Herečka Jana Boušková: Zahrada mě nabíjí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Herečka Jana Boušková: Zahrada mě nabíjí!

O sympatické herečce Janě Bouškové (57) a jejímu manželovi Václavu Vydrovi (55) je známo, že oba dva milují přírodu. Jak to ale vypadá u nich na zahradě? Co všechno pěstují?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrazkova@...
29. 01. 2019 14:08

Tak tomuto se vůbec nedivím. Já to mám úplně stejně. Už se nemůžu dočkat až venku roztaje sníh, kytičky začnou kvést a já se o ně budu moci starat. To mi připomíná, že už bych si možná mohla koupit nějaké nové nářadí pro zahradu. To staré už asi moc služby neudělá. Třeba to, co mají tady http­s://ww­w.na­radi­nazah­radu­.cz/ by úplně stačilo.

hillarka
28. 08. 2011 19:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

johanka
28. 08. 2011 18:23

Přeji paní Bouškové i jejímu manželovi radost z jejich zahrádky, ale chtěla bych je moc poprosit, aby se dobrovolně vzdali svého trapného hlasového doprovodu pořadu TV Prima Prostřeno, protože jejich výzkon snižuje úroveň oblíbeného pořadu. Ty jejich "kecy" se opravdu nedají poslouchat. Chtělo by to trochu sebekontroly, vážení

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.