Mláděti guerézy pláštíkové ze ZOO Praha je patnáct dnů: Směje se na celý svět | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Mláděti guerézy pláštíkové ze ZOO Praha je patnáct dnů: Směje se na celý svět

Je patnáct dnů na světě a už se mládě guerézy pláštíkové v Zoo Praha usmívá na své okolí. Začíná ho zvědavě i osahávat. Mámy nebo tetiček se ale přece jen ještě raději drží.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
23. 01. 2022 00:10

Napsala jsem : ... klokanům ... kterým cou.ra.jí lidi po trávníku.

-bello-
23. 01. 2022 00:08

Pražská ZOO je krásná až na ten příšerný areál uprostřed, plný řevu dětí - Pevnosti Bororo. Zoo není dětské hřiště a oni tam řvou a vedle jsou klokani, kterým ***jí lidi přes jejich trávník a třískají jim nonstop kovovými vrátky .Tohle je nesnesitelnost bytí ! Kousek dál pak hnízní ptáci a ředitel Bobek by nemusel až tak prodávat jejich klid.
Neexistuje omluva pro uřvanou pevnost Bororo těsně u zvířat a ani uřvané firemní večírky, které tam pořádá.Neumí-li shánět sponzory jinak, nemusí tu funkci dělat!
U vchodu by mohlo být poučení : " Žádáme návštěvníky , aby se chovali tiše " Zejména by se to mělo napsat v azbuce a rómštině, protože tady neplatí " já si to zaplatil, já si to užiju po svém! "

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.