Nové okolnosti nehody Patrasové: Z pravého důvodu havárie mrazí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nové okolnosti nehody Patrasové: Z pravého důvodu havárie mrazí

Propíraná havárie Dády Patrasové (66) má překvapivou dohru. Ačkoli se sama odmítla podrobit dechové zkoušce, vrávorala po chodníku směrem k domu, kde si z nepochopitelného důvodu sedla před brankou na chodník, závěry vyšetřování alkohol nezmiňují, mluví o technické závadě. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jokl
30. 08. 2022 09:17

Všichni jsme si rovni,někteří rovnější.Kolik stálo potvrzení o technické závadě?Jaký je přesný popis závady?Dle mého názoru,že chcalena měla poruchu na svém podvozku,nervové dráhy spojujíci pohybové ústrojí s mozkem byly narušeny a tím došlo k nekoordinovaným pohybům.Vzhledem k tomu,že mozkové buňky jsou dlouhodobě narušovány nadlimitním přísunem alkoholu,tak propojení s nervovým zakončením bylo na velmi nízké úrovni a reagovala jen na jednoduché příkazy,které vysílá mozek­,nap­ř.bě­ž,sed­ni,leh­ni,což jsme viděli na videu po nehodě.Vzhledem k přísunu nadlimitního množství alkoholu si ani neuvědomuje,že je podnapilá jak slíva a považuje svůj stav za normální.Tato osoba je nebezpečná svému okolí a je nutné ji viditelně označit např.nápisem Pozor chráněná podnapilá osoba,protože peníze nesmrdí a lze koupit téměř vše,ale není možné chcaleně zabránit v užívání osobního automobilu.Možná by pomohlo označit auto,které užívá majáčkem červené barvy a nápisem Pozor chráněný opilec.

Fernetka
14. 07. 2022 12:33

Nejlépe to svést na auto já nic já muzikant já jsem v tom nevinně .

AliAlice
14. 07. 2022 19:37

Tak že je
teď nejen,,královna dětských srdcí ",ale aktuálně ,,vyprávěčka pohádek "

ella
13. 07. 2022 18:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ubytovatel
31. 08. 2022 04:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouchak
13. 07. 2022 15:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pravlast
13. 07. 2022 10:34

Ono těch různých osobností co si cinkly a potom potom nedojely bylo mnohem víc,ale jsou asi trochu jiná kasta než nějaký dělňas­,kopáč­,pro­davač­ka atd.Youtube - justiční nepravosti ,je tam pár ukázek.

Dianthos
13. 07. 2022 11:44

Jsou jiná kasta, protože si mohou dovolit zaplatit vysokou pokutu za odmítnutí dechové zkoušky a krevního testu. Chudý člověk ty prostředky nemá.

Dianthos
13. 07. 2022 11:47

"Jestliže se řidič odmítne podrobit orientační dechové zkoušce, dopustí se přestupku, za který mu může být uložena pokuta v rozmezí od 25.000,- Kč do 50.000,- Kč a zákaz řízení motorových vozidel na dobu od jednoho do dvou let."

hanz jirak
13. 07. 2022 05:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marsa
13. 07. 2022 06:12

Přesně tak...v dnešní demokracii si každý myslí,že se může vše..a tito "nadlidi" tuplem. Já jsem 60+ a při kontrole by mě ani nenapadlo s policajtem diskutovat...

jity
13. 07. 2022 08:58

Ano měla podstoupit dechovou zkoušku a pokud nepila, tak by byl konec všem spekulacím. Tímto si to akorát zhoršila.

Dianthos
12. 07. 2022 14:30

Ten článek není přesný a zbytečně Dádu dehonestuje.
Ona nevrávorala směrem domů a nesedla si tam na chodník!!
Po havárii jí doprovázel k domu nějaký muž, takže vrávorat ani nemohla. Zato nejspíš byla v šoku, tak nešla sama.
Asi až po hodině vyšla z domu opilá, prošla se kolem místa havárie a při zvedání klíčů, které jí před brankou upadly, ztratila rovnováhu a svalila se na chodník.
Kdo by nebyl po havárii v šoku? Kdo by se po ukončení výslechu policisty a návratu domů nenapil??? Tak přece reaguje většina lidí, i ti, kteří běžně alkohol nepijí.

marsa
12. 07. 2022 15:08

Jo,ten pán co ji doprovázel,měl co dělat,aby ji udržel rovně,jestli jste dobře sledoval/a to video...a ještě,když měla tak křišťálově čisté svědomí,proč nepodstoupila zkoušku na alkohol..kdyby byla negativní,tak by nám všem vytřela zrak...takže se hoďte o klidu,byla zlitá jako slíva...a mě nevadí,že chlastá,mě vadí,že nebude potrestána jako by byl potrestán jiný občan...na celebrity platí jiná pravidla...a to je o tom,v jakém zkorumpovaném hnoji žijeme...

Dianthos
12. 07. 2022 15:31

Říkám, že byla v šoku, tak potřebovala doprovod. Dechovou zkoušku odmítla, protože užívá nějaké léky a protože jí to nařídil jejich právník, kterému Slováček ihned po nehodě volal.
Opravdu - na to, jestli před jízdou pila alkohol, nejsou důkazy. Odmítnout dechovou zkoušku může každý, není to privilegium VIP.
Mně vadí, že je spojována situace po nehodě se situací asi hodinu a půl po nehodě, když mezitím Dáda byla v domě a evidentně popíjela. V podstatě téměř s jistotou můžeme říci, že doma plakala a pila, protože má k alkoholu více než pozitivní vztah.
Takže to, co se dělo po jejím odchodu z domu, se nesmí slučovat s jejím stavem v okamžiku nehody.

marsa
12. 07. 2022 18:15

Snažím se pochopit,co píšete,nejsem blbá,ale zajímalo by mně,zda byste takto mluvil/a,kdyby vám zabila někoho z rodiny....a právě proto,že ona ví,že všichni víme o jejím alkoholismu,proto tu dechovku neměla odmítat...kor,když tu už ten problém byl před 4mi roky,že ano...když měla čisté svědomí...tak by teď nikdo z nás nemohl říct ani popel...ale všichni víme,že byla opět nacucaná jako houba...

Dianthos
13. 07. 2022 11:41

Marso, Vy jste psala, že se to díky jejím známostem zamete pod koberec. Já se Vám snažím osvětlit, že to není díky známostem. Možnost stejně se zachovat má momentálně každý, protože to umožňuje zákon. Proč je ten zákon tak špatný, to netuším, dříve ta možnost odmítnout dechovou zkoušku byla také, ale v tom případě byla povinnost jít na odběr krve.
Proč odmítla dechovou zkoušku - řekla, že užívá nějaké léky. Víme, že po některých lécích a nápojích reaguje test pozitivně, i když člověk alkohol nepožil. Například džus.
V případě nehody by krevní test měl být povinný, pokud není negativní dechová zkouška, právě aby se zabránilo neštěstím.
Patrasová pouze na radu právníka využila na svou ochranu zákon. A tvrdit, že řídila opilá, je vlastně pomluva, když na to nejsou důkazy.
Ale tak se opravdu může zachovat kdokoliv bez ohledu na známosti, protože to umožňuje současný zákon.

marsa
13. 07. 2022 20:40

Bez debat měla podstoupit dech­,zkou­šku,ab­solvo­vat krevní testy a pak by bylo na odbornících,aby v tom našli ty léky....že je zákon špatný,s tím souhlasím samozřejmě,ale ona když nechce,aby se o ní lidé otírali a aby jí chudince neubližovali,tak se má chovat jako dáma,ne jako dilina...je to ožralka,prolhaná a teď už i ošklivá baba,která neumí stárnout...tak jde slavná žížala dětem vzorem,ve lžích a v opici...

jardavozembouchak
13. 07. 2022 11:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
13. 07. 2022 11:44

Dianthos...je vidět,že jste šprýmař....ta ho měla jak se říká jako,, vidle "...no ale nějak se to musí okecat,jde přece o alkoholičku dětských srdcí,že ??? No jenom sem čekala,s jakou verzí se to zase zamete,a ejhle,ona je vlastně chudinka,a napila se,až se asi zvedla s té země...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.