Německý prezident v Praze: Uctil parašutisty z heydrichiády | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Německý prezident v Praze: Uctil parašutisty z heydrichiády

Symbolické, ale silné gesto učinil německý prezident Frank-Walter Steinmeier (65). Během návštěvy Prahy se včera jako první hlava spolkové země poklonil obětem heydrichiády přímo v chrámu Cyrila a Metoděje. Poté se vydal na Hrad, kde ho čekal oběd s osmdesátkou hostů, i ze showbyznysu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
27. 08. 2021 12:19

Důvod cesty mi není jasný!
Afghanistán a migranti?
Jednota v jejich odhánění od hranic ?
Jádro?
Co je nám do toho, že zelení v Německu vedou Němce k situaci bez zásob. Máme být závislí a nakupovali draze ?! Kde máme nakupovat ?U nich, nebo v EU ? Dyť Merkelová jezdí prosit Putina a nám obchody s Ruskem téměř zakazují ( což např. Milion chvilek v Česku a taková Čvančarová a spol. tohle nepobírají ).. .
.......
Vůbec se mi nelíbí, že německý prezident si sem odskočí testovat , jak přijmeme Aghanistán a že abychom jeli s nimi v průšvihu zelených a jádra a mezitím si dovolí taneček kolem našich paraglánů a spláchne to na jednu dobrou.
Měl vzít s sebou Merkelovou.
Kryptu bych jim já nezpřístupnila, a to z " vyššího morálního principu " protože .......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.