Studená sprcha pro Agátu: Aspoň zavři tu hubu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Studená sprcha pro Agátu: Aspoň zavři tu hubu!

Aguš zase nadzvedla mandle sledujícím. Podělila se totiž o pár selfíček, na kterých je překvapivě bez Jaromíra, a kde nezapomněla na svůj typický »duckface«. Jak tohle mohlo asi dopadnout? 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5312345
14. 08. 2022 11:49

Pane Soukupe, v mych ocich jste klesl. Skoda, vazila jsem si Vas.

Kosodrevinka
06. 08. 2022 08:18

Dobré ránko, ráničko 5543343:

Ty si psík, ktorý zabreše, a nemyslíš všetko doslovne⛷️🤭😪
No věř mi, je to otřes, a při setkáni ve skutočnosti se mnou, přitom by bylo všechno ok a sluncem zalité🙂🌞☀️🌅

Tak hezký dník všem

pozdravuje vás z Tater
děvče snehem zaváté

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 19:36

5559115 O moji češtinu se nestarej, nevím, proč by se mělo psát na diskuzi v bulváru spisovnou češtinou? Já píši rozhodně česky a jak .... to ti může být fuk. Ty jsi údajně Slovák, ale píšeš všelijak a to nemá logiku!!!! A to tvoje vyhrožování, že hanobím slovenskou rasu, to je teda gól!!! Co si to proboha vymýšlíš??? No, možná, že nějaké bonbonky na hlavu by ti pomohly!!! Jo a klidně si toho dotyčného o kterém píšeš mohl udat ty!!! Sedí to na tebe jako poklička na hrnec Končím s tebou HOWGH.

stoneman003
05. 08. 2022 19:52

Uživatel_5543343 :

Strácaš nervy. Studený obklad na hlavu ti možno pomože.
O logike nepíš, nemáš o tom ani potuchy. Mám pocit, či máš vobec priemerné IQ...Bude to iste horšie.

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 20:06

5559115 Hele, já tobě přeji bonbonky na hlavu a ty mně mokrý hadr? Asi s ním máš hodně zkušeností, ale nijak ti to nepomáhá Myslíš, že když ty ztrácíš nervy, tak ten druhý taky? Hošánku, hošánku, jsi na tom už opravdu špatně

stoneman003
05. 08. 2022 20:15

Uživatel_5543343 :

19:36 píšeš, že "Končím s tebou HOWGH."

a za pár minút píšeš nové hlášky...

Takže nevieš, čo píšeš pred pár minutami, problém s pamaťou, s IQ alebo nervičky vytiekli..Možeš si vybrať. Najskor všetko naraz...

A teraz s tebou už ja končím. Nemá zmysel s entitami tvojho kalibru strácať priveľa času, nestoja za to.

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 20:30

5559115 hele, já moc dobře vím, co jsem napsal, ale začal jsi mne bavit Takový poděs se jen tak nenajde, tak jsem ti opět odepsal, protože tvoje odpovědi jsou sice ubohé, ale úsměvné

Igor Caslavsky
05. 08. 2022 19:08

Nic proti Slovákům......když pasou ovce, vaří halušky,prostě když dělají to své.Ale co lze očekávat od někoho kdo říká "sú tu neny " , či " neny sú tu ? "Tady se diskuse ve slovenském podání stává verbálním průjmem.....

stoneman003
05. 08. 2022 19:50

Igor Čáslavský :
tiež nemám nič proti takým ako ty, keď pracujú v kolbenke pre Nemca za tretinový plat so zohnutou hlavou vedia, že to je ich miesto, "dělají to své" a držia hubu a krok.
Problém je, keď si myslia, že sú o niečo viac ako ostatní, v tomto prípade viac ako Slováci.
A pritom nie sú.
Ale vtedy si aspoň otvoria hubu, lebo si myslia, že tam si to možu dovoliť.A to je na tom smiešne, keď si človek prečíta ,čo z nich potom vypadne.Ako teraz od teba.
Chceli by ukázať pohŕdanie voči Slovákom, cítiť sa viac, ale ukážu len na svoju vlastnú mentálnu úbohosť.
A s kým si pásol ovce neviem, ale ja ovce nepasiem.

Dianthos
05. 08. 2022 19:06

Ty jo.... Perte se a žerte se! Neplatil ten nadpis článku na vás?

lekno
05. 08. 2022 16:35

Uživatel_5543343 : zmlkni a pokud to nedokážeš, odtáhni se z diskuse. Neurážej zde Kosodrevinku ze SR. Mám pocit, že právě ty víš o lásce akorát velké páchnoucí .. Sex ne vždy splývá s láskou. No týpky jako ty - rozdíl nevidí. Špinavé klapky na fasádě..

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 17:18

A co ty lekno, spíše lejno, vyjadřuješ se tak . Táhni ty, na tvoje kecy nikdo není zvědavý. Ty tvoje pocity jsou směšné, je mi tě holka líto.

stoneman003
05. 08. 2022 18:19

Takže tu máme užinácka, ktorý si myslí, že može vysierať svoje výlevy a šteky proti Slovákom a že je hovorca všetkých, čo tu píšu.To, že neznášaš Slovákov je skutočne dobre poznať. Ale to je tvoj problém, takže ho neprenášaj do diskusie.
Nie si majiteľ webu a nerozhoduješ, kto tu bude písať a ani koho to zaujíma. Už ti to došlo ? Až máš problém, tak sa daj liečiť na mozog. Zjavne to potrebuješ.
Toto nie je tvoj súkromný piesoček a diskutéri nie sú tvoje štetky, ktorým zvykneš nabrýzgať a rozkazovať.To, či sú Česi, Moraváci alebo Slováci na veci nič nemení.Pravidlá diskusie tu nezakazujú písať Slovákom.
Takže ty ťahaj do ... kde patríš.

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 18:37

Uživatel_5559115 - Ale, ale, to je najednou příspěvků na obranu Slováků To je zajímavé, jak se rychle rojíte a taky dosti průhledné Dej si pozor na psaní, některá slova nejsou slovenština! A taky se nauč chápat psané slovo. Nikde nepíši, že nesnáším Slováky, pouze píši, aby si Kosodrevinka pomlouvala ty svoje slovenské Vipky, tak to nepřekrucuj!!!!!!! A vůbec, piš si co chceš, stejně jsou to bludy

stoneman003
05. 08. 2022 19:02

užinácek :

Klameš a prekrucuješ a okrem toho ti je spisovná čeština cudzia...A hlavne ty si daj pozor na to, čo píšeš....


"A ty tvoje kecy jsou fakt děsné. Jak už ti jiní psali, tak táhni kritizovat tu vaši bandu slovenskou a do našich se ne.ser"

Je to na hrane hanobenia slovenského národa. národa...(§ 355Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob)

Keby si niečo také povedal čiernym imigrantom v ČR, že nech tiahnú naspať do Afriky, nech sa "neserú do českých celebrít" verejne, tak možeš ísť aj sedieť..Alebo na Ukrajincov.

Byť admin, tak máš minimálne upozornenie a zmazanie takýchto príspevkov...Poznám jedného ako ty, čo už bol za podobné šteky predvolaný na Políciu ČR a odvtedy si zavrel hubu.
A nemaj obavy, ja som ho neudal...

lekno
05. 08. 2022 18:21

Uživatel_5543343 : Tvoje trápná pokrytecká formulka o lítosti. Kdybys skutečně cítil nějakou lítost, nenazveš mě lejnem. Přečti si po sobě, jak se ty vyjadřuješ k druhým..

Sýkorka Borka
05. 08. 2022 19:08

Lekno, nie som si istá, či je Kosodrevinka Slovenka. Prečítajte si jej príspevok.Mix češtiny a slovenčiny.A tak to máva aj inokInak má rada posledné slovo...A tak to máva aj inokedy...

Vlasta Chourová
05. 08. 2022 09:16

Kosodřevino ... bože ty jsi ale b-lbá!!! Že ty jsi žádnou lásku nezažila, tak v ní prostě nevěříš! A ty tvoje kecy jsou fakt děsné. Jak už ti jiní psali, tak táhni kritizovat tu vaši bandu slovenskou a do našich se ne.ser

Kosodrevinka
05. 08. 2022 07:04

Provokovať, provokovať, to je zámer, cca 300 000 sledujúcich na jej instagrame, z toho sa sypú penízky, budú sa sypať už furt

Články v médiách všade, na to má svuj team reklamný na čele s Gabi Wolf, která asi sama píše, nebo dáva psát tyhle články všude zámerne a pravidelne,

Jak ho miluje: dáva mu rafinovane (,,s láskou") na známost, teď se už p.Jaromír z léčky nedostane🤭🤭🤭😪😪😪

Zda si užíva i p.Soukup je ve hvězdách,

Za chvíli bude všude jeho vyznáni jej (musí lásku opětovat, by sme uverili)

Vojtech Janca
04. 08. 2022 17:56

Ať se Agáta drží.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.