Na Betramce žehlí blamáž! Gottová pod palbou kritiky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Na Betramce žehlí blamáž! Gottová pod palbou kritiky

Byla zklamaná a možná trochu naštvaná, že není jedním z hostů, kteří budou vzpomínat na Karla Gotta (†80) v O2 aréně, přestože patřila mezi jeho přátele. Jenže situace se obrátila a Marika Gombitová (63) se už může na výjimečnou událost chystat. Kdo ji nakonec do seznamu vystupujících zahrnul?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honlova
13. 09. 2020 04:52

Pokud by si někdo myslel, že to beru jako seznamovací dialog, musím upozornit, že jako mladá jsem si dělala recenze. Čeští muži mně vyšli jako nejhorší, sobci, egoisti, negentlemani, takže čecha jsem nikdy neměla a nikdy nevezmu. Mí známí to všichni vědí. I když už mladá nejsem a nebudu Hezký den

honlova
13. 09. 2020 04:44

Pan Gott byl jediný čs. zpěvák, kterého jsem poslouchala /jinak Russos, Hamperd. atd./. Měla jsem možnost s ním osobně mluvit jako mladá a jako stará na Arbes.nám.chodil zde do masny, asi 1rok př.úmrtím/. Byl to vždy usměvavý člověk, gentleman , bavil se s každým. Ne jako ostatní zpěváci či herci, kteří mají nos pomalu ve Vesmíru. A nemají na to.Při Gottově zpívání mrazení v zádech. I Pilarová veřejně řekla, jak se krásně o něj Ivana starala v posl.chvílích. Že ve filmu nebude Dominika, souhlasím.Takhle se dcera nechová. Já měla jet do USA, ale přijela a starala se o nemocného otce /bratr?/ nevdala se za Jurgena. I když mi tatínek před smrtí řekl, že se mi chce omluvit, že jsem si kvůli němu zkazila život. Ne, táta je jen jeden, mužských hodně. Paní Ivaně přeji i jejim 2 krásným dcerám hodně zdraví, štěstí.

xcarodejka
07. 08. 2020 10:21

Hannelore Ulm je nemocná, a asi se to mělo s ní hned na počátku rozumně řešit, nikoli ji urážet.

-bello-
06. 08. 2020 23:35

Bodejď by nedošlo ke "kumunikačnímu šumu", když agenturu po Gottovi šéfuje blbka Ivana se Stolzovou a navíc mají plnou hlavu filmu o Gottovi

Uživatel_5404086
06. 08. 2020 15:38

hanainge: Zalez, ty úchylačko. Prudíš na každé diskuzi o K.Gottovi.Ivana by tě měla žalovat. Náno pitomá.

majojo
06. 08. 2020 07:29

Výborný článek - a hlavně ten titulek přesně odpovídá....

Uivatel_5456511
06. 08. 2020 06:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
06. 08. 2020 02:52

Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Výše uvedené video taky je padělano. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta.

Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.