Dara Rolins půjde před soud. Chci aby ji potrestali, říká vdova. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dara Rolins půjde před soud. Chci aby ji potrestali, říká vdova.

Mediální chaos kolem existence a počtu znaleckých posudků nehody zpěvačky Dary Rolins z loňského 10. července, při níž zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), je u konce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tomik007
19. 09. 2011 21:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
23. 09. 2011 17:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
19. 09. 2011 16:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jade
19. 09. 2011 16:37

Také si myslím, že z Vás všech hovoří jenom tupá závist a Vaše neštěstí. Protože jak někdo může pořád přát někomu jenom kriminál a neštěstí. Já tyto debaty v bulváru beru jako legraci, ale Vy někteří si zde vybíjíte jen své nenávistné pudy. Proč Daře pořád přejete jen to nejhorší, stará se o dceru, neopíjí se, dodržuje své závazky a nad tím, že pan Rotrekl zemřel vyjádřila lítost. To ještě neznamená, že je vinná. Prostě lidsky se zachovala. A její vinu či nevinu ať posoudí soud a ne Vy.

j-a-n-a
21. 09. 2011 12:58

Závist je hrozná vlastnost a úspěchy se holt neod­pouště­jí.Tak­že,když je Darina známá osobnost,myslí si pozůstalý,že to hodí nějakou korunu.Je to,ale strašně smutné,chtít na smrti blízkého člověka vydělat!!Přišla jsem před několika lety o švagra,také vinou někoho jiného.Jak jsem to tak pročítala tady i články jinde,hrozně mě zaujalo to,že někdo,komu právě v nemocnici zemřel někdo blízký,je schopen se sebrat a jet na místo,kde o ten život přišel­!!P.Ro­treklo­vá se v bulváru pořád ohání tím,jak moc zestárla,že musela být na psychiatrii,ale byla schopná zamířit okamžitě z nemocnice na místo nehody???No promiňte mi teda,ale ta musí mít zatraceně dobré nervy!!!!Já se přiznám,že jsem na místo švagrovy nehody byla schopná se jet podívat až skoro po dvou letech,dříve bych to prostě nezvládla a ona tam jede hned po oznámení smrti,no její nervy bych opravdu chtěla mít!!!Neberu ji v žádném případě bolest ze smrti manžela,to ani omylem,moc dobře vím,jak to bolí,jen mě to opravdu zarazilo,že byla schopná na to místo hned jet!!Řešit něco takového přes bulvár je nechutné,jenže každý holt prožívá bolest jinak.Někdo se se svou bolestí,nad ztrátou blízké osoby,"uzavře" doma a smutní bez diváků a jiný prostě má snahu zviditelňovat se a vykřikovat do světa,jak moc má pocuchané nervy!! Promiňte mi,ale když byla schopná ihned jet na místo nehody,má podle mě nervy ze železa!!My jsme tenkrát také nechali vše na policii,a nevykřikovali jsme to nikde,jenže z Dari "koukají" peníze a o to jim prostě jde.Jako někdo,kdo prožil podobnou věc, by se měli stydět!!!

tomik007
21. 09. 2011 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
19. 10. 2011 10:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tomik007
19. 09. 2011 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
19. 09. 2011 16:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

proxima
19. 09. 2011 14:48

na tu fotku - níže uveden odkaz (od sheily16). Dost dobrá fotka. Nějak si neumím představit řidiče auta, který by ve své pravotočivé zatáčce jel do protisměru a ještě do díry. Jen tak pro radost tlumičům. Zato si dovedu představit řidiče prskoletu, který se chce té díře vyhnout a chce ji objet zleva. No a podle místa střetu ? Paní Rolincová tam byla, paní Rotreklová ne. Nabízí se ještě jedna možnost - vjel do díry a spadl přímo pod kola. Mimochodem, kde měl toho kapra? V síťovce na levém řidítku??? Na pravým asi ne, tam se přidává volume. No potěš pánbůh. Nejste ani policie, ani soudci, tak se mírněte ve výrazech o čubkách a děvkách a pod. Jezdíte, jezdíte? Ono se to může stát každýmu. Taky to mám za sebou, složil jsem ve 30km kluka na kole, vyjel mi z křoví přímo před masku. Naštěstí to všechno viděli jeho rodiče, tak ho ještě pěkně ztřískali ... No tak závěrem - nechte to na těch, kdož se tímto případem zabývají a pokud jste nespokojeni, můžete podat námitku. Ale asi ne takovou, že paní Rolincová je čubka - hele, to by asi neprošlo. Tak čau, kritici. A jezděte opatrně

suomi
19. 09. 2011 15:03

Nemáte fotku se začátkem dřecích stop. Díra zůstala 4 metry za ním, když došlo k nárazu. Tato fotografie neukazuje skutečné stopy. Úmyslně byla daná šipka do díry- že pane Macek, pane redaktore, opět mlžíte, evidentně jste Dary kamarád.....
Ale vždyť na tom nezáleží, hlavně že má policie a vdova skutečné fotky. Díra byla jen výmluvou paní Rolincové. Motocyklista byl nabrán Mercedesem, když díra zůstala dávno za ním. Jasné !!!!!

suomi
19. 09. 2011 15:07

Jen tak mimochodem, ke střetu došlo až v místě, kde stojí to auto, takže hezky prstíčkem pokračujte dál za díru. pak dělejte chytrého.

bohatypodnikatel
19. 09. 2011 16:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

proxima
19. 09. 2011 17:06

No je to jen můj soukromý názor, já tam nebyl a myslím že Finsko taky ne. Policie to určitě fotila, souhlasím. Paní vdova asi ne, jestli jo, no tak to by byl teda odvaz. Škoda toho kapra, že je němej, třeba by to vykecal. Dneska už se stejně zjistí kulový. A víte co, mě je to jedno. Denně umírají na silnicích lidi a proč zrovna z tohoto dělat hon na čarodejnice? Záměrně to 100% nebylo a vrátit se to nedá.
A ty vulgární kecy tady si strčte za klobouk. Paní Rolincovou osobně neznám, možná nakonec dostane trest za nepřízpůsobení rychlosti stavu vozovky a neúmyslé zabití. A že jezdí jinudy? Vy byste tam chtěli jezdit? Já tedy ne.

turbulence
19. 09. 2011 13:28

zavřít až sčerná čubka slovenská at si poráží ty dementy ze slovenska a ne na še lidi a pokud neumí řídit tak at táhne do psí ***e....

bohatypodnikatel
19. 09. 2011 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

soorry
19. 09. 2011 11:41

to nebyla Dara, tak by si ta paní vdova nevyskakovala, sama se chce zvyditelnit a něco v Kč urvat. Kdby každý řidič byl lynčován za neopatrnost chodce nebo cyklisty, a těch je, balancující se staříci s nákupníma taškama, objížění dár v cestě, vjíždění do cesty bez rozhlédnutí, tak už jezdí jen vlaky. To se může stát každému řidiči z vás a nevím, jak by vám bylo, kdyby jste byli takto pořád obviňováni. Dary je mi líto, no musí to nějak přežít.

soorry
19. 09. 2011 11:45

opravuji zviditelnit.

tomik007
19. 09. 2011 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

suomi
19. 09. 2011 15:08

Né, asi bude tancovat radostí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.