Hanychová s Žilkovou na lovu: NAHOŘE BEZ I V PLAVKÁCH | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Hanychová s Žilkovou na lovu: NAHOŘE BEZ I V PLAVKÁCH

Obě jsou teď bez partnera, tak nemusejí mít zábrany. Zatímco Veronika Žilková (60) se rozhodla své cvičení oživit podprsenkou a holým břichem, dcera Agáta Hanychová (37) rovnou zapózovala před svým domem nahoře bez!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lenatko
08. 06. 2022 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
12. 06. 2022 12:39

bella možná ty lidi zná, já to nevím, ale pan Žilka mi přišel jako despota a navíc to fífání na píšťalu mi tenkrát docela vadilo a nelíbilo se. Musí se na to umět, jinak to nemám ráda stále.

-bello-
07. 06. 2022 22:16

Malý Dopita a Mia si tam užijou !
Agáta je křivonohý trapák a Žilková , která celoživotně nejí a chce být vychrtlá má povolené břicho, svaly jako hadr. Nikdy necvičila, váhu řešila prázdnou ledničkou. I kdyby se strhala, panděro má vyvalené. Prsa si vypodložila nějak divně, to jedno se vymklo.
V nějakém hovoru žádá Stropnického, aby přijel do Česka a "konečně " se ujmul role tatínka 15 leté Korduly. Chápete to ? Kordula v Izraeli chodila do školy diplomatů, musela, jinak to nešlo. Stropnický chtěl, aby se pořádně učila.Jenže Kordula je tupý zmetek a její matka Žíla se tam nudila. Nic, než hrát v češtině Žilková neumí. Navíc tam plodila ostudu. Tak zdrhla a svedla to na péči o matku a že Kordule to nemůže udělat a nechat ji tam, protože tady má koně ( jakoby v Izraeli nebyli ). Tak ji vzala sem.Nebýt jí, tak Kordula mohla být cepovaná tatínkem k učení, ale tady si dělá " budoucí takymodelka " co chce.Žilková nebyla žádná extra matka.Na děti řvala, mydlila je a lítala furt za kšeftama.
To je rodinka

jity
08. 06. 2022 12:13

Žilková za mlada nebývala tak hubená a tenkrát ji to více slušelo. Že se nenají to bylo znát když vařily s Agátou v Prostřeno. Jakoby se toho jídla štítily. Divím se, že jim to zdraví vydrží.

makmark
07. 06. 2022 18:57

fuj, stara nepritazliva babka s dcerou Marfusou Chci zenicha mámo.

mejlika
07. 06. 2022 16:51

Pěkný rozhovor ... ale vy, její odpůrci zase něco sepsujete http­s://zi­trek­.cz/sp­olec­nost/c­elebri­ty/ve­roni­ka-zilkova-otevrene-o-sve-rodine-praci-a-jedne-ze-svych-poslednich-roli-hrala-jsem-postavu-ktera-me-patnact-let-pronasledovala/

AHel
07. 06. 2022 14:00

Trapné

illenne
07. 06. 2022 12:37

Rozhodně bych to nenazývala smůlou na chlapy.to samé mohou říci jejich ex protějšky. Spíše je to jejich chování, stačí se podívat na Instagram, vulgarismy Agáty jsou nepřehlédnutelné. Sebestřednost Agáty i Veroniky Žilkové je známá. Jediné se jim upřít nedá, obě jsou podle mého v podstatě dobré mámy, ale většinou jen toto k udržení partnera nestačí. To, jak nyní Veronika cvičila na zahradě v tom pusch up horním dílu, přitom je to veřejné video, tak to mluví za vše.

robin5
07. 06. 2022 10:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ppadys13
07. 06. 2022 10:03

Čtu, dívám se a vidím,co vidím.Sebestředné slepice,které musí být za každou cenu středem pozornosti.

Uživatel_5457057
07. 06. 2022 09:49

Vy máte zase keců! Slepice jste naopak vy! Paní Žilková je skvělá herečka a bezva člověk. Neznáte ji osobně, ale hned odsuzujete, tak se slepice opravdu projevují, takže je to s váma jasné Našemu "velvyslanci" to 18 let vyhovovalo, je to chytrý chlap a žádnou blbku by si rozhodně nevzal! Ale teď, kdy se bojí stárnutí, tak se mu mozek zatemnil a nedochází mu, jako každému starému chlapovi, že když si narazí mladou, tak je to čistě kvůli jeho kontu Takže prostě zblbnul

pea.p
07. 06. 2022 11:25

Že mu spadl mozek do trenek je věc jedna. Problém je spíš v tom, že jak žilková tak její dcera mají neustále potřebu vše hlásat do bulváru a to včetně svého intimního života. A to normální chlap opravdu nepobere

illenne
07. 06. 2022 12:44

Nikdo Veronice neupírá, že je celkem dobrá herečka. Viděla jsem ji i v TV První dobrá a musím říct, že velké zklamání a po 5 minutách jsem přepnula, ani partner se na to nechtěl dívat, prostě nic, co by stálo za shlédnutí.

jity
07. 06. 2022 15:20

Když je paní Veronika takový bezva člověk, tak proč se tak nechová, mívala jsem ji docela ráda. Bohužel se mi zprotivila, jak ze sebe ve slovenské televizi dělala chudáka. Ona manželka tehdy ministra musela živit děti a pracovat aby pro ně měla na rohlíky k snídani. Manžel ji na ně nedal? To, že chtěla pracovat ji neberu, herci to tak zřejmě mají, ale proč ze sebe dělat chudáka. Z Borise Johnsova udělala Borise Jelcina.

picoda
07. 06. 2022 22:00

-bello-
07. 06. 2022 22:23

jity
----
Žilková má hamižnost v rodě.Její otec byl na prachy, jako ona. U nás v rodině se ví co vyváděl !

travina
08. 06. 2022 05:08

Bello, no ty jsi se na této diskuzi vyřádila, zřejmě ti dali nové prášky a ty tvoje nesmysly z tebe teda padají o stošest. Že jsi bydlela i u Žilků to jsme teda nevěděli. A že ve vaší rodině byl pan Žilka tak známý, to taky ne. Holka, ty jsi teda skvost, ještě že tě tady máme. Fakt není nikdo o kom by jsi nic nevěděla a koho by jsi nepoplivala, fakt před tebou smekám ... taková rarita, tebe by bylo v ústavu fakt škoda, ty psychopatko!

-bello-
12. 06. 2022 00:54

travina
--------
ty toho nevíš!Třeba , že Žilka vykrádal z hudebních škol talenty, které sám nevychoval, ukradl je učiteli, stačilo , že dítě bude hnít ve sboru s píšťalou, ale hlavně bude cestovat a bude u Žilky.Podle Žilky se předělávaly osnovy atd., Žilka otrávil svými nápady půl republiky , pil krev kdekomu, ale byl hájenej !
Trávo, holt jsem z rodiny, která je dobrá v mnoha odvětvích kam ty nenahlídneš nikdy.

-bello-
07. 06. 2022 22:18

Uživatel_5457057
-------------------
Tahle přesně to definovala Žilková.
Takže buď jste to okopčil/a, anebo jste ona

ella
09. 06. 2022 22:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.