Karel Heřmánek (66) po rozvodu: Kdo mu pomohl ze dna? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Karel Heřmánek (66) po rozvodu: Kdo mu pomohl ze dna?

Karel Heřmánek se s manželkou seznámil v dabingovém studiu.
Karel Heřmánek se s manželkou seznámil v dabingovém studiu. (Bonton Film)

Manželé Hana (51) a Karel Heřmánkovi platí za ukázkový pár, který neprovází žádné skandály. Ani tentokrát se nedočkáte, pokud byste mysleli, že se na šmolkově modré obloze ukázala mračna. Zajímavé ale je, jak se dvojice vlastně seznámila.

Smutek z rozvodu

Dnes už mají Heřmánkovi tři syny - Karla, Josefa a Františka. Ale době, kdy se poprvé setkali, byla Hana Vávrová oblíbenou televizní hlasatelkou a Karel Heřmánek výraznou hereckou osobností. A čerstvě po rozvodu. Třiadvacetiletá Hana propadla charismatu herce, když ho potkala v dabingovém studiu. "Připadal mi ale takový smutný," zavzpomínala dnešní manažerka Divadla Bez zábradlí v týdeníku Sedmička. Aby ne. Heřmánek měl za sebou rozvod nepovedeného manželství, ze kterého má dcery Kristýnu a Karolínu.


Šťastná povaha

Zamračený a zklamaný herec tenkrát však jen přeci zabral a sympatickou hlasatelku se odhodlal pozvat na rande. "Od té doby jsme pořád spolu," usmívá se Heřmánek. "Po třech letech vztahu došlo i na svatbu," říká, ale v té době už byli na světě první dva synové. "Snílek už nejsem a jsem skeptičtější, než jsem byl dřív. Ale moje žena Hanka na mě má dobrý vliv. Navíc ona je úžasně pozitivní, od rána se usmívá. Má zkrátka šťastnou povahu," chválí Heřmánek svou manželku, která mu dodává optimismus.Přečtěte si
lukreciaborgia
24. 11. 2014 • 19:48

bonyaklid-Městské divadlo ve Varech mu přihrál sám prezident festivalu,jeho nejlepší kámoš Jiří Bartoška.Byla to známá čtyřka z Brna.Polívka,Heřmánek,Bartoška a Zedníček.Ani jednoho nemusím.Ale největší podrazáci,žijící jenom z grantů.Všichni ne milionáři,ale miliardáři!!Všechno z grantů.Boží mlýny melou a začíná to písmenem B.

anezat
3. 6. 2014 • 19:54

bonyaklid
3. 6. 2014 • 14:11

Proč nenapíšete o tom, že Heřmánkovi zlikvidovali Srnce (Laterna Magika) - byl to obří podraz. Ve Varech se také teď holí fajnově, když Karlovi na radnici záhadně přiklepli Městské (spíš ruské) divadlo. Heřmánek je starý křivák a podrazák. (Proti jeho herectví ovšem nic nemám.) No a Haňulin smích, tedy spíš křeč, to už je stará legenda...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.