Dovolená za všechny prachy: Češku znásilnil kriminálník! Neuhodnete kde... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 20. května 2022

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Dovolená za všechny prachy: Češku znásilnil kriminálník! Neuhodnete kde...

Když se zeptáte průměrného Čecha, kam jezdí nejčastěji k moři, ukáže se, že do Chorvatska. Bohužel ne vždy musí mít taková dovolená žádoucí účinek odpočinku a relaxace. Své o tom ví mladá Češka, která před pár dny musela čelit otřesnému zážitku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
11. 07. 2014 12:19

Já osobně si myslím, že doplatila na to, že byla líná naučit se byť jeden světový jazyk a místo do Chorvatska nejela kamkoliv jinam. K tomu, že se Češi nedomluví světovými jazyky přispívá hlavně ČT, která ještě více než za totality, všechny pořady a seriály převzaté ze zahraničí dabuje, místo aby je titulkovala. Kvůli neznalosti jazyků pak Češi- místo aby jeli do Itálie, která je na rozdíl od Chorvatska super a za nižší cenu a jsou v ní pohodoví a milí lidé, jezdí do Chorvatska, kde se domluví.

divnababa
11. 07. 2014 23:00

...tak takúto hlúposť som už dávno nečítala...máš talent vystihnúť ČO je v článku podstatné...

jerry
10. 07. 2014 19:09

Pokud opravdu došlo k znásilnění, doplatila turistka na nevalnou pověst Češek, vyhledávajících tuto oblast k sexuální turistice.

jarypadlo
10. 07. 2014 16:40

Fakt je že hodně bab tam hledá sex a sexuální turistika jim nahrává-galeb=racek-ten který jich měl nejvíc a nejvíc jich oplodnil...jsou hodně samolibí a stálo by za to,domluvit se a třeba jednu sezónu u nich vynechat a jet do Itáli­e,Špa­nělska­,Turec­ka atd.Už jen čtvrtinový úbytek českých turistů by pro ně byl signálem.

lepabrena
10. 07. 2014 10:47

Divím se, že násilníka zatkla policie- asi toho měl na triku více. Stejně ho za znásilnění Češky chorvatská justice- pokud se to tam dostane, neodsoudí. V Chorvatsku je totiž nesmírně populární píseň Čehinja- kterou čeští cenzoři nedovolili Remundovi vydat jako součást jeho dokumentu o Češích v Chorvatsku. Doporučuji shlédnutí na youtube- píseň začíná tím, jak Češka přijela do kempu se smradlavou paštikou a kyselým mlékem, poté ulehla na pláž a roztáhla nohy, protože chtěla sex s Chorvatem a končí tím, že jí odnesla vlna a v Pule se našla její mrtvola. Já osobně si myslím, že lidé, kteří jezdí do Chorvatska i přesto, že je Chorvaté nenávidí, vysmívají se jim a vidí v nich jen zdroj svých příjmů, si nic jiného nezaslouží. ......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.