Jak se natáčela otrava Hanáka v Ordinaci? Neuvěříte, z čeho umíchali "zvratky" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Jak se natáčela otrava Hanáka v Ordinaci? Neuvěříte, z čeho umíchali "zvratky"

Otrávený doktor Hanák.
Otrávený doktor Hanák. (Foto pro Aha! – TV Nova)

Pozvracený, dehydrovaný a zcela bezvládný. V takovém stavu skončil Radim Fiala (43) alias doktor Petr Hanák v dnešní Ordinaci poté, co se ho pokusila otrávit jeho psychicky narušená partnerka Gábina Šímová v podání Sandry Novákové (31).

Zatímco sestřička Gábina namíchá Fialovi smrtící fialový koktejl z hypermanganu, maskéři pro něho měli připravenou úplně jiný »nápoj«. Aby zvratky vycházející z hercových úst vypadaly reálně, potřebovali k tomu jen pár igrediencí, které se dají sehnat v každých potravinách.

Jak vyrobit zvratky
„Zvratky se dělají tak, že se smíchají ovesné vločky s trochou kávy a mlékem. Aby se pak docílilo šumění, přidává se trochu vitamínu C. Tato směs se pak vloží do pusy a celkový dojem působí velmi realisticky,“ prozradil deníku Aha! maskér Vilém Persy.
Křehkou Gábinu za pokus o vraždu trest nemine, skončila v blázinci. Jdou po něm scenáristé!
Zdá se, že Radim Fiala má v Ordinaci sedm životů. Už před dvěma lety život jeho role visel na vlásku, když na misi v súdánském Dárfúru utrpěl těžká zranění.  Nedávno pak byl v kamenické nemocnici zavlečen do přestřelky, při které mu šlo o život a dokonce musel střílet i on sám!



Přečtěte si
misa.kakac...@...
27. 6. 2016 • 20:44

Chudák Hanák tak Gábina je silena

guliver
14. 2. 2014 • 03:22

zas dalsi scenaristicky blabol jako ta smrt na demonstraci v berline, hypermangan nikdo dobrovolne nevypije...chut je naprosto odporna a neda se skoro nicim prebit, navic je piti vzdy fialove i kafe to zabarvi

janyna
13. 2. 2014 • 15:28

Chce se mi zvracet už u toho článku . Ordinace už je trapná delší dobu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.