Den v nemocnici?: Zaplatíme stovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Den v nemocnici?: Zaplatíme stovku!

Poslanecká sněmovna v úterý v noci podpořila novelu zákona o veřejném zdravotním pojištění.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
07. 05. 2011 23:41

provádí, jak ožebračuje národ. Sami si žijí mnozí nezaslouženě za peníze poplatníků. Misto, aby udělali něco proto, aby už nikdo netuneloval podniky, aby stát nesmyslně nepodporoval lumpárnu a více kontrolovali státní zakázky, které jsou vždy předražené, tak oni si zchladí žáhu na lidech. Co by byli všichni i bez obyčejných dělníků, prodavačů, kuchařů a jiných profesí. Ano dobře, zaplatím stovku za den pobytu v nemocnici, ale složenku na nájem pošlu Hegerovi na Ministerstvo zdravotnictví, ať mi to hezky z ministerského platu zaplatí. On na to na rozdíl ode mne bude mít, já už potom ne .

georg7
06. 05. 2011 18:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
06. 05. 2011 10:52

To,že je to v nemocnici, znamena ale ZˇAROVEŇ , že pacient po operaci na "křížkové" lázně (bezplatná následná péče)kdekoliv v ČR, zaplatí za 3neděle -měsíc pobytu u recepce lázní mimo lázeňské taxy (asi30,-/den) ještě POUHÝCH 2 -3.000,-Kč. Doma činži+služby a v lázních MÍSTO VÝLETU S BOHATŠÍMI PACIENTY, SI ŠOUPNE TAK AKORÁT PŘEDNÁŠKU ZADARMO !!! Nedejbože, že by k tomu třeba NEMÍSTNĚ chrápal a musel bydlet sám!!! To by ze ŠTROZOKU vytáhnul ještě asi 7-10.000,- za druhou -neobsazenou postel!!!

hillarka
05. 05. 2011 20:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.