Gábina vytáhla eso z rukávu, jenže... Koukal se nevzdává! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Gábina vytáhla eso z rukávu, jenže... Koukal se nevzdává!

Klidný rozvod je tentam! Gabriela Soukalová (31) podala trestní oznámení kvůli údajným manipulacím s majetkem. Její exmanžel Petr Koukal (35) se nyní rozhodl promluvit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mikima2
13. 04. 2021 20:22

Nechápu paní Soukalovou, že se nezajímala jak je nakládáno s jejími penězi.Neřeknu, kdyby to bylo pár fufníků. Jak se říká " Kdo chce kam, pomozme mu tam".

runy
13. 04. 2021 12:25

Mohou se oba stydět.Mají nějaké IQ?Perou špínu na veřejnosti.Možná to dítě je od Koukala?Když Gábi byla tak houpá, že neviděla, že manipuluje s jejími penězi je podivné? Nevěřím , že by ji chtěl tak obrat, peníze asi vydělala pod vlivem ruských bobulí, to bude poslední kapka, proč nejela do Soči.Ať se rozdělí a jdou od sebe.. V televizi je stejně nemožná.

begonie
13. 04. 2021 06:46

Absolutně souhlasím s oběma příspěvky I já jsem přesvědčená, že Gábina i přes varování okolí slepě důvěřovala bezcharakternímu člověku, který ji jen plánoval připravit o těžce vydřené peníze. Fakt nechápu proč netrvala na předmanželské smlouvě - ona vydělala miliony a on si vypinkal velké houby!!!

ho.no
12. 04. 2021 22:43

to je šílený,hodná,naivní holka věřila a poté naletěla bezcharakternímu slizounovi,který v ní viděl pouze zdroj svých příjmů,...to musela ale tvrdě padnout na zadek.Přeji jí,aby vybojovala co nejvíce nad tím hamounem nelidským

AHel
12. 04. 2021 17:49

Gábina do něj před lety zamilovaná neviděla nic než lásku, a podle mě mu naivně naletěla a nechala mu prostor, aby to co ten ubožák udělal, dělat mohl. Pak se vzpamatovala, měla více času, motivaci a průser na cestě. Jemu to kouká z očí, zlomyslnost, touha po penězích,lstivost, je to had, který jede na sebe. Já bych šla na dohodu, čeká miminko, potřebuje klid a pochodu a nikoliv se rozčilovat a ztrácet dobrou náladu. Říká se, že jeji přítel je švorc, tak aby si nenaběhla podruhé. Nevím, proč neměla finančního managera od chvíle, kdy vydělala prvních 10 mil.sehnala by ho u každé etablované banka včetně Sporitelny. Je jí rodiče neporadili... a nebo neposlouchala. Držím palce ale obraná o peníze budete tak i tak, čím rychleji budete ze spárů soudních komnat tím lépe. Jsou to nejblběji utracené peníze, totiž s každým advokátem nevite, jak dopadnete ale solíte velké peníze. Mám zkušenost se 4 letým rozvodem. V soudní síni bylo nenávisti, že by se se dala krájet...to není prostředí pro nastávající maminku!!!

mbmb
13. 04. 2021 09:23

pravnik = skoleny Gangster dalsi parazit y

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.