Očistec Krainové: To je normálně na Lexaurin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Očistec Krainové: To je normálně na Lexaurin!

Být tolik let středem pozornosti není žádný med. Své o tom ví Simona Krainová (49), která si na nenávistné reakce z řad (ne)fanoušků už pomalu zvyká.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vigela
12. 06. 2022 08:03

Středem pozornosti je dobrovolně. Vadí mi, jak se prezentuje a je prezentována. Někomu se líbí a je sympatická, mně ne. To je přirozené.

blesik
12. 06. 2022 01:05

Mně se zdá stále překrásná, nejpřirozenější z manekýn. Kam se hrabe strojená Verešová! Není tak prvoplánová a nečiší z ní tak ego, jako z Rolins, Kynychové, nebo Pořízkové.

aveneta
11. 06. 2022 17:19

jaredavozenbochat - máte pravdu v tom, že jsme lidé různého vnímání...pro seniory je mondéna manekýny k úsměvu. ale každý jsme si prošli životem dle svého názoru. Jedna spravedlnost na tomto světě však existuje a to je konec života bez rozdílu

Alva
11. 06. 2022 10:53

Ať si koupí dům, kde chce, až přijdou roky, nemoci, doktoři v Dominikánské se postarají, nezávidím nikomu, všem přeji, ovšem ten její manžel" paní Colombová" téměř, nevzhledný, nerozumím tomu, asi jsem se narodila pod lavicí,ale nemusím hrát divadlo.

jardavozembouchak
11. 06. 2022 05:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

norissk
10. 06. 2022 21:54

Už o tu nevzdělanou arogantní samožerku nikdo nestojí, tak kolem sebe kope. Fanouškové ubývají a ten její povedený manzilrk má na krku exekuce. Pak je jasné, že je tahle nevzdělaná samožerka na Lexaurin 🤣

norissk
10. 06. 2022 21:54

Už o tu nevzdělanou arogantní samožerku nikdo nestojí, tak kolem sebe kope. Fanouškové ubývají a ten její povedený manzilrk má na krku exekuce. Pak je jasné, že je tahle nevzdělaná samožerka na Lexaurin 🤣

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.