Veronika Žilková: Rozchod jí hatí práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Veronika Žilková: Rozchod jí hatí práci!

Kvůli rozpadu manželství s Martinem Stropnickým (65) je v ohrožení dokončení televizního pořadu Křížem krážem Izraelem, který Veronika Žilková (60) natáčela před pandemií covidu-19.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
28. 04. 2022 09:14

Žilková je snad profesionálka, aby dokázala natočit pořad. Navíc se Stropnickým se v Čechách normálně setkala, tak proč by neměla v Izraeli, navíc on u toho nemusí být, bude v kontaktu se zaměstnanci ambasády.
Horší je, kdo se na ten pořad bude chtít dívat, když ze sebe udělala veřejnou blbku praním špinavého prádla a snahou zničit politickou kariéru otce své dcery.
Kdo jí uvěří lásku k Izraeli, když z něho dobrovolně odjela a už neplánovala se tam vrátit.
Za mě - Izrael mě zajímá, ale na ní se dívat nebudu, protože by byla rušivý element a odváděla by pozornost od obsahu toho dokumentu.

illenne
02. 05. 2022 11:28

Mám stejný názor, právě tím jak se po oznámení manželského problému chovala se mi hodně zprotivila. Vzpomínám na její komunikaci bez scénáře a režiséra. Hlučná, chvilkami až protivná. Hodně mluvila o své rodině, dětech. Z rodiny mi přijde fajn Cyril, nikde se netlačí, inteligentní, vzdělaný. Což se o Agátě říct nedá. Velký rozdíl

mbmb
21. 04. 2022 08:15

Jak to bylo, dementi ve škole od velkých komousu šli studovat jámu dámu atd. Chodili před pubertou na zahraničních stážích rodičů do škol kde jim nalili trychtýřem jazyky,no a pak zásobárna v TV a filmu. Podprůměrný herec Martin se tak za podlézání stal několikrát diplomatem A když vidím kolik takových vyzirek je na ambasádách kde se nudí nahlas tak se baví jinak.A ty rady pro praštěnou a drzou herečku bez hlasů jsou zbytečně.

jardavozembouchak
22. 04. 2022 00:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DWEI
21. 04. 2022 06:57

janirak - přesně tak

jardavozembouchak
22. 04. 2022 00:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janirak
21. 04. 2022 05:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.