Pochmurná oslava 79. narozenin Marty Kubišové: ZÁSAH LÉKAŘŮ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Pochmurná oslava 79. narozenin Marty Kubišové: ZÁSAH LÉKAŘŮ

Měsíc přísného kasárníka, klasické domácí vězení. Marta Kubišová nesměla ani na krok! „Pan profesor Neužil mi zakázal celý říjen vycházet ven,“ prozradila deníku Aha! legendární zpěvačka. Opustit byt mohla až na svůj narozeninový den, což bylo včera. Na své 79. narozeniny se mohla alespoň trochu nadechnout.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
10. 11. 2021 09:35

Paní Martě přeji hlavně zdraví, měla jsem a mám i nadále ráda její písničky.

-bello-
05. 11. 2021 21:36

to:
Prof. Neužil - Homolka - petr­.neu­zil@ho­molka­.cz
-------------------------
Pane profesore, bacha na to ! Právě Vám Kubišová řekla, že jste b l b e c !
Nesmíte ji strašit a nic zakazovat.
Dyť ona kvůli zákazům chce emigrovat .

manunu
06. 11. 2021 08:28

_bello_ Hm, tady si to asi pan prof. Neužil nepřečte, měla byste ho kontaktovat. Jeho čas je příliš drahý na to, aby pročítal diskuse v bulváru. Bello, bello, vy jste neuvěřitelně zlý člověk, co plodíte tady na diskusích i pod jinými články je opravdové dno. Zhrzená žena to budete vy, ale píšete to nesmyslně o jiných. Marta má svůj život, vy se starejte o ten váš.

-bello-
06. 11. 2021 11:56

to:
manunu

nic jste nepochopil/a.

avina
03. 11. 2021 11:24

manunu-----Pravdivé.Vy si to nepamatujete? Ze 3 zpěváků se předváděla premiérovi jen ona. Těžila z akce, Havla-písní. To popíráte? Záte ji asi jen podle svého a mažete minulost. Byla prostě taková, jak se předvedla /viz záběry /.Děkuji za Váš příspěvek- předvádění o známosti.Nyní nikoho nepřijímá, tak se připomínáte.Je ráda, že Vás nemusí. Jde jí o zdraví.

manunu
03. 11. 2021 12:15

avina: Marta z ničeho netěžila, to byste musela jmenovat jiné zpěváky. Já přece nic nepopírám, záběry Marty a pana Dubčeka jak mu předává medailonek jsou i dnes dobře dohledatelné. Pokud vím tak Marta také nic nemaže z paměti, nedávno dokonce natáčela spolu s I. Janžurovou nějaké scény do dokumentu o panu Dubčekovi, letos by měl 100 let. Opravdu nemám zájem se s vámi bavit. Příště pište trochu srozumitelněji, závěru vašeho příspěvku nějak nerozumím.

14TONY
06. 11. 2021 21:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leros
02. 11. 2021 08:14

Marto vše jen to nej... jako puberťák jsem Tě zbožňoval. I dnes si rád poslechnu tvoje písničky. Líbí se mi, že seš úplně normální ženská, která se nestydí za svůj věk. Když vidím ty jiné celebrity jak mají obličeje samé plastiky, tak si říkám, je tohle zapotřebí. Nechápu proč by člověk téměř v 80 letech měl vypadat na čtyřicet. No nevím , posuzuju to z pohledu chlapa už také důchodce.

vigela
02. 11. 2021 07:48

Taky se covidu bojím. A proto by mě vůbec nenapadlo chodit do společnosti. Paní Martě přeji k narozeninám hodně zdraví. Je skvělá zpěvačka, stárne s elegancí, za svůj život si zaslouží si úctu.

mbmb
02. 11. 2021 07:10

Neležela do rudých zadnici a ví kolik má let! Je to grand madame nejen zpěvem Marto vše dobře nejen k narozeninam

avina
02. 11. 2021 12:18

Darovala veřejně premiérovi řetízek..... Předváděla se více než její kolegové. Přilepila se na Havla ,aby se zviditelnila a smazala minulé projevy k minulé vládě.Falešná. I ta zvířátka ji poznala.

leros
02. 11. 2021 12:58

avinko, no jo závist je zlá, tovíš Marta má přízeň lidí, s tím nic nenaděláš. Prý premiérovi on byl Dubček premiér? Milá zlatá, za Dubčekem stála většina národa, každý věřil, že se to tady změní. Tady je vidět co meleš za nesmysly, její kolegové naopak lezli komoušům do řiti. Kája, Helenka... Ona nic mazat nemusela, nedávno jsem četl s ní rozhovor a za Dubčekem si stojí pořád. Marně vždycky přemýšlím kde se v lidech bere závist a stačí jeden článek o narozeninách a o projevené přízni a už je oheň na střeše.

14TONY
02. 11. 2021 15:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

manunu
02. 11. 2021 15:51

14TONY: Martu znám osobně, tak vím jaká je. Skromná, hodná, přející, nikdy jsem ji neslyšela někoho pomlouvat. Má neuvěřitelný nadhled na různé situace a to na ni moc obdivuji. Ráda si s ní povídám, je to pro mě vždy velmi přínosné. Leros nenapsal nic špatného.

manunu
02. 11. 2021 15:53

avina: Velmi primitivní příspěvek.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.