Dara Rolins: Ukradli její akty, a pak ji dusili u výslechu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dara Rolins: Ukradli její akty, a pak ji dusili u výslechu!

Včerejší den nebude patřit k těm, na něž bude Dara Rolins (38) vzpomínat ráda! Už ráno totiž zjistila, že někdo poněkud předčasně do médií rozeslal fotografii, která bude zdobit titul jejího nového alba! Na té Dara pózuje nahá a ukazuje ňadra i zadeček.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
22. 09. 2011 14:35

Velmi lituji všechny pozůstalé po zemřelém panu Rotreklovi. U sloudu to nebudou mít jednoduché, protože Gambošové jde v první řadě jen o peníze, přičemž neváhá jít přes mrtvoly a to doslova. To, že se cynicky pošklebuje pozůstalým a vyšetřování smrti člověka, kterou zavinila, využívá v kampani za propagaci své nové desky, přičemž pro její prodejnost neváhá na obal desky na všechny vystrčit ve svých příští rok 40 letech holou zadnici ji jen dokresluje. Že by vůbec kdy něco někdy zaplatila, i kdyby ji k tomu odsoudil soud, velmi pochybuji, dokázala to už svouji morálkou ve svém 'podnikání' s firmami For Prague s.r.o. IČO 26728656 a Dara Production s.r.o. Obě firmy jsou v obchodním rejstříku, račte nahlédnout!První For Prague s.r.o. zkrachovala a druhá-Dara Production, kterou zakládala v roce 2004 dodneška nezaložila do obchodního rejstříku účetnictví firmy, což je její povinnost. I z toho se Gambošová snažila vyvázat, když už při založení Dara Production dala plnou moc advokátce JUDr Vladimíře Pajerové! Gambošové desky by totiž nekupoval ani neprodukoval nikdo, kdo má v hlavě mozek! Vzhledem k tomu, že firmy Gambošové nesplnily povinnost založení účetnictví do Obchodního rejstříku, nedá se vůbec zjistit, jak na tom firmy a hlavně prodejnost nosičů Gambošové je! Ale řekla bych, že úředně to bude 000, stejně jako je 000 Gambošová. Proto říkám, že pozůstalí po panu Rotreklovi jsou ve velice obtížné situaci, když chtějí, aby za nastalou situaci 40 letá D A R I N K A převzala jakoukoliv zodpovědnost a cokoliv jim uhradila!!!!!!!

lepabrena
21. 09. 2011 22:33

Hele dědku, jdi tykat sobě rovným- četla jsem tvoje sprosté příspěvky na netu - jak to, že ti nedají distanc? A jinak- diplom mě stál několik let usilovného studia- studovala jsem před rokem 1989­!!!'!!­!!!!!!­!!!Co se o mě otíráš, onuce???!!!!

aznom
21. 09. 2011 22:57

Jediný co jsi ty strašidlo studovala,bylo jak někomu štípnout prachy z kapsy a následně ho za odměnu přeblafnout.Tak si tady nehraj na dámu,blafni si marjány a drž kušnu.

lepabrena
21. 09. 2011 20:59

Pakliže máte důvodné podezření ze spáchání trestného činu ze strany paní Rotreklové je vaší povinností vše oznámit na Policii ČR! Neplaťte si pojmy s dojmy! Jestli z toho musí mít někdo legraci, je to Gambošová- přejela člověka, urazila pozústalé, vyvázla bez trestu, ukázala všem nahý zadek a ještě má za pomlouvání práce Policie ČR bezplatnou reklamu v novinách!

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 22:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aznom
21. 09. 2011 20:24

Darina bude opět sproštěna jakékoliv viny,Rotreklová utře nudli a vy bastaedi pochcípete vzteky!

decathlon
21. 09. 2011 19:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

decathlon
21. 09. 2011 19:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 22:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepabrena
21. 09. 2011 19:13

Gambošová, vy jste živoucím důkazem tohot, že tato země-ČR vždy prohraje, pokud má samostatnou justici a soudy. Pokud byste toto udělala v USA nebo v Rakousku, jehož jsme byli součástí do roku 1918, vyšetřování byste absolvovala v base, kam jedině patříte. To máte ještě tolik drzosti, že když neopatrnou jízdou zaviníte smrt člověka, se pozůstalým vysmívat, ukázat všem holou zadnici a ještě zvlášť hrubým způsobem urážet diskutující na internetu? Pokud vám připadá práce Policie ČR při vašem vyšetřování neadekvátní, podejte si na ni stížnost, nejlépe na Inspekci MV. Jinak platí, co jsem uvedla výše! Nevěřím, že by se i v době těžké ekonomické situace našel někdo, kdo by nebyl hmotně zainteresován, kdo by vás hájil!

ales1
21. 09. 2011 19:46

v USA už by dávno seděla v base Rotreklová za křivé svědectví, manipulaci důkazy a stalking.

silvervoice
21. 09. 2011 14:21

Ty Darinčiny akty asi fakt někdo ukradl - asi proto můžou být teď všem ukradené. Jó, tak před dvaceti lety, kdy tam ještě nebyl silikon a hromada zklamaných kostlivců ve skříni, to bych si ještě dal říct.

decathlon
21. 09. 2011 19:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jade
21. 09. 2011 14:12

Skoro je až zarážející, že rodina Rotreklů už využila snad všechny druhy psychického nátlaku. Moc smutku asi necítí, protože truchlící člověk by nebyl schopen takového jednání.
Zloba, zloba a zase zloba a závist, že ta Darina se nechce podělit o svoje peníze. Je to ubohé a trapné.

avina
21. 09. 2011 13:54

Dědo,seš rád že ?!
A Vy rádoby JÁ-to je slovník žáka praktické třídy.

Je dobře,že takoví jsou fanoušci D.R.Stáhnou ji na stejnou latˇku.

avina
21. 09. 2011 13:50

Dara se zpěvem moc neuživí,tak akta,obchod...
Mám dojem,že má vinu na tragédii,jako další pomoc zdravotníků...
Otřepala se brzy po tragédii,třeba v životě pozná jinou stránku... Nové DVD ponechám zdejšímu fandovi/já její z pěv nemusím/.

bohatypodnikatel
21. 09. 2011 18:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
21. 09. 2011 13:30

Když nechtěla, aby to někdo zveřejnil, tak neměla vystrkovat své přednosti před fotoaparátem. Jinak je to dojemné, ta nahá, nevinná Darinka, která fakt nikoho nepřejela.....

lepabrena
21. 09. 2011 13:27

Ale, ale, kdybych byla svačinářkou z ČKD, tak bych zasloužila po tlamě a jako Ing ekonomie jsem hlupák? Proč, že mám vlastní názor a dříve, než dojede k soudu je povinností policie vykonat vše, aby čin mohl být řádně prošetřen. To, co dělá Gambošová je ovlivňování svědků, maření vyšetřování a snaha o nadržování, což nijak nesouvisí s presumpcí nevinny-to vás ty peníze všechny úplně zblbly a závidíte vdově zabitého manžela???!!!! Podotýkám, že osobně paní Rotreklovou neznám! A co se ostatního týče, v našem Absurdistánu sif můžete nyní koupit jakýkoliv titul- na soukromé vysoké vystuduje i cvičený šimpanz a na internetu jsou diplomy nabízeny ke koupi i bez absolvování studia, pokud nejste VIP- ti 'studují' v Plzni!

proxima
21. 09. 2011 13:41

Vážená paní, doporučoval bych Vám podat trestní oznámení na PČR pro podezdření maření, ovlivňování, atd ... případně poté podat oprávněnou námitku OS s přesvědčivými důkazy, které jistě máte k dispozici. Přeji hezký den

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.