Vítová úplně na dně: Půjde s dětmi na ulici? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vítová úplně na dně: Půjde s dětmi na ulici?

Jen co se půvabná moderátorka Iveta Vítová (40) vzpamatovala z odchodu manžela, přilepily se na ni další trable. Dům, na nějž si vzala hypotéku a půjčku, už nezvládá pomalu splácet, v létě jim proto hrozí vystěhování. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Inka
30. 05. 2023 07:16

Lutovská po rozchodu prohlásila:
..." já bych teď chtěla mít chlapa, který i uvaří, nakoupí, postará se o děti. Hrozně bych si přála, aby se o mě někdo staral "...

... zapomněla dodat, aby platil hypotéku 🤣🤣🤣

Jana Nováková
27. 05. 2023 21:59

Takovejch matek co zůstaly s dvěma dětma samy,je spousta.Někdy je těch dětí i víc.Nó a zvládají to,tak nechápu proč skuhrá.Určitě platí štědrý alimenty a ona může jít do práce!To skuhrání je u těch známejch lidí běžný­.Kram­pol,O­berma­iero­vá jsou stejní.

AHel
26. 05. 2023 21:58

Barák jí nepatří, tak nemá, co prodat, co si myslela, zlatokopka, ani mi jí není líto, je nutno přemýšlet a mít vždy záložní plán, jo´modelky!!!!!! Prachů měly a teď ze sebe dělá holý zadek.....že se nestydí. Tak k rodičům a pronajmout 2plus1!!!!

Martin Tesařík
26. 05. 2023 20:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.