Nadraný Krajčo měl nabízet miss Kratochvílové sex ve trojce: Ale ne s Babinskou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Nadraný Krajčo měl nabízet miss Kratochvílové sex ve trojce: Ale ne s Babinskou!

Českou miss prý Krajčo do trojky nesbalil.
Českou miss prý Krajčo do trojky nesbalil. (Foto Aha! - Mária Rušinová, Jan Tůma a archív Gabriely Kratochvílové)

Richard Krajčo, který je v poslední době znám především jako hlavní postava skandálních příběhů, má nejspíš na krku další úlet. Podle důvěryhodných zdrojů měl nabízet miss Gábině Kratochvílové (23) sex na jednu noc a trval přitom, aby se hrátek účastnil i její partner Filip (24). Nadrženého Ríšu napráskala pro Spy velmi dobře známá modelka, která si kvůli choulostivé povaze informací nepřála být jmenovaná.

Otrok touhy

Sexuální náruživost před nedávnem vyhnala Krajča od tepla rodinného krbu Martiny Poulíčkové (34) do náruče její starší dvojnice Karin Babinské (39). Proč má i přesto Richard stálé nutkání s někým souložit? O detailech pikantní situace promluvila také kamarádka zmiňované modelky: "Richard byl opilý a o to víc ho ovládal chtíč. Filip vypadal, že je pro každou lumpárnu, jenže Gábina byla absolutně proti."

Dejte mu brom!

Otázka je, zda chtěl přehnaně vilný zpěvák prznit jen krásnou Gábinu nebo i Filipa. Co na to asi říká Karin, která kvůli Richardovi opustila dlouholetého přítele, se kterým má dítě? Krajčo si zřejmě ulétl na představě nové milenky proto, že Kratochvílová je velká obdivovatelka kapely Kryštof. Myslel si tedy, že z ní bude snadná kořist, jako z jiných fanynek. Na koho se asi vrhne příště? Možná by mu měli do kafe sypat brom...Přečtěte si
sona51
3. 4. 2014 • 01:15

richard je vosklivej jako VOPICE

denia
20. 12. 2013 • 12:54

Vždyť se na něj podívejte,to je nejbližší příbuzný šimpanzů bonobo. Ošklivějšího člověka neznám.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.