Drsná slova kritika ke Gottové: Jedním slovem s*ačka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Drsná slova kritika ke Gottové: Jedním slovem s*ačka!

Wow, ten se s ní nepáral! Rozhlasový dramaturg Josef Vlček se vyjádřil k písni Gabriela Grillottiho (62) a Dominiky Gottové (48) a servítky si rozhodně nebral. To si za rámeček asi nedají!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
27. 03. 2022 18:53

Za rámeček si takovou hrubost Dominika s GG asi nedají. Za rámeček se totiž dávají obvykle hezké věci, ne hulvátský kyd. Tohle zde už jednou bylo – osobní vulgární vyjádření od JV. Dnes už zase - podruhé ! Kdy bude potřetí a dál ? Jednou nestačilo ? Potřebujete jeho hrubou kritiku opakovaně vnucovat, všem čtenářum nacpat do hlav ? Dle mne to není nestranné odborní vyjádření. Odborníci nepoužívají vulgarismy při odborném popisu díla. Já beru, že se mu třeba video-píseň nelíbila. Ale co ze sebe vypustil – nemá s odbornou kritikou nic společné - chybí úroveň. Dílo není tak zlé, najde si svúj okruh posluchačú. Každý má vlastní vkus a tahle píseň si nezaslouží spláchnout do kanálu. Je taková romantická, jako z 19. století – nostalgická. Má své kouzlo. Jisté se najdou lidi, kteří mají rádi harmonickou hudbu, hezké prostředí, přírodu a píseň se jim bude líbit.

AliAlice
27. 03. 2022 19:29

lekno...přestaňte to prosím rozebírat,a filozofovat kolem tohoto braku,pan Vlček to správně pojmenoval,a vy si můžete toto ,,dílo " jistě zakoupit jako projev obdivu...ale pozor,ať vám to nevyprodají.A pani Dominika teď může nastoupit k tomu svému mecenášovi prodávat ty sýry se jménem otce ...toho by to jistě potěšilo ... no co,kšeft je kšeft..a hlavně že to hodí nějaký obolus

lekno
27. 03. 2022 20:45

AliAlice : Když dle vás je vulgární vyjádření k hudebnímu dílu od tzv. „odborníka“ ta správná odborní kritika – to mluví cosi taky o vaší osobnosti.. Myslím, že dotyčný pán púsobí teď spíše jako odborník na hulvátství, méně už na hudbu.
A nechte laskavě na mne, k čemu a jak si budu zde filozofovat, nebo něco rozebírat. Jestli si videoklip někdy zakoupím – taky moje věc.

AliAlice
28. 03. 2022 19:07

lekno­...o­sobo,­nevím­,jes­tli jste žena ,nebo muž.Ale jak je vidět, tak vy máte připomínky k mé osobě,protože já když si dovolím napsat svůj názor,tak hned prskáte.Co to pořát melete,jak ten pan dramaturg /podle vás hulvát / ohodnotil tento brak...vám se to veledílo líbí,tak to nekomentujte prosím,ale nechejte prostor druhým,aby se mohli vyjádřit podle svého...

lekno
30. 03. 2022 10:23

AliAlice : Dovolili jste si napsat nejen svúj názor. Také jste mě stihli obeznámit se svou žádostí, abych „nefilozofovala a nerozebírala kolem tohoto braku“.., jak ste dané dílo nazvala. To vy jste se do mně prvá pustila, já jenom na vás reaguju..Vážená, váš názor na videoklip mi je lhostejný. Ale aby jste vy odkazovala mně, k čemu nemám diskutovat – tak to jste trošku vedle.. Proto jsem vám odepsala. Nedivím se, že sympatizujete s hulvátskou kritikou díla, když čtu, jak se vyjadřujete zde vy. Prostor na diskutování neberu vám ani jiným, nezavádějte zase. A komentovat si budu, co já uznám za vhodné - ne vy..

rudne
27. 03. 2022 16:51

Pane Bože jak dlouho se budeme s touto s*ačkou ještě zaobírat??? Pošlete už jí konečně kam patří, tedy do zadní části těla!!!!

robin5
27. 03. 2022 09:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
27. 03. 2022 01:08

Kdyby Josef Vlček opravdu řekl takové sprosté slova o Dominice Gottové, on nemá pravdu, protože videoklip „Pro Tebe“ s Dominikou Gottovou je dojemný, hezký a krásný pozdrav pro Karla Gotta!!! Dominika Gottová nevypadá jako Ivana Zemanová. Nelze se rozumět, jak některé lidé jako novináři na „ahaonline.cz“ mohou psát takový nesmlysl o Dominice Gottové! Nechte Dominiku Gottovou konečně v klidu žít, respektujte ji a akceptujte i krásný videoklip „Pro Tebe“! Dominika Gottová nikdy se nezasloužila i nezaslouží o tom dostat špatnou i hloupou kritiku!!! Chovejte se konečně k Dominice Gottové slušný!!!

AliAlice
27. 03. 2022 19:35

hanainge...že vás osobo pořád baví ty vaše kecy...to už není ani k smíchu !!! Na jak dlouho máte dnes vycházku ???

-bello-
26. 03. 2022 23:00

Néééééééééééééééééé !
Vydržela jsem do 24 min.

Klip je děs běs, ona vypadá jak Ivana Zemanová , vyslovuje úzce z hrdla , zbytek klipu ladí do imprese Clauda Moneta , chybí jí už jen slunečník !

AliAlice
26. 03. 2022 18:21

Konečně to někdo trefně ohodnotil...

begonie
26. 03. 2022 15:57

Já taky souhlasím

borka30
26. 03. 2022 14:52

Souhlasím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.