Krásná Vica Kerekes: Stěhování do karavanu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Krásná Vica Kerekes: Stěhování do karavanu!

Ráda cestuje a poznává nové kouty světa, miluje přírodu a dobré jídlo. To vše si nyní herečka Vica Kerekes (41) může užívat na cestách oblíbeným karavanem. Půvabnou slovenskou herečku s maďarskými kořeny oslovila Česká televize, aby provedla diváky zajímavými místy po Maďarsku
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jitka Musilova
28. 04. 2023 09:13

Dobrý den,chtěla bych vám moc poděkovat za krásnou prezentaci Maďarska,já jsem si to moc užila,těšila jsem se na každou středu,kdy tento pořad byl uváděn,prezentovala jste krásně tuhle zem kterou většina Čechů zná jen v okolí Balatonu,velký dík,víc takových pořadů, přeji vám krásný a šťastný zivot

hejhej
10. 03. 2023 20:33

Krásná ??????

Jakobs Novák
10. 03. 2023 07:28

Tak na to že by byla nějak hezká zapomenu. Ale ale mluva strašná zase další pořád o ničem. Cestování karavanem je taky o něčem jiném režisér ani neví jak se cestuje karavanem. Na to si mohl vzít normální auto.

Uživatel_5363180
09. 03. 2023 08:35

Ještě jsem chtěla dodat, že sice krása je fajn, ale když to tam není, tak to tam není.Monika B.

Uživatel_5363180
09. 03. 2023 08:33

Samotný cestovatelský pořad o Maďarsku je výborný nápad, krásná a zajímavá místa. Ovšem výběr Vicy Kerekes je velmi nešťastný! Ačkoliv ji jako herečku mám velmi ráda, zde působí křečovitě, její trhané pohyby působí potrhle a mluví velmi nepříjemně rychle a navíc česky, což nepůsobí vůbec dobře. Divím se, že tak skvělý režisér toto nevidí! Je slepý! Nedávno jsem sledovala podobný seriál o Itálii s Alešem Hámou, který mluvil velmi příjemně, neafektovaně v klidu a seriál o Itálii s Ridim tak ještě pozvedl. Vica se na toto vůbec nehodí a znehodnocuje tak tuto práci. Měli by ji co nejdříve vyměnit, aby tak zachránili skvost o Maďarsku, který by stálo za to vidět, ale ne s Vicou. Jsem velmi zklamaná. Selhání režiséra?M.Bukovská

ptacek5
09. 03. 2023 10:06

Přesně jak píšete. Její mluvený projev je šílený. Drmolí, není jí rozumnět a prostě vůbec. Toto byl krok vedle. Chápu, že umí maďarsky, ale to je asi jedné co je přínosem do tohoto pořadu. Ridi sice neumí dobře česky, ale na rozdíl od Vicy mluví příjemně, pomalu. Moc jsme se na tento pořad těšila, vloni jsme Maďarsko projeli na dovolené, ale moc mě to zklamalo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.