Basiková na antidepresivech přiznala! Jsem teď jako kr*va | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Basiková na antidepresivech přiznala! Jsem teď jako kr*va

Za dvanáct měsíců, kdy svět řeší koronavirus, se stala zpěvačka pověstnou svými proticovidovými výstupy. V zásadě jedná ve stylu, že co na srdci, to na jazyku. Jenže sama Bára Basiková (56) v Show Jana Krause uznala, že ji to vrhlo do příliš nelichotivého světla. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Inka
27. 03. 2021 08:10

Ta Basiková je opravdu na psychiatra ! Slyšela a viděla jsem ji jak u Krause, tak online při jejich hloupých, vulgárních a primitivních vystoupení v rámci Covidu, kdy brečela, že nemá co žrát, musí prodávat nábytek... a nebýt dcer...urážela vládu a premiéra ! U Krause to popřela, žije skvěle, antidepresiva nikdy nebrala, pracuje...( Mimochodem za tři měsíce vystřídala pět různých brigád...) a nikde jí to nevyhovovalo ! 👎💩

Tak se ptám, proč jako
ku* va ?!
😂😂

lekno
27. 02. 2021 16:17

Takový je život.. Jako v té písničce : „Jednou je húř, jednou je líp..“ A já jenom dodám : táhnout to dál - bez chemických antidepresiv. Člověk se vyhrabe ze dna lépe, když je nikdy nepoznal. Až to ale nejde bez nich, tak vybrat přírodní – bez nežádoucích vedlejších účinkú.. Pracovat s malými dětmi je hezké. Jsou obvykle úpřimné, nevinné a tak se paní Bára múže cítit s nimi příjemně, volně. Chápu, že je to osvobozující pro ni.. Je spontánna v povaze a ve společnosti dospělých obvykle nejde takhle vždycky reagovat..

Alva
25. 02. 2021 18:48

Dívala jsem se na Krause a už 3.týden je to opravdu o ničem, zvou tam hosty a neřeknou nic,to si s nimi může Kraus zatelefonovat, Hanuš s dcerou tam byl proč?, ještě vete­rinář­....,n­o,ale opravdu nevím, minulý týden Donutil, o ničem, narozeninovou párty si mohli udělat doma, nebo p.Batulková s dcerou nám chtěly sdělit co, plácání o ničem.

rydlo
25. 02. 2021 14:42

Proč jako??

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.