Byli jste o víkendu na horách? Lyžaře kosí nový vir! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Byli jste o víkendu na horách? Lyžaře kosí nový vir!

Každotýdenní nájezdy davů lidí do českých a moravských hor si začínají vybírat svou covidovou daň. Například nemocnice v Podbeskydí i Podkrkonoší se plní mladšími ročníky s vážným průběhem nákazy. Zřejmě za to může její britská mutace.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adeso
05. 02. 2021 12:01

já bych jim všem !!! přál silné a bolestivé promoření a po zbytek života ty potíže o kterých se píše na západních portálech. A byl by klid. Děti nemocné, rodiče nemocní a nemocnice plné.

verasum
04. 02. 2021 16:04

Všem co v této situaci jezdí na hory: Vážení, chápu vaši potřebu si zalyžovat,chápu vaši naštvanost,ale proboha,takto se toho nezbavíme a bude to pořád dokola. Naše prarodiče a v mém případě i rodiče museli překonat válku 6 let a vydrželi to , to nejste schopni to pár týdnů vydržet bez těch hor?? A teď všichni do mě...

stoura
05. 02. 2021 06:19

Dobře jste to napsal, jen je škoda, že si to nepřečte takový lyžař jako Klaus, ten pořád brojí proti zákazu, rouška nerouška on prostě chce lýžovat, toho by ta mutace měla napadnout, možná by poznal zač je toho loket!!!

divisek
03. 02. 2021 23:13

Očekávali jsme pátou, šestou vlnu, tsunami a ona ejhle - mutace!

divisek
03. 02. 2021 23:11

o. Takže vlastě jsme všichni nakaženi! Promořeni. A nejvíce ti, kteří sportují a otužují se a žijí zdravě! Ale nikde jinde to my nemůžeme roznést, jedině po horách. Protože ti, co se schovávají doma, byť promořeni ze supermarketů to nikde nemůžou roznést, jedině donést zpět do těch supermarketů. Už to chápu. Ovšem, nevím, jestli to pochopí můj cvokař, až mu to budu vysvětlovat. 🙂

BJELOUSEK
03. 02. 2021 10:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

divisek
03. 02. 2021 23:12

Jsi frajer! Na to jsi přišel jistě sám?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.