Zpověď dívky o otřesných praktikách kuplířů: Sex s 35 muži denně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Zpověď dívky o otřesných praktikách kuplířů: Sex s 35 muži denně!

Fotografie
Fotografie (internal)

Měla to být cesta za splněným snem, místo toho si ale několik Mexičanek ve Spojených státech prožilo ty nejhorší chvíle v životě. Mučili je hladem tak dlouho, dokud nekývly na prostituci. A když se vzepřely, hrozili jim zabitím!

Když 17letou svobodnou matku oslovil okouzlující Isaias Flores-Mendez (42), nechala se lehce pobláznit. Nějakou dobu spolu chodili a pak jí nabídl cestu do Ameriky, kde začnou nový život. Do New Yorku měla nejdřív odjet ona, Isaias se měl připojit později.

Mladá dívka se synem ale u mužova bratra Bonifacia (34) nenašla slíbenou pomoc. „Zavřel nás do pokoje bez oken a světla. Byl zamořený krysami, které nás hryzaly. Mořili nás hlady, nedostali jsme jídlo třeba tři dny. Ani já, ani malý,“ vypověděla žena.

2001889:gallery:true:true

Když ji zmučili natolik, že byla ochotná za trochu jídla k čemukoli, obstarali jí vysoké podpatky, svůdné prádélko a začali ji vozit od muže k muži. „Nutili mě mít sex s patnácti až pětatřiceti muži denně, sedm dní v týdnu,“ popisuje. „Prali do mě spoustu antikoncepce, i tak jsem otěhotněla. Tak nakoupili nějaké pilule, po kterých jsem hned potratila.“ Z výdělků neviděla ani cent, naopak mezi kopanci a ránami pěstí dál slýchala: „Dlužíš nám spoustu peněz, holčičko...“

Když nakonec tyranům utekla, v kuse jí vyhrožovali: „Je jedno, do jaký díry zalezeš, najdu si tě a zabiju tě!“ Když ji jednou v Queensu zahlédli na ulici, pokusili se ji přejet autem!

Přečtěte si
malena21
19. 6. 2014 • 09:34

zdravím ,tedy takové bláboly sem dlouho nečetla ,červená knihovna - okouzlující mexičanka tímto počínaje,a zrovna její příběh se dostane sem do Aha ,reportéři se třesou aby napsali zrovna její příběh anonymní 17 holky ,prostě neví čím zaplnit stránky tak nás čtenáře chtějí dojímat těmito bláboly

prroud
5. 6. 2014 • 18:31

Jenom zasnu nad tak nechutnou diskusi k tak vazny veci,to dost vypovida o celkovy urovni

fizi
5. 6. 2014 • 15:00

Mrdounku,u Vás to nebude jen lehká mozková dysfunkce,ale zcela jistě CMP,Parkinson a Alzheimer,uvažuji i o Huntingtonově chorobě.Je mi Vás líto. Ještě k tomu upoutaný na vozíčku celý den a odkázaný na cizí pomoc,ani se Vašemu "sám napíšu,sám si odpovím" nedivím.Držte se a hodně zdraví!

monza
5. 6. 2014 • 13:01

Zalez do žumpy,ty úchylný prase!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.