dostat odškodnění za zabitého manžela???!!!! A jak se vám může líbit silikonová čúza Gambošová, která se pro prachy klidně svlékne skoro ve 40 letech donaha, protože její práce se jinak neumí prodat!!!!!I kdyby byla přirozená a sexy, což není, co jako člověk a charakter? To chcete, aby jí to prošlo? Aby příště vás nebo vaše blízké VIP zmrzačil nebo zabil a nic se mu nestalo?

majojo
21. 09. 2011 13:32

No fajn, tak Dara přejela nějakého pána. A co ti sanitáři a doktoři, kteří ho nechali chcípat dvě hodiny na chodbě nemocnice s krvácením do břicha, i když to byl jejich kolega. Nezaslouží si aspoň zmínku? Nebo se mají taky nechat vyfotit nahatý?

lepabrena
21. 09. 2011 12:46

Jsem diplomovaná inženýrka ekonomie - stejný obor na stejné škole před rokem 1989, který vystudoval Klaus, tona úvod zlodějský tuneláři! Českomoravská Kolben-Daněk už dávno neexistuje, kvůli takovým tunelářům, jako jseš ty! A jakou to má souvislost s tím, že hysterická Gambošová ovlivňuje svědky, mařín vyšetřování a pokouší se o nadržování???!!!!

proxima
21. 09. 2011 13:10

Vážená paní diplomovaná inženýrko ekonomie, Vaše příspěvky opravdu srší inteligencí - zvláště ten první - cituji : prolhaná hysterická silikonová čůza. Perfektní. Na té Vaší slavné škole Vás neučili etický kodex a presumci neviny? Hlavně, že tam studoval pan prezident - koho to zajímá??? Urážet umí každý dement s IQ hromady písku, čímž jsem samozřejmě nechtěl označit Vás milostivá paní, jen mi padlo na mysl, že dub zůstane dubem a pařez pařezem ať má sebelepší školu, třebas se spolužačkou Blažkovou.

aznom
21. 09. 2011 16:25

Ty jsi inženýrka jako já "Dalajláma" krávo pitomá.Slovník máš jak rajda ze štaflu,kterou taky jseš pizdo!

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 18:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 12:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herpes
21. 09. 2011 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepabrena
21. 09. 2011 12:28

Dara Gambošová je trapná prolhaná hysterická silikonová čúza, která by měla zavřít klapačku, aby nebyla stíhána z maření vyšetřování a ovlivnňování svědku a nadržování. Už bylo všeho dost!

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 12:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
21. 09. 2011 18:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 19:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.