Vnučka Jana Kanyzy z Ordinace: Trápí mámu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Vnučka Jana Kanyzy z Ordinace: Trápí mámu!

Se svým seriálovým dědečkem Janem Kanyzou.
Se svým seriálovým dědečkem Janem Kanyzou. (Foto pro Aha! – Lenka Hatašová, TV Nova, archiv G. Filippi)

Vnučku Klárku Janu Kanyzovi (66) v seriálu Ordinace v růžové zahradě všichni závidí. Její představitelka Sofie Karochová Filippi (14) je ale pěkné kvítko. Krásu a talent zdědila po mamince, herečce Gabriele Filippi (43). Po kom má ale divokou povahu, neví ani jedna.

Zatímco v seriálu je vzornou vnučkou ředitele nemocnice, v soukromí působí, jako by byla z divokých vajec. „Jsem klasický puberťák, myslím, že maminka to má se mnou doma náročné. Divím se, že ještě neskončila v blázinci. Jsem pro rodiče docela náročná,“ směje se mladá herečka.

Že to se Sofií není jednoduché, potvrdila i její maminka Gabriela. „Dohadujeme se od rána do večera. Vychovávat pubertální dceru je asi ta největší škola života,“ tvrdí. „Ona je svéhlavá a paličatá. Chodí s nápady, které převyšují naše možnosti, ale vždy se jí snažíme vyhovět. Největší sousto bylo, když si usmyslela udělat příměstský tábor. Letos bude mít už druhý ročník, sama si to organizuje,“ říká Filippi s tím, že od showbyznysu už její dceru asi nikdo neodtrhne. „Ona je šťastná, že dostala individuál a nemusí chodit každý den do školy a namísto toho hraje a je ve světě, který miluje.“ O profesi herečky sní Sofie odmalička. Ordinace není prvním projektem, v němž hraje po boku mámy Gabriely. Hrály spolu už v Sofiiných čtyřech letech. „Tehdy jsem mámě řekla, že už nikdy nechci dělat nic jiného,“ vzpomíná Sofie, která studuje taneční konzervatoř a v necelých 15 letech už má prvního přítele. „Jsem paradoxně klidná, když je s ním. Je starší, i když ne až tak jako její seriálový přítel Adam Kraus. A tak jsem ráda, že svoje dospívání sdílí s ním, než aby lítala někde po barech,“ tvrdí Gabriela Filippi.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.