Smutek paní Anny: Jsem tři měsíce bez manžela! Kvůli hranicím | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Smutek paní Anny: Jsem tři měsíce bez manžela! Kvůli hranicím

Řádí koronavirus, zavíráme hranice! Paní Anna (28) z Českého Těšína tímto rozhodnutím přišla v březnu náhle o manžela. Uvázl v polské části města. Od té doby mu k hranicím nosí jídlo a oblečení!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
18. 06. 2020 00:24

ceskarebelka
já bych jen dodala, moje-naše zdravotnictví se prohne, až sem dorazí 40 000 plánovaných Ukrajinců, pak Slováci, Poláci , tj. nejpočetnější pracovní síly.Jen aby ty postele v nemocnicích a umělé plíce pro Covid 19 zůstaly pro nás, zde narozené , pracující ( a daně léta odvádějící ).

ceskarebelka
17. 06. 2020 12:45

Proč asi? Protože v Polsku ve stejné oblasti je denně nakaženo nejméně 400 lidí a dalších 16 umře. A v Českém Těšíně nežije pouze polská menšina asi 10% ale žijí zde i ostatní národnosti a ti se kvůli Polákům nechtějí nakazit. To je další roztahovačný stát. Paní Anna se mohla rozhodnout jít za manželem do Polska, nebo on měl zůstat tady a ne stěžovat si v novinách a protestovat u Olzy. Navíc nikdo z nemocných občanů, kteří mají 40 a více let nechce zrovna chytnout COVID19. Mám pocit že řešíme pouze bezohledné občany, kteří vše řeší přes média a na ty ostatní se zvysoka kašle. Je jim jedno, zda děti mají nádorové onemocnění, nebo mají roztroušenou sklerózu, hlavně že pendleři přitáhnou do Česka COVID 19 a nebudeme mít na nic léky pouze na ten koronavirus. Prostě peníze nebudou. Toto chtějí hloupí a bezohlední občané.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.