Troška šokuje: Prý ví, kam zmizely šperky zesnulé Jiráskové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Troška šokuje: Prý ví, kam zmizely šperky zesnulé Jiráskové!

Zdeněk Troška a Jiřina Jirásková
Zdeněk Troška a Jiřina Jirásková (Koláž Ahaonline.cz)

Do hádek okolo univerzální dědičky po Jiřině Jiráskové (†81) vstoupila další celebrita, konkrétně režisér Zdeněk Troška (60). Ten přišel s překvapivým tvrzením o tom, kam zmizely šperky a zlaté cihličky, o které se dohadují pečovatelky Jana Svítivá a Alena Rýznerová.

Alena Rýznerová, která v současnosti bojuje s rakovinou, nařkla univerzální dědičku Janu Svítivou z toho, že si přivlastnila z dědictví Jiřiny Jiráskové i to, co mělo připadnou jí. Herečka měla totiž před smrtí Rýznerové slíbit, že jedna ze zlatých cihliček, které má doma, bude její. Jenže to se nestalo, a když se pak nemocná žena zeptala Svítivé, tak jen odepsala, že se šperky i cihličky ztratily.

Na stranu Rýznerové se vzápětí přidala herečka Jiřina Bohdalová (82), která prohlásila, že na rozdíl od Rýznerové nikdy neviděla Svítivou se skutečně o herečku starat. A na dálku ji vyzvala, ať vrátí, co není její, protože z dědictví po herečce má přece i tak dost. Tato slova nicméně vyprovokovala k vyjádření také režiséra Zdeňka Trošku, který však vše vidí docela jinak.

Jirásková před smrtí vše rozdala?

Podle Trošky Jirásková moc dobře věděla, že se blíží její konec. „Proto přátelům rozdala mnoho osobních věci, včetně šperků. Ale o všem informovala paní Svítivou, aby následně nevznikly žádné dohady a spekulace o eventuální ztrátě či zcizení,“ dušuje se Troška. Jeho slova však přímo odporují tomu, že Svítivá prohlásila, že šperky zmizely. Režisér přesto říká, že za dědičku po Jiráskové by dal ruku do ohně, označil ji bez nadsázky za světici. Měla se totiž starat nejen o Jiráskovou, ale také 30 let o Zdeňka Podskalského (†70), jeho sestřenici a jejího bratra. Také se měla starat o matku Jiřiny Jiráskové, která zemřela ve věku 98 let.Přečtěte si
zabijecka
4. 7. 2014 • 15:26

Jirásková měla vše sepsat, jakoby neznala lidi......

malavelka
11. 2. 2014 • 21:05

Nenapsala závěť? nemocná paní třeba potřebuje, aby si zaplatila péči. Všichni mluví a nikdo nic neví.,

ivuska1
11. 2. 2014 • 16:26

No je divne, kdyz Jiraskova "rozdavala" , ze nic nedala prave jeji nejblizsi kamaradce Ryznerove . Jak Bohdalova uz zverejnila, Svitivou ani nevidela ale Ryznerovou u Jiraskove vidala dost casto.Ryznerove uz nejde o nic je na smrtelne posteli, nema duvod lhat a hlavne pred smrti. Plno lidi pred smrti se kaje proc by Ryznerova zacala lhat.

tetajulca
11. 2. 2014 • 13:19

Možná někdo něco dostal a možná si někdo něco vzal

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.