Co se stalo Ivě Frühlingové, když přestala brát antikoncepci? Je ve čtvrtém měsíci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 12. července 2024

Svátek slaví Bořek, zítra Markéta

Co se stalo Ivě Frühlingové, když přestala brát antikoncepci? Je ve čtvrtém měsíci!

Iva Frühlingová čeká miminko.
Iva Frühlingová čeká miminko. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Zbyněk Pecák, Ladislav Křivan, Jan Tůma)

Bývalá manželka nevěrníka Richarda Krajča (36), zpěvačka Iva Frühlingová (31) čeká miminko! S odkazem na informace webu Spy.cz se tak stalo po tom, co již loni vysadila antikoncepci. A nyní se zadařilo, Iva se může s přítelem Honzou těšit na přírůstek do rodiny.

Zpěvačka trpí klasickými nevolnostmi a strachem o miminko, což ovšem není nic neobvyklého. První tři měsíce těhotenství, které bývají nejvíce problematické, má zdárně za sebou, a to je dobrá zpráva.


Partner Honza, ke ktrému se vrátila po roční odluce, se živí jako pilot, tudíž je Iva Frühlingová v klidu, co se peněz týče a pochvaluje si, jakou je jí oporou. Nejčastěji se zpěvačka věnuje čtení knížek o mateřství, odpočinku a hlavně konzumaci dobrot, protože jí náramně chutná.Přečtěte si
vungtao
15. 2. 2014 • 11:38

Jo teď bude Iva veselá, snad i přijmením Veselá a budou mit s Honzikem bud pilota, letušku nebo zpévačku! Gratulace!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.